Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Obawiam się że takie przedłużanie konkursu [ przynajmniej jeśli o ten miesiąc chodzi ] niewiele przyniesie a raczej na pewno niewiele dobrego. Dobrym przykładem tego był konkurs na najładniejsze gramsajty - im bardziej się starałem go przedłużać i zachęcać tym mniej było uczestników aż spotkało go to samo co ''avy'' w tym miesiącu. Niestety nie wróżę tu sporej odmiany, albo się ludziom znudziło albo po prostu życia ich wzywa a na nabór świeżej krwi raczej nie ma co liczyć, tym bardziej tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miesiąc temu edycja nawet nie wystartowała ;/
Wiecie majówkę mamy [grillowanie, picie, grillowanie :P] może przydałoby się wydłużyć czas zgłaszania się :)
Chociażby by sprawdzić czy ta minimalna ilość się zgłosi

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo się zgłaszam. Ktoś musi zająć ostatnie miejsce.
Ale głosy oddam 6-ego wieczorem lub 7-ego rano, bo mnie nie będzie.

Harrolfo
b.kwidzinski@gmail.com

20120501163252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee widzę, że jednak trochę ludzi się zebrało :)
Więc czas i bym ja się zgłosił. Wtedy to będzie ilu ? 9 ? :D może ten 10ty się jeszcze znajdzie i będzie komplet

Braveheart
200 x 200

sirdragonov@o2.pl

20120501215810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 18:03, ManweKallahan napisał:

Jeszcze dzisiaj może się ktoś zgłosić :P

Szczerzę w to wątpię ale jak coś to mamy moderatorów i posta można poddać ewentualnej edycji.

EDIT:
Lol gratuluje awansu. heh Przewodniczącym byłem dużo i długo wcześniej od Ciebie a jednak dalej nim jestem :D a Ty zdążyłeś się dorobić sekretarki.. Przykład, że te punkciki czy jak to tam się zwie jest chyba dla każdego osobnika inaczej przydzielane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trzeciego włącznie, ale dzięki za dobre chęci :] prawdopodobnie zutylizuję po północy Twojego posta.

Do wszystkich: majówka, nie majówka, trzymamy się terminów. To jest - dzisiaj jeszcze się zgłaszamy, a od czwartego do szóstego oddajemy głosy. Może w końcu nie zapomnę rozesłać przypomnień. No i ewentualnie poczekamy na Harrolfa :*

Lfdracon

lfdracon@aol.pl

20120503192245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:24, Lfdracon napisał:

Do trzeciego włącznie, ale dzięki za dobre chęci :] prawdopodobnie zutylizuję po północy
Twojego posta.

Usunąć zawsze można wystarczy czerwonych poprosić :-P albo ewentualnie poddać go edycji
Mnie to tito jak to będzie. Dobrze, że chociaż w majowa edycja wyszła bo miesiąc temu .... no cóż wiemy jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować