Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 12:45, Abi Dalzim napisał:

> boskie artefakty są od 50lvl, więc dopiero na epiq wypadają
A nie zdarzyło Ci się kiedyś, że wypadła Ci receptura z większym lvl niż Twojej postaci?


Chyba nie wypadla mi receptura ktorej nie moglbym zrobic :)ale raczej nie zwracalem na to zbyt duzej uwagi gdyz ilosc receptur oraz zwiazanych z tym artefaktow jest tak ogromna ze raczej bardziej myslalem o znalezieniu komponentow anizeli o tym ze mi nie pasuje level.
Na stronce gamebanshee.com po prostu mi rece opadly jak zobaczylem ilosc artefaktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wypadla mi receptura ktorej nie moglbym zrobic :)ale raczej nie zwracalem na to zbyt duzej uwagi gdyz ilosc receptur oraz zwiazanych z tym artefaktow jest tak ogromna ze raczej bardziej myslalem o znalezieniu komponentow anizeli o tym ze mi nie pasuje level.
Na stronce gamebanshee.com po prostu mi rece opadly jak zobaczylem ilosc artefaktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:03, stg.Olo napisał:

/.../ ilosc receptur oraz zwiazanych z tym artefaktow jest tak ogromna /.../

To fajnei :) Lubię takią zabawe ze zbieraniem komponentów i tworzeniem takich cudów. Może jutro-pojutrze wreszcie szwagier się zlituje i pożyczy mi grę, to sam potestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 12:45, Abi Dalzim napisał:

> boskie artefakty są od 50lvl, więc dopiero na epiq wypadają
A nie zdarzyło Ci się kiedyś, że wypadła Ci receptura z większym lvl niż Twojej postaci?


Nie no zdarzyło, ale wydaje mi się że "boskie" receptury wypadają dopiero ~50 lvl , a to tak mniej więcej połowa epika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screena możesz zrobić w następujący sposób.Podczas gry wciskasz klawisz Prt Scr Sys Rq (czyli po prostu print screen).Ten klawisz znajduje się na prawo od klawisza F12.Kiedy naciśniesz ten przycisk wchodzisz do painta bierzesz "edytuj" a potem "wklej".Zapisz zdjęcie koniecznie w formacie jpg bo inaczej rozmiar zdjęcia będzie za duży i nie będziesz mógł go dać np. na forum.


Do wszystkich------ Jak stworzyć jakiś artefakt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:50, Master J napisał:

Screena możesz zrobić w następujący sposób.Podczas gry wciskasz klawisz Prt Scr Sys Rq (czyli
po prostu print screen).Ten klawisz znajduje się na prawo od klawisza F12.Kiedy naciśniesz
ten przycisk wchodzisz do painta bierzesz "edytuj" a potem "wklej".Zapisz zdjęcie koniecznie
w formacie jpg bo inaczej rozmiar zdjęcia będzie za duży i nie będziesz mógł go dać np. na
forum.


Do wszystkich------ Jak stworzyć jakiś artefakt??

Po przyciśnięciu teko klawisza Screen zapisze się automatycznie w katalogu z seiwami ;-) A co do artefaktów to nie udało mi się jeszcze żadnego skompletować ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje (może tylko tak mi się wydaje) że to jakaś ściema z tymi pancerzami i brońmi. Potwory jak zdejmę panczerz itp tak smo mnie siekaja jakbym go miał, a pięściami siekam tak jak bronią... może tylko tak mi się zdaje, ale może to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem.Mianowicie chodzi mi o to czy jest jakiś inny sposób na potwory w delfickich jaskiniach.Muszę rozwiązać problem pojawiania się potworów.W tej jaskini są trzy meduzy (chyba meduzy).Nie chce mi się ciągle chodzić z górnego obozu do tych jaskiń.A mogę zadać jednej meduzie co najwyżej kilka ciosów bo bardzo szybko mnie zabijają.Ciągłe łażenie i walenie w meduzy nie ma sensu bo ich zabicie zajęło by mi conajmniej dzień .To w końcu czy jest jakiś inny sposób czy koniecznie trzeba je zabić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:45, piero92 napisał:

No i stworzyłem kolejny artefakt (znacznie potężniejszy od poprzedniego).

Widać, że dopiero początek gry, bo artefakt też nie jest jakiś wypasiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:36, Master J napisał:

Mam jeden problem.Mianowicie chodzi mi o to czy jest jakiś inny sposób na potwory w delfickich
jaskiniach.Muszę rozwiązać problem pojawiania się potworów.W tej jaskini są trzy meduzy (chyba
meduzy).Nie chce mi się ciągle chodzić z górnego obozu do tych jaskiń.A mogę zadać jednej meduzie
co najwyżej kilka ciosów bo bardzo szybko mnie zabijają.Ciągłe łażenie i walenie w meduzy nie
ma sensu bo ich zabicie zajęło by mi conajmniej dzień .To w końcu czy jest jakiś inny sposób
czy koniecznie trzeba je zabić??

Nie stawaj w miejscu upatrz sobie tylko jedną i ja rozwal potem weź się za następną cały czas w ruchu i nie daj się zabić musisz rozpracować kombinacje ich ataków z tego co pamiętam ;-), fakt trochę to zajmie i nie lada gimnastyka ale ja miałem przy tym kupę frajdy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto pamietaj o jednym ze Meduzy sie lecza w trakcie walki.
Musisz zaczac od tej ktora leczy dwie pozostale,a potem juz bedzie latwiej.
Hmm jezeli masz duzy problem z tymi meduzami to sprobuj pobiegac we wczesniejszych lokacjach i zdobyc lvl lub dwa
bedzie ci na pewno latwiej.

Master J artefakty tworzy sie u klienta z blyskawica nad glowa,ale musisz miec do tego recepture(koperta)
oraz skladniki w postaci kompletnych relikwi np.Cieciwa Artemidy czy tez Skorupa Zolwia oraz troszke kasy .
Te skladniki znajdujesz w trakcie gry koperty rowniez i sprawa dalej juz prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi koperty wypadaja losowo i to nie tylko jak ktos juz napisal z bossow.
Pierwsza receptura wypadla mi juz w Sparcie z centaura.Natomiast w nocy jak gralem wypadla mi z podrzednego potworka recepturka wyzszego rzedu.Nie ta boska,ale juz ta lepsza tylko wymaga 2 artefaktow nizszego rzedu a tych jak na razie nie mam(nawet nie mam receptur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:10, stg.Olo napisał:

Pierwsza receptura wypadla mi juz w Sparcie z centaura

A który to był lvl, mniej więcej oczywiście? 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować