Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Morte naprawia questy, przedmioty, umiejętności; dodaje choćby sandały Hermesa. A zadaj sobie pytanie ile osób dołączało do Ciebie jak grałeś bez pacza, pewnie i tak większość czasu spędzasz "na" singlu. A ludzie się boją potracić Homadosy, ale kiedyś to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika ze warto go zainstalowac. jesli chodzi o gre singlowa to nie,ja gram swoja kampanie stawiajac serwer,ktos zawsze zajrzy,pogra,ale widze ze jednak warto go miec,a co za tym idzie,serwer z tym path postawic i juz. thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jarekao
IMO jeżeli coś pod miecz to od obrony polecam łotrostwo. Wyjdzie silna i wytrzymała postać na której się nie zawiedziesz

Morte
Do zobaczenia wkrótce na 1.17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z TQ IT. Po pierwsze nie mogę opuścić filmu wprowadzającego, klawisz esc nie działa, głupio oglądać 100 razy to samo,nie da się tego przekliac? Po drugie, zgralem sejwy na drugi komp, odpalam grę i moja postać w miejscu zadań głównych nic nie ma, są tylko puste kółka. Dodatkowo muszę od nowa odkrywać teren. I ostatni problem, jak robię screen to wychodzi czarny i nic na nim nie widać. Kompa mam dobrego.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:27, jarekao napisał:

Witam. Mam problem z TQ IT. Po pierwsze nie mogę opuścić filmu wprowadzającego, klawisz
esc nie działa, głupio oglądać 100 razy to samo,nie da się tego przekliac? Po drugie,
zgralem sejwy na drugi komp, odpalam grę i moja postać w miejscu zadań głównych nic nie
ma, są tylko puste kółka. Dodatkowo muszę od nowa odkrywać teren. I ostatni problem,
jak robię screen to wychodzi czarny i nic na nim nie widać. Kompa mam dobrego.
Proszę o pomoc.


1. Po pierwsze nie mogę opuścić filmu wprowadzającego, klawisz
esc nie działa, głupio oglądać 100 razy to samo,nie da się tego przekliac?


Z tego co wiem to zwykle za pierwszym uruchomieniem gry się nie da, potem już się udaje. Jeśli jednak nie chce się ekran przeklikać, to wejdz do folderu gdzie masz dodatek i znajdz folder "Videos". Tam się znajduje właśnie plik z filmikiem. Wystarczy że się go pozbędziesz i po sprawie. Oczywiście polecam zrobić backupa gdyż nigdy nie wiadomo czy aby sobie czegoś nie zepsujesz

2. Po drugie,
zgralem sejwy na drugi komp, odpalam grę i moja postać w miejscu zadań głównych nic nie
ma, są tylko puste kółka. Dodatkowo muszę od nowa odkrywać teren.


Te twoje "sejwy" to same foldery z nazwami postaci czy cały folder MyGames?

3.I ostatni problem,
jak robię screen to wychodzi czarny i nic na nim nie widać. Kompa mam dobrego.


Też tak miałem. Trzeba poprostu
a) zrobić restart gry
b) restart kompa
c) skombinować program do robienia screenów

U mnie ten problem sam się rozwiązał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 17:27, jarekao napisał:

jak robię screen to wychodzi czarny i nic na nim nie widać. Kompa mam dobrego.
Proszę o pomoc.

Polecam program "Fraps" darmowy ,nagrywa film z gry w avi 30 sekundowy oraz screen''s ,lecz darmowa wersja robi tylko w bmp,ale sobie przerobisz na jpg dowolnym programem.Ponadto pokazuje ilość klatek na sekundę w momencie grania :) bardzo fajny programik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kreciuch, już wszystko jest ok.
Morte mam ten program, spróbuje.
Muszę przyznać, ta gra wydaje się łatwa, kończę Egipt i mam 0 zgonów, a bossowie nie sprawiają żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 18:05, zBiK93ck napisał:

Czy w Titan Quest są jakieś bronie dwuręczne prócz łuku?


----- Tak kostury jeżeli grasz postacią stworzoną pod używanie magii :) , chyba że lubisz poeksperymentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś oprócz kosturów, jakieś dwuręczne miecze?

Oraz jaka jest wskazana broń dla templariusza i czy w ogóle ta postać jest mocna bo słyszałem na kolektywie, że bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:24, zBiK93ck napisał:

A coś oprócz kosturów, jakieś dwuręczne miecze?

Oraz jaka jest wskazana broń dla templariusza i czy w ogóle ta postać jest mocna bo
słyszałem na kolektywie, że bardzo?


Na 2 łapy są tylko - jak wspomniał kolega wyżej - kostury i łuki

Co do templara
http://titanquest.gram.pl/articles.php?article_id=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się podstawkę i dodatek to, czy można grać od początku podstawki mistrzostwem snu, czy tylko tym mistrzostwem można grać w kampanii IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 14:54, zBiK93ck napisał:

Jeśli ma się podstawkę i dodatek to, czy można grać od początku podstawki mistrzostwem
snu, czy tylko tym mistrzostwem można grać w kampanii IT.

W IT masz to samo, co w podstawce(Grecja, Egipt, Orient), i dodany Hades. Więc lepiej grać na IT, bo nic się nie traci. A snu w podstawce nie można wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jeszcze nie dawno w Titan Questa i powiem że mi się naprawdę podobał. Polecam na stówkę nie raz jest oczywiście trochę trudne w niektórych momentach, ale gra warta zagrania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 14:54, zBiK93ck napisał:

Jeśli ma się podstawkę i dodatek to, czy można grać od początku podstawki mistrzostwem
snu, czy tylko tym mistrzostwem można grać w kampanii IT.



----- zainstaluj od razu z dodatkiem , oprócz tego co napisał Lfdracon, dojdzie Ci więcej przedmiotów, oraz przewodnicy karawan, dzięki którym możesz przekazywać przedmioty między swoimi wszystkimi postaciami (za pomocą tzw. obszaru transportu), wkładasz tam przedmiot jedną postacią i możesz go wyjąć każdą dowolną inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jakie mistrzostwa wybrać? W jakiej kolejności ulepszać umiejętności? Jak rozwijać postać?
dodam, że moja postać ma być wojownikiem wprawnie wywijającym mieczem.
Gram pierwszy raz po długiej przerwie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:24, aaa123 napisał:

Witam!
Jakie mistrzostwa wybrać? W jakiej kolejności ulepszać umiejętności? Jak rozwijać postać?
dodam, że moja postać ma być wojownikiem wprawnie wywijającym mieczem.
Gram pierwszy raz po długiej przerwie. ;]

Ja jak chcę być wojownikiem, to wybieram wojnę i naturę i to Ci właśnie polecam. Najlepiej inwestować prawie tylko w wojnę, natura to zbędny dodatek. Ale pokombinuj i popróbuj różnych kombinacji, a w końcu osiągniesz swój ideał :). Z umiejętnościami sam sobie musisz jakoś podpasować, ale podpowiem, że dobre są te szanse na specjalne uderzenia i warto nabić je na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować