Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 15:02, Panki2000 napisał:

ja se gram lotrostwo/burza kobieta i jestem czarownikiem więc to żle brzmi powinien chyba byc czarodziejką

Właściwie tak, ale twórcy TQ nie przewidzieli podziału profesji ze względu na płeć :)
W jakie umiejętności zainwestowałeś tą postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zatawienie pułapki(13lvl),grom(max) i nóż do rzucania też maksa i ten 3 narazie mi wystarcza wyrzucam pułapke
i oszołamiam gromem,wale z noża i normalnie i nastepną pułapkę i tak rozwalam każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:37, Abi Dalzim napisał:

> Czemu nie ? mam juz 2/6
Bo Obrona opiera się głównie na tarczach, a skoro tych nie używasz, bo używasz dwóch broni...
No chyba, że z Obrony weźmiesz tylko Formę Kolosa, to coś co zmniejsza wymagania zbroi i Adrenalinę
z pochodnymi, to rozumiem.

Zalezy na jakich wrogów bo jak na łatwiejszych to dwie bronie a jak na trudniejszych to z tarczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:23, bolt napisał:

JESTEM W ATEŃSKICH DOKACH , I NIE MOGĘ WYPŁYNĄĆ . CO MAM ZROBIĆ. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!

Miałem to samo. Trzeba sobie z tym poradzić w grze na internecie. Kolega (z wyższym poziomem) idzie do Knossos i otwiera Ci portal (musicie być w drużynie). Wchodzisz w niego i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:23, bolt napisał:

JESTEM W ATEŃSKICH DOKACH , I NIE MOGĘ WYPŁYNĄĆ . CO MAM ZROBIĆ. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!

popros kogos zeby Ci postawil na multi portal, Abi tez mial ten problem.... ciekawe skad ten bug.. ja normalnie juz na dwoch poziomach trudnosci, najpierw rozmawialem z kobieta a potem z kapitanem statku (nie mial wykrzyknika tylko romb nad glowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm problem z gra, chodzi o to ze jak ginę szlag trafia kilka tysięcy punktów doświadczenia i trza zbierac znowu do nastepnego doświadczenia, podobnie jest w sytuacji gdy wyłączam gierkę i ponownie ją odpalam.Mielście taki problem??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:45, Julius Cezar napisał:

MAm problem z gra, chodzi o to ze jak ginę szlag trafia kilka tysięcy punktów doświadczenia
i trza zbierac znowu do nastepnego doświadczenia, podobnie jest w sytuacji gdy wyłączam gierkę
i ponownie ją odpalam.Mielście taki problem??
Pozdro


na poziomiem trudności wyższym niz normal - po zabiciu tracisz doswiadczenia troch e (zalezy od twojego lvl); co do utraty dośw. przy wyłączaniu - nigdy się z tym nie spotkałem; trzeba po prostu zapisać grę przed wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:45, Julius Cezar napisał:

MAm problem z gra, chodzi o to ze jak ginę szlag trafia kilka tysięcy punktów doświadczenia


kilka tysiecy? 32lv, mialem polowe paska doswiadczemia - na krecie trafilem na giganta ktory rozmienil mnie na drobne jednym tupnieciem - kilka podejsc i wyszedlem na zero - tu smierc sie poprostu nie oplaca. mam nadzieje ze jak dzisiaj znowu gre odpale to mini bosowie beda przeleosowani, jak nie to do 40lv sie do goscia nie zblize :( co do utraty doswiadczenia po wyjsciu z gry - z tym sie nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:25, Abi Dalzim napisał:

> JESTEM W ATEŃSKICH DOKACH , I NIE MOGĘ WYPŁYNĄĆ . CO MAM ZROBIĆ. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!

Miałem to samo. Trzeba sobie z tym poradzić w grze na internecie. Kolega (z wyższym poziomem)
idzie do Knossos i otwiera Ci portal (musicie być w drużynie). Wchodzisz w niego i już :)

TAK , TYLKO ŻE JA NIE GRYWAM W SIECI . ALE DZIĘKI ZA ODP. MOŻE CDP. WRESZCIE ZROBI PATCHA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:04, bolt napisał:

TAK , TYLKO ŻE JA NIE GRYWAM W SIECI . ALE DZIĘKI ZA ODP. MOŻE CDP. WRESZCIE ZROBI PATCHA!!!!!!

No to kiszka, bo inaczej się chyba nie da... A spróbuj wrócić do Aten i pogadać ze wszystkimi BN. Może pomoże?
P.S. Nie pisz dużymi literami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam hmm ja ma terz troche śmieszny problem niewiem czy to jest problem ale powiem to hmm kurde jak jestem zdobywca czyli połonczenie obroncy z wojem włanczają mi sie po jakimś czasie zdolnosci u wojownika ta rączka na 1 lvl i u obroncy ta regeneracja co sie włancza jak cie ktoś piere hm.. czy ktos sie spotkał z takim czyms moim zdaniem dobrze ze to jest bo mi daje premie a morze dostałem buga hmm sam niewiem ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:45, Sebacom napisał:

> > Udało sie ! Jestem juz w miescie portowym na M .. Mygra ??
>
> Mergara czytać nie umiesz?:D
a nie czasem Megara?:D
"czytać nieumiesz?:D"

o kurcze pewnie mi się R wcisneło chciałem napisać megara słowo daje:Pznam się czytałem mitologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:55, barteg napisał:

> > Udało sie ! Jestem juz w miescie portowym na M .. Mygra ??
>
> Megara czytać nie umiesz?:D
Co sie rzucasz ? Poprostu zapomniałem nazwy !


nie rzucam się po prostu sprostowałem nie chciałem żebyśsię nauczył błędnej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:12, Abi Dalzim napisał:

> TAK , TYLKO ŻE JA NIE GRYWAM W SIECI . ALE DZIĘKI ZA ODP. MOŻE CDP. WRESZCIE ZROBI
PATCHA!!!!!!
No to kiszka, bo inaczej się chyba nie da... A spróbuj wrócić do Aten i pogadać ze wszystkimi
BN. Może pomoże?
P.S. Nie pisz dużymi literami :)


Otóż zdarzyło mi się to samo. Kapitan statku jest nieaktywnym BN-em. Rozpocząłem drugą postacią i było oki. Podejrzewam, że przyczyną mogło być wyjście z gry w trakcie misji robienia porządków w katakumbach. Heh - problem podobny jak ze smokiem w DS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podejrzewam, że przyczyną mogło być wyjście z gry w trakcie misji robienia porządków w katakumbach.
Hmmm... być może. Po wyjściu z katakumb, w porcie zaraz jest studnia reinkarnacji. Ja właśnie zabiłem tego necrosa, doszedłem do studni, zasejwowałem i wyszedłem z gry. Potem kapitan nie chciał ze mną gadać.
Dzięki, nie wpadłem na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małą radę co do wypłynięcia z Aten do Knossos.

Jeśli nie pomoże to trudno, ale warto spróbować.
Mianowicie po wysprzątaniu pomieszczeń po walce, udałem się sprzedać towar do miasta,
zastanawiałem się czy u mieszkańców odebrałem wszystkie nagrody i zaszedłem przypadkiem do Leonidasa,
a on wyskoczył z nowymi dialogami m.in. żebym się udał z agentką na wyspę.
Może tu jest pies pogrzebany.

Czy moglibyście potwierdzić, że tak robiliście przed próbą wypłynięcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny probelm, w którym pomógł mi Abi - nie mogłem wypłynąć z Grecji do Egiptu, zaraz po pokonaniu Telkina. A tę wcześniejszą podróż statkiem, zktórą wy macie kłopot ja odpyłem bez problemu. Nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować