Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szał na Amiibo. Nintendo chwali się wynikiem sprzedaży figurek

11 postów w tym temacie

Te figurki są świetną sprawą, nawet jeżeli miałyby nam służyć w jedynie celach kolekcjonerskich.Nie dziwię się więc, że liczba sprzedanych figurek jest taka ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 17:20, Hepe napisał:

Te figurki są świetną sprawą, nawet jeżeli miałyby nam służyć w jedynie celach kolekcjonerskich.Nie
dziwię się więc, że liczba sprzedanych figurek jest taka ogromna.

Masz rację. Dlatego żal ściska patrząc na polską cenę. 79,90. Najz, dla porównania Amerykanie płacą 12,90$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2015 o 17:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Masz rację. Dlatego żal ściska patrząc na polską cenę. 79,90. Najz, dla porównania Amerykanie
płacą 12,90$


Naprawdę?Nie wiedziałem, że różnica cenowa jest tak ogromna.Kto tak w ogóle jest dystrybutorem figurek w Polsce?Z tego co wiem, to Nintendo nie ma oficjalnego przedstawiciela w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 17:42, Hepe napisał:

Naprawdę?Nie wiedziałem, że różnica cenowa jest tak ogromna.Kto tak w ogóle jest dystrybutorem
figurek w Polsce?Z tego co wiem, to Nintendo nie ma oficjalnego przedstawiciela w naszym
kraju.


Z tego co czytałem jakiś czas temu na gramie to podobno Polska ma wspólnego wydawcę z Czechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Te figurki są świetną sprawą, nawet jeżeli miałyby nam służyć w jedynie celach kolekcjonerskich.Nie
>
> > dziwię się więc, że liczba sprzedanych figurek jest taka ogromna.
> Masz rację. Dlatego żal ściska patrząc na polską cenę. 79,90. Najz, dla porównania Amerykanie
> płacą 12,90$
Na ultimie 59.90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 17:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Masz rację. Dlatego żal ściska patrząc na polską cenę. 79,90. Najz, dla porównania Amerykanie
płacą 12,90$


Eee? W w konsoleigry.pl, którym kupuje są za 59 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2015 o 00:15, Piotrbov napisał:

Eee? W w konsoleigry.pl, którym kupuje są za 59 PLN.

I tak u nas drożej u nas :F

Tak a propos figurek to muszę odgrzebać swoją figurkę Mario w gokarcie, którą miałem jako dzieciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 00:59, Outlander-pro napisał:

> Eee? W w konsoleigry.pl, którym kupuje są za 59 PLN.
I tak u nas drożej u nas :F

Już nie przesadzajmy. Po doliczeniu VATu jest drożej o 9 groszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 13:06, Dared00 napisał:

Już nie przesadzajmy. Po doliczeniu VATu jest drożej o 9 groszy ;D


No jasne, bo Amerykanie sobie przeliczają na złotówki.
Każdy powinien pamiętać o tym, żeby w takich rozmowach zadać sobie pytanie: ile musi osoba o przeciętnej wypłacie pracować, by na coś takiego zarobić? Ile w Ameryce, ile w Polsce.

NA moim przykładzie, przy 6,40 na godzinę, to jedna szychta nie wystarczy. Co innego Amerykanin nawet! przy 6$ na godzinę. Jest różnica, nie?


Przepraszam za dezinformację, musiałem się nie zrozumieć ze znajomym, który posiada Amiibo ;) Nie wziąłem pod uwagę, że on ma te figurki, które są ekskluzywne dla wybranych sieci, których w Polsce nie ma. Pierwsza fala faktycznie może kosztować 59,90, bo też pamiętam takie ceny przy okazji premiery amiiibo. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować