Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

ok wszyscy sa zadowoleni i wszyscy sie czegos nauczylismy. a teraz pytanie: czy ten build ma szansę istnienia??? jest mocno pasywny ale ja takie lubie. i w co wpakowac pozostale pkt??? bo wacham sie miedzy duchami i wirem wojny. a moze cos innego? raczej wojna bo łuk jest tylko dodatkiem do multika. najwiecej jest wojow a ja bede im akompaniował.


http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Slayer&master1=7&m aster2=3&sa=21&m1=32-0-0-6-12-0-0-0-0-0-0-0-12-6-0-0-0-0-0-12-6-0&m2=32-6-12-8-6-8-6 -0-6-12-0-0-6-6-12-0-0-0-6-6-0

tamten nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:27, burczynski napisał:

No dobra z tym spamem sie zdarzyło sory. :).

mam nadzieje ze serio mowisz bo taki styl pisania jest wybitnie denerwujacy.

co do screenow... hmmm mowisz ze usunales save''y. ok ja w to nie wierze ale coz moje osobiste zdanie. ja na pewno nie usunalbym mojej najlepszej postaci przez glupia reinstalke. a co do tego twierdzenia ze jak mowisz zdobywca jest bezsensu i ze jest slaby to wklejam ci moja postac wlasnie z wojna i obrona-looknij sobie. nie gram nia bo uwazam ze slabo go zrobilem. looknij sobie i porownaj ze swoja... i powiedz ze taka postac nie ma sensu to cie zbrecham i zauwaz troche mi brakuje do max lvlu... pomysl jak by wygladal na 75 z buffami na max i w ogole... teraz sie wypowiedz-prosze cie bardzo, czekam...

20080409185715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:45, Turner Wlliam napisał:

burczynski i co z tego, że na sekundę (moja łowczyni i 30k na sekundę wyciśnie),
to średnie się liczą.

Zakrzysiunio nie wiem czy tylko u mnie ale link nie działa.


to daje screen:

i ten gosc samiego jest zaje. mamy podobne itemy;-))) mam irysa i helm i tarcza ale zdobywcy zestawu nie mam. szukam plonacego legionu. jest lepszy ma 600 zbroi

20080409185121

20080409185137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:59, Samildanach napisał:

> No dobra z tym spamem sie zdarzyło sory. :).
mam nadzieje ze serio mowisz bo taki styl pisania jest wybitnie denerwujacy.

co do screenow... hmmm mowisz ze usunales save''y. ok ja w to nie wierze ale coz moje
osobiste zdanie. ja na pewno nie usunalbym mojej najlepszej postaci przez glupia reinstalke.
a co do tego twierdzenia ze jak mowisz zdobywca jest bezsensu i ze jest slaby to wklejam
ci moja postac wlasnie z wojna i obrona-looknij sobie. nie gram nia bo uwazam ze slabo
go zrobilem. looknij sobie i porownaj ze swoja... i powiedz ze taka postac nie ma sensu
to cie zbrecham i zauwaz troche mi brakuje do max lvlu... pomysl jak by wygladal na 75
z buffami na max i w ogole... teraz sie wypowiedz-prosze cie bardzo, czekam...


To sobie nie wież ale to prawda. Pisałem wyżej że popcorn może Ci potwierdzić
No ehmm, jak dla mnie wszystko ok. już wam przyznaję rację żebyście mnie już nie męczyli... ale jak dla mnie za mało średnich obrażeń. Choć niewiem jakie ma bron premie. A tak na serio to mój wyglądał z 35 poziomem do kitu wszystko słabe ;/. Pokaż screeny z mistrzostwami ok ?? :)

Turner Wlliam: wiesz, możliwe ale mag to nie dla mnie ;D Chociaż możę ?? A teraz pytanko jakie 2 klasy są najlepsze waszym zdaniem do tworzenia maga ?? Myślę nad ziemią + duch bądź natura + burza. Co myśłicie ??
Ooo znalazłem wczesne screeny z łotroctwa + obrona. Proszę bardzo:

20080409200346

20080409200408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na wypowiedz BURCZYNSKIEGO
... niech zgadne, screeny z 11lvl postaci? Ja własnie zaczelem grac od poczatku i wybralem mistrz. łotrostwa i mam z deka problem, bo kosciaki i inne stwory niereagujace na krwawienie i trucizne. Czy ktos mi poda jakies pasujace do lotrostwa mistrzostwo ktore pomoze mi sie z latwoscia odegrac na nieumarlych i maszynach? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:52, Fatt Rogg napisał:

Odpowiedz na wypowiedz BURCZYNSKIEGO
... niech zgadne, screeny z 11lvl postaci? Ja własnie zaczelem grac od poczatku i wybralem
mistrz. łotrostwa i mam z deka problem, bo kosciaki i inne stwory niereagujace na krwawienie
i trucizne. Czy ktos mi poda jakies pasujace do lotrostwa mistrzostwo ktore pomoze mi
sie z latwoscia odegrac na nieumarlych i maszynach? Pozdro


Radzę wybrać mistrzostwo wojny :) Jeśli chcesz walczyć dwoma bronmi :) Wiesz nieumarli i maszyny nie stanowią dużego problemu jeśli masz dobrą broń. Albo wybierz łowy, zatrute strzały i włócznia, hmmm chyba dobre połączenie. Pozdrawiam
Ps. Na przyszłość wybieraj opcję "odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> to jest odpowiedź na posta dodanego przez MARTZIN

> Witam.
> Mam dość zaskakujący problem z TQ. Otóż po zatłuczeniu bossa w katakumbach Partenonu
> nie mogę porozmawiać ze staruszkiem (jest nieaktywnym BN-em). Co ciekawe z tej kopii
> ja przeszedłem grę raz, brat dwukrotnie i nie spotkaliśmy się z tym błędem. Ponowne zabicie
> bossa nie skutkuje. Jakieś pomysły?

a wiesz co to znaczy na tym forum gdy ktos propaguje piractwo??"


Zapewniam Cię, że posiadam oryginalną kopię tejże gry, zakupioną jeszcze w edycji premierowej. Oto dowód:
http://img225.imageshack.us/img225/9279/tqbi0.png

Co do reinstalki:dobry pomysł, przeprowadzę, jak mój 3 letni DVD-ROM łaskawie wykryje płytę, bo czasem miewa humory i jej nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:04, burczynski napisał:

To sobie nie wież ale to prawda. Pisałem wyżej że popcorn może Ci potwierdzić
No ehmm, jak dla mnie wszystko ok. już wam przyznaję rację żebyście mnie już nie męczyli...

nie zebysmy cie tak nie meczyli tylko dlatego ze nie masz racji.

Dnia 09.04.2008 o 20:04, burczynski napisał:

ale jak dla mnie za mało średnich obrażeń. Choć niewiem jakie ma bron premie. A tak
na serio to mój wyglądał z 35 poziomem do kitu wszystko słabe ;/.

mowisz slabe obrazenia? to ja ci powiem ze 24 lvl do nabicia na tym charze jeszcze... a poza tym mowilem ze srednio mi sie udal a radzi sobie bez problemu i zaden przec\iwnik nie sprawia mu problemu.

Dnia 09.04.2008 o 20:04, burczynski napisał:

Turner Wlliam: wiesz, możliwe ale mag to nie dla mnie ;D Chociaż możę ?? A teraz
pytanko jakie 2 klasy są najlepsze waszym zdaniem do tworzenia maga ?? Myślę nad ziemią
+ duch bądź natura + burza. Co myśłicie ??

ziemia+natura lub duch+burza-to proponuje.

Dnia 09.04.2008 o 20:04, burczynski napisał:

Ooo znalazłem wczesne screeny z łotroctwa + obrona. Proszę bardzo:

i tu sie nie dziwie ze slabo ci sie sprawowala obrona... slabo rozdzieliles i tyle....

ale co do tego ze do lotrostwa pasuje wojna i wtedy na dwie bronie zgodze sie... dodam iz najlepiej dwie szybkie bronie-dwa swordy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 17:51, burczynski napisał:


NIe dam bo nie zrobiłem, możecie niewierzyć ale robiąc reinstalke usunołem savy


Tak, tak wierzymy ci <ironia> :D

Dnia 09.04.2008 o 17:51, burczynski napisał:

Ale obrona i tak jest słaba


Mogę się założyć, że w ogóle nie używałeś tego mistrzostwa. Nie dość, że daje sporo do defa to jeszcze ma dużo umiejętności ofensywnych. Wiele postaci "czołgów" właśnie opierają się na tym mistrzostwie w połączeniu np ze snem (pozdro dla William''a :P) lub łowami (jak dla mnie super mistrzostwo jak się biega z włócznią). To tak jakbyś powiedział, że magiem najlepiej biegać i siekać mieczem- czyli- totalna ściema.

>ale jak dla mnie za mało średnich obrażeń

Zapewniam cię, że w połączeniu z odpowiednimi przedmiotami i umiejętnościami obrażenia powinny być ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:00, piero92 napisał:

Tak, tak wierzymy ci <ironia> :D

haha myslimy tak samo:D

Dnia 09.04.2008 o 23:00, piero92 napisał:

Mogę się założyć, że w ogóle nie używałeś tego mistrzostwa. Nie dość, że daje sporo do
defa to jeszcze ma dużo umiejętności ofensywnych. Wiele postaci "czołgów" właśnie opierają
się na tym mistrzostwie w połączeniu np ze snem (pozdro dla William''a :P) lub łowami
(jak dla mnie super mistrzostwo jak się biega z włócznią). To tak jakbyś powiedział,
że magiem najlepiej biegać i siekać mieczem- czyli- totalna ściema.

zgadzam sie absolutnie. i dodam to co powtarzam od wiekow:obrona+wojna to najmocniejsza jak dla mnie kombinacja dla woja

Dnia 09.04.2008 o 23:00, piero92 napisał:

>ale jak dla mnie za mało średnich obrażeń

Zapewniam cię, że w połączeniu z odpowiednimi przedmiotami i umiejętnościami obrażenia
powinny być ogromne.

podejrzewam ze chcial przez to powiedziec ze moj zdobywca jest beznadziejny i ma lepszego chara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio widzę to bardziej tak: (mam nadzieję, że link zadziała)
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Slayer&master1=7&master2=3 &sa=21&m1=32-0-0-6-12-12-3-0-8-0-4-8-12-0-8-8-5-0-4-12-6-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-0-6-0-0 -8-4-6-0-0-0-0-6-6-0

I chłopaki dajcie już spokój, wystarczy tych wrażeń jak na jeden dzień:)
Sam dla mnie templariusz jest mocniejszy od zdobywcy:D

burczynski z magów: burza+duch, ziemia+duch, burza+sen, tych z naturą lepiej nie robić według mnie, samymi zwierzakami się nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:32, Turner Wlliam napisał:

I chłopaki dajcie już spokój, wystarczy tych wrażeń jak na jeden dzień:)
Sam dla mnie templariusz jest mocniejszy od zdobywcy:D

no twe poglady znam jednak troche roznia sie od moich:D nie przepadam za hybrydami:D moze kiedys..?:D
ale jestesmy zgodni co do obrony:D obaj ja lubimy bardzo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:42, m-kirpluk napisał:

> > burczynski
zukam plonacego legionu. jest lepszy ma 600 zbroi

Mam wszystko z niego prócz tarczy.


Ja mam tarczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem z titan quest a a mianowicie po zakupieniu go i zainstalowaniu wszystkich potrzebnych patchy jak chce uruchomić gre wyskakuje mi bład do uruchumienia titan quest potrzebne jest właczenie pamięci wirtualnej czy może mi ktos pomóc z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 11:38, Killaz1 napisał:

Cześć mam taki problem z titan quest a a mianowicie po zakupieniu go i zainstalowaniu
wszystkich potrzebnych patchy jak chce uruchomić gre wyskakuje mi bład do uruchumienia
titan quest potrzebne jest właczenie pamięci wirtualnej czy może mi ktos pomóc z góry
thx.

nie wiem. ja nie miałem DirectX-a i też nie chciał pójść. Ale git, że na płycie był to odpaliłem, zainstalowałem i zagrałem.
Zobacz w necie jak włączyć tą pamięć. Zapytaj też w kolektywie Titan Quest.
Życzę szybkiego rozwiązania problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:00, piero92 napisał:


>
> NIe dam bo nie zrobiłem, możecie niewierzyć ale robiąc reinstalke usunołem savy

Tak, tak wierzymy ci <ironia> :D


Oh nie wierzysz ?? Fascynujące. Są dwa powody dzięki którym odinstalowałem Titan Quest. Pierwszy to taki że miałem już prawie pół roku przerwy z Tq więc usunęłem razem ze savy żeby nie śmiecić dysku. Dopiero niedawno znów wgrałem od nowa Titana. Drugi z nich to ten że instalowałem patche które nie działały. Po co je instalowałem ??. A po to żeby pograć w necie. Jednak one mi nie chciały się wgrać ano działać. Dlatego reinstalke zrobiłem wierzcie mi. :) Potwierdzenie u popcorna :) A co do mojego maga, chyba wybiorę Duch + Ziemia.

Samildanach:
"podejrzewam ze chcial przez to powiedziec ze moj zdobywca jest beznadziejny i ma lepszego chara:D" - coś ty mnie sie tak uczepił małe obrazenia i już. Czy jak mówię że on jest słaby, ehm, bili Cię w domu i teraz sie wyżywasz i uważasz się za "władce" tego tematu ?? Phi... Ja już tej kłotni niechce prowadzić i dajta w mi święty spokuh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 09:04, Samildanach napisał:


Kryszek nie zrozumialem za bardzo o co ci chodzi...


Wiesz, nie dziwię się, bo teraz ja sam za bardzo tego nie rozumiem :D

A chodzi mi o to, czy mam przechodzić podstawke, czy mogę się zająć od razu dodatkiem, bo nie wiem czy jest jakies inne zakończenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:32, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio widzę to bardziej tak: (mam nadzieję, że link zadziała)
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Slayer&master1=7&master2=3 &sa=21&m1=32-0-0-6-12-12-3-0-8-0-4-8-12-0-8-8-5-0-4-12-6-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-0-6-0-0
-8-4-6-0-0-0-0-6-6-0


link dziala ale to nie dla mnie. CAłKOWICIE wykluczam mozliwosc uzywania wloczni, a tu jest nastawione na luk i wlocznie i tarcza, ew na 1 bron ale czesc umiejetnosci nie wejdzie. jednego sie dowiedzialem: za najlepsza umiejetnosc z wojny (z tych ktore wymienilem) uwazasz wir wojny. wiec rozwine go na max i reszte w ducha...

Kryszek: zakonczenie jest to samo. Tyfon umiera. ale pewnie wiesz ze aby zaczac dodatek (hades) trzeba ukonczyc podstawkę. jak skonczyles: do hadesy, jak dopiero zaczynasz- od pocZATKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować