Zaloguj się, aby obserwować  
LuQano

Zamowienie

17 postów w tym temacie

Mam problem(a raczej pytanie) zamowilem gry no i na liscie zamowienia jest ono zaznaczone jako nie wyslane....
a nacisnalem potwierdz jusz..to trzeba 1 dzien poczekac zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 10:13, diablolod napisał:

Mam problem(a raczej pytanie) zamowilem gry no i na liscie zamowienia jest ono zaznaczone jako
nie wyslane....
a nacisnalem potwierdz jusz..to trzeba 1 dzien poczekac zawsze?


Trzeba pczke jeszcze zapakować... Kiedy kliknąłeś potwierdzenia zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 10:13, diablolod napisał:

Mam problem(a raczej pytanie) zamowilem gry no i na liscie zamowienia jest ono zaznaczone jako
nie wyslane....
a nacisnalem potwierdz jusz..to trzeba 1 dzien poczekac zawsze?


Jest różnie nie raz jest tak że następnego dnia wyślą nieraz trzeba kilka dni poczekać. W jaki dzień zamówiłeś bo jeśli na weekendzie to może być taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wyślą Ci tego od razu jak kliknąłeś: potwierdź. Trzeba przesyłkę przygotować(włożyć do paczki itp.).

P.S. W weekend''y paczek nie wysyłają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 10:17, mikim napisał:

Przecież nie wyślą Ci tego od razu jak kliknąłeś: potwierdź. Trzeba przesyłkę przygotować(włożyć
do paczki itp.).

P.S. W weekend''y paczek nie wysyłają :P.


To nie Weekend tlyko środa:P

no prawda wlasnie kliknalem potwierdz...

myslicie ze jusz dzisiaj mi bedzie pisac ze wyslane?????
a jutro jusz dojdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twojego miejsca zamieszkania, i od poziomu aktualnego lenistwa poczty/kuriera. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wysyłają na drugi dzień po złożeniu zamówienia.
Jeśli wybrałeś kuriera, to powinno dojść w kolejnym dniu.
A jak pocztę - to kilka dni poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos chyba musi zapakowac grę, wystawić fakturę i przejśc na pocztę (ew. dac kurierowi) to też troche trwa. Nie martw się dojdzie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 10:23, diablolod napisał:

To nie Weekend tlyko środa:P

no prawda wlasnie kliknalem potwierdz...

myslicie ze jusz dzisiaj mi bedzie pisac ze wyslane?????
a jutro jusz dojdzie??


No przecież wytłumaczyli ci już, że paczka będzie wysłana jak tylko będzie to możliwe (jak ktoś z CDP będzie miał czas). Prawdopodobnie dzisiaj po południu lub jutro rano.

PS 1: Super - właśnie kliknąłeś i już chcesz mieć paczkę w domu. Używasz jakiegoś teleportera??
PS 2: Zajrzyj do słownika ortograficznego bo "jusz" razi po oczach i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 10:13, diablolod napisał:

Mam problem(a raczej pytanie) zamowilem gry no i na liscie zamowienia jest ono zaznaczone jako
nie wyslane....
a nacisnalem potwierdz jusz..to trzeba 1 dzien poczekac zawsze?


Każde złożone i potwierdzone zamówienie (za wyjątkiem zamówień przedpremierowych na produkty niedostępne) wysyłane jest następnego dnia roboczego po jego złożeniu i potwierdzeniu. Czyli, jeśli zamówienie złożyłeś dziś to zostanie ono wysłane jutro. Po więcej informacji odsyłam tu: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=19

Aby sprawdzić kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane i kiedy powinno dotrzeć do Ciebie, wejdź do działu MOJE ZAMÓWIENIA w sklepie - http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp

Na przyszłość, pytania dotyczące konkretnych zamówień bardzo proszę kierować bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta sklepu gram.pl - http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2006 o 10:27, Markus89 napisał:


No przecież wytłumaczyli ci już, że paczka będzie wysłana jak tylko będzie to możliwe (jak
ktoś z CDP będzie miał czas). Prawdopodobnie dzisiaj po południu lub jutro rano.

PS 1: Super - właśnie kliknąłeś i już chcesz mieć paczkę w domu. Używasz jakiegoś teleportera??
PS 2: Zajrzyj do słownika ortograficznego bo "jusz" razi po oczach i to bardzo.



a tam:P niecierpliwy jestem:) ja jusz chce mojego gothica II:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to porzadna firma kurierska to zadzwonia i umowia sie z Toba by dostarczyc Ci przesylke w najbardziej dogodnym dla ciebie terminie - jesli to dziadowska firma i tego nie zrobia zawsze mozesz napisac pismo ze skarga :) na kuriera :) i miec nadzieje ze go wywala za niedopelnienie obowiazkow sluzbowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 17:40, morthi napisał:

jesli to porzadna firma kurierska to zadzwonia i umowia sie z Toba by dostarczyc Ci przesylke
w najbardziej dogodnym dla ciebie terminie - jesli to dziadowska firma i tego nie zrobia zawsze
mozesz napisac pismo ze skarga :) na kuriera :) i miec nadzieje ze go wywala za niedopelnienie
obowiazkow sluzbowych :)


no chyba ze...:)
nie bede hamski i nie nede na ludzi donosil.....no moze czasami.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamowiłem produkt droga kurierska 11. Na 13 był kurier ale w domu nikogo nie było:P Czekałem 14 ale nagle zadzwnił telefon ze przesyłka ma byc 15 .Przychodze dzis do domu o 20 i jak przesyłki nima tak nima.Zadnego telefonu w sprawie opoznienia przesyłk ,emaila,NIC!.Wiem ze tu nie powinienem składac reklamacji tylko do firmy Masterlink.Macie jakies propozycje co mam Zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować