Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 19:51, michał26 napisał:

Znalazl by sie ktos chetny na przejscie TQ+IT od poczatku calusienkiego ze mna?

Mam zamiar stworzyć od nowa Templariusza, więc mnie możesz wziąć pod uwagę. I chyba nic więcej, gram w weekendy i czasami, rzadko w normalne dni robocze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 13:19, dynamik94 napisał:

są kody do tej gry??bo niemoge pokonac Polifema :P


Nie ma, są "tylko" mody. Czemu nei mozesz go pokonać? Jaki poziom trudności, który masz level i jaką postać? Moze cos podpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:30, dynamik94 napisał:

jestem magiem bitewnym na 9pz:P

z czarami ofensywnymi nie masz prawa mieć trudności. Po prostu biegasz wokół cyklopa umiejętnie omijając jego "ataki dystansowe" i prujesz w niego z magii.
Gdy takowej nie masz (wątpię) pozostaje Ci tylko skołować kosę z trucizną i hit''n''run...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:38, Matinex napisał:

Gdzie wypada coś z setu ramzesa bo zbieram.:)


Wypada od skrabeusza( czy jakoś tak) w komnatach biblioteki w Egipcie. Mi tak wypadł hełm nagolenniki i zbroja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:30, dynamik94 napisał:

jestem magiem bitewnym na 9pz:P

Jeszcze sobie nie radzisz? Ale prubuj dalej może sie uda tez tak miałem na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:30, dynamik94 napisał:

jestem magiem bitewnym na 9pz:P


Na początku to ciężko go załatwić. Trzeba wyczuc moment kiedy używa swoich umiejętności. Wtedy odskakiwać. No i najlepiej lać go na odległość. Uderzyć i odskoczyć. Po jakims czasie i paru zgonach dojdziesz do schematu jak go ubić. Walka z nim trochę przygotowuje do finałowego pojedynku big bossem. Taktyka doskoku jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:43, dynamik94 napisał:

Gorgony o LOL:( macie na nie jakiś sposób??

biegać wokół - szczególnie nie dać się trafić strzałami i odpalać magię albo w zwarciu podjazdami atakować pojedynczą gorgonę, najlepiej przy użyciu mocnej trucizny, jak nie dasz się otoczyć masz je na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:00, dynamik94 napisał:

skad trucizna??:P

mam na myśli broń zadającą obrażenia od trucizn lub żywiołów przez jakiś czas. To daje Ci możliwość zadania ciosu i odbiegnięcia i ponownego ataku. Podczas ucieczki możesz się uleczyć zadając jednocześnie swojemu adwersarzowi obrażenia :). To jest tzw. hit''n''run. Postarasz się, a żaden boss nie będzie Ci sprawiał kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. hit''n''run.

Dnia 21.04.2008 o 21:31, JaqbD napisał:

Postarasz się, a żaden boss nie będzie Ci sprawiał kłopotów.



Tak, tak wszystko piękne, ale jak Hades mu walnie takie coś co wali rozwala się na 5 odłamków i każdy w inną stronę to unikasz 25 i unika się trudno. Ale jak jest dopiero w grecji to mu nie mieszajmy w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie mu w głowie takimi radami. Trucizna? żywioły? nie dać się otoczyć, a niby jakim cudem ma to się stać jak 2 z 3 strzelają z łuku, tylko 1 podchodzi...
dynamik94 najważniejsze, to w pierwszej kolejności zabić tą najbardziej z prawej, gdyż leczy pozostałe. I ważne, skoro tak się męczysz to pokaż jak rozdałeś punkty w umiejętności, może tam trzeba coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:42, Turner Wlliam napisał:

Nie mieszajcie mu w głowie takimi radami. Trucizna? żywioły? nie dać się otoczyć, a niby
jakim cudem ma to się stać jak 2 z 3 strzelają z łuku, tylko 1 podchodzi...
dynamik94 najważniejsze, to w pierwszej kolejności zabić tą najbardziej z prawej,
gdyż leczy pozostałe. I ważne, skoro tak się męczysz to pokaż jak rozdałeś punkty w umiejętności,
może tam trzeba coś zmienić.


1.gratuluje brygady:)
2.calkowita racja. h&r zupelnie sie nie sprawdza tutaj. poza tym musialby specjalnie szukac takiej broni ktora zadaje czasowe obrazenia. grunt to ubic healera. wtedy mozesz odskoczyc strzelic pota i konczyc robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować