Zaloguj się, aby obserwować  
Hitmanu

Świat według Bundych - temat ogólny

98 postów w tym temacie

Kiedyś oglądałem często ten serial, teraz zwykle jestem o tej porze w pracy. Ale na pewno będą jeszcze Bundych powtarzać na polsacie. Najlepszym serialem jest "13 posterunek" później jest właśnie "Świat według Bundych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, 5 sezon, ze smaczkami takimi jak narodziny legendy "Taty Psychopaty" czy odcinek z udziałem Bubby Smitha jako Koło Zapasowe Dickson(swoją drogą ulubiony odcinek Eda O''Neila, mój też) jest po prostu najlepszy.

"Psycho Dad, Psycho Dad! He loves his son, but he hates the law! Killed his wife, ''cuz she weight a ton! Psycho dad!"

Po prostu nieśmiertelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Bundych po prostu uwielbiam!!!
Ten serial mimo upływu lat nic nie stracił ze swoich atutów, którymi wg. nie są humor (Ja na plecach mam większe piersi niż ty z przodu :D ) i ponadczasowość, bo sytuacje przedstawione czasami w filmie mają ciągle swoje odbicie na realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Uwielbiam ten serial, jeden z niewielu, który tak dobrze mnie rozśmiesza. To także jedna z niewielu rzeczy dla których oglądam Polsat. W dzisiejszych czasach jest raczej trudny do skopiowania. Podobno nasz polski "świat według Kiepskich" ma być naszym narodowym odpowiednikiem, jednak dla mnie to po prostu dwa światy- zupełnie inny typ humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to od 6 roku życia(mam 15 lat)na początku nie rozumiałem humoru ale teraz... hah ;]
Nie które odcinki oglądałem chyba 10 razy a i tak się nie nudzi ;P

Metal-jestem

Chyba jest ;] podobieństwo tytułów razi w oczy,dla mnie obydwa wymiatają ;) Chodź Ś.W.K. to tylko stare odcinki są fajne.Nowe jakoś do gustu mi nie przypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie porównujmy "Świata według Kiepskich" do takiego genialnego serialu jakim jest "Married with children" a podobieństwo jest tylko w polskim tłumaczeniu tytułu chociaż nie wiem czy można to nazwać tłumaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 22:22, SSebaSS napisał:

Chyba jest ;] podobieństwo tytułów razi w oczy,dla mnie obydwa wymiatają ;) Chodź Ś.W.K.
to tylko stare odcinki są fajne.Nowe jakoś do gustu mi nie przypadły.


Dla mnie nowe odcinki to tylko porządny sitcom, nic więcej. Ale kończmy off-topic bo mas moderatorzy z tego forum wywalą. A to miłe by nie było. Szczególnie że już wczoraj załapałem bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 22:44, master962 napisał:

nie porównujmy "Świata według Kiepskich" do takiego genialnego serialu jakim jest "Married
with children" a podobieństwo jest tylko w polskim tłumaczeniu tytułu chociaż nie wiem
czy można to nazwać tłumaczeniem

Nie porównuje, tylko po prostu słyszałem, że "Kiepscy" to polska wersja "Bundych". Tak jak pisałem, dla mnie te seriale to dwa różne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepsze było
Al: Dzięki ci Jefferson, nigdy nie zdołam ci się odwdzięczyć
Jef: A, postawisz mi piwko
Al: Przecież ci powiedziałem że nigdy!
EDIT
Przypomniała mi się scena:
Gruba Baba ;D - Czy ja jestem niewidzialna?
Al: No, może z Plutona

Al do Marcy: Coś ci powiem. Kwo kwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nawet się nie podejmuję pisania co mi się podobało czy co uważam za najlepsze bo tego byłoby po prostu za dużo :) ale zawsze będę pamiętał jak Al majsterkował z Jeffersonem a już zdanie Ala który przychodzi do domu z pracy: "Dziś do sklepu przyszła grupa baba..." to już chyba klasyka.

Miałem sobie zbierać Bundych którzy doczekali się (wreszcie) wersji na dvd ale jak zobaczyłem że numer z 3 odcinkami kosztuje ok. 8 zł już mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:48, Gothic 12 napisał:

Serial jest super jak dla mnie. Humor w nim jest zupełnie inny niż w polskim serialu
"Świat według Kiepskich"(który też lubię). All 4ever ;-)

Mam takie same zdanie. Dla mnie najlepsze seriale komediowe to: Świat Wedłg Kiepskich i Bundych. Nie raz "taczałem się po podłodze ze śmiechu".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten odcinek gdy Allowi popsuł się dodge? Moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków. Albo gdy All kłócił się z Jeffersonem o jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:45, master962 napisał:

Miałem sobie zbierać Bundych którzy doczekali się (wreszcie) wersji na dvd ale jak zobaczyłem
że numer z 3 odcinkami kosztuje ok. 8 zł już mi się odechciało.

To samo, co u mnie. Mam 2 płyty, bo później już coraz drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować