Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

20 miejsce, nie tak źle :).

Mam jeszcze taką małą uwagę do prowadzącego odnośnie konkursu. Otóż w liście zgłoszonych avatarów do konkursu podajesz linki do obrazków dołączanych przez zgłoszeniowców. Ale czy zauważyłeś, że obrazki mają zupełnie inną od siebie wielkość? Niektóre są wielkości przyjętych na tym forum(64x64), a inne nawet sięgają rozmiarów tapety(800x600). A czy nie pomyślałeś, że może mieć to znaczenie dla wyników konkursu? Oczywiście idąc tropem, że większy rozmiar = większa jakość = większy podziw głosujących :). Haczyk jest w tym, że przy wstawianiu takiego obrazka jako avka zmniejsza się jakość i często obrazek ucina. Proponuję aby przy następnej edycji dawać linki bezpośrednie do avatarów aktualnie używanych - PPM i "Kopiuj adres obrazka" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:42, el-coyote napisał:

/...../


Uwzględnie to wszystko w nowym regulaminie nie martw się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee.. Widze, ze moje prawie wlasnorecznie robione avatary lepiej sie podobaly, trudno. I tak wiem, ze za moim zlym wynikiem stoi jakis uklad, a na jego czele stoi moderator z ksywka zaczynajaca sie na "b" i nie jest to boogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

54. rob006 - 19 punktów

<ociera łezkę wzruszenia> 19 punktów - tyle jeszcze nigdy nie miałem - to ponad 7 razy tyle, ile miałem ostatnio ;] Dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. W takim tempie, to za jakieś 20 lat w końcu wygram ;P

Oczywiście gratuluję zwycięzcom, choć żaden z moich faworytów nie znalazł sie w czołówce. W duchu modliłem sie, aby Budo nie wygrał... i stało się. :P Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To że błąd się wkradł a to dlatego, że ja nocki nie przespałem więc mogłem się pomylić jesli sie tak stało bardzo przepraszam lecz teraz już nie będę robił nowej listy zwycięzców przeciez to tylko zabawa i nie gramy o cos wazrtościowego więc daruj mi zmianę tego błędu ;)) Jeszcze raz bardzo przepraszam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 62 pkt a nie 66pkt, barzdo przepraszam ale nie zaznaczylem jedej liczby przy liczeniu (bolala mnie glowa:P, ale to prawda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 21:20, KrisK91 napisał:

Yay, 6 punktów ^^. Chciałbym podziękować mojej rodzinie i wszystkim tu zebranym ;).
Gratuluję także pierwszej piątce - naprawdę dobre avatarki!

Ja gratuluje chociaż tych 6 punktów to lepiej niz te osoby, które zostały zdyskwalifikowane ja również gratuluje zwycięscom oprócz siebie oczywiście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 miejsce nie jest takie złe. Nie no ale znwou Budo? To już sięzaczyna nudne robić ;)

Chyba za miesiąc wystąpie z tym samym awkiem jeszcze zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:06, Kukowsky napisał:

No nie wierzę... Budo ze swoją beznadziejną sową to wygrał i to jeszcze z taką przewagą? Ciekawe
ile miałby punktów jakby zgłosił się do konkursu jako Obywatel. ;) Coś mi się wydaje, że sporo
mniej...


Heh... Mam takie samo odczucie...

A moje 13. miejsce... no cóż, bywało lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 miejsce - debiut. Nie tak źle, ale avek będzie musiał przejść jeszcze gruntowny tuning, żeby dostać się wyżej. :) Tylko nie mam pomysłu co tu zrobić, ale może jakaś krew spływająca z tych liter i tło nawiązujące do Gothica??? Zastanowię się, ale to tylko zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:06, Kukowsky napisał:

No nie wierzę... Budo ze swoją beznadziejną sową to wygrał i to jeszcze z taką przewagą? Ciekawe
ile miałby punktów jakby zgłosił się do konkursu jako Obywatel. ;) Coś mi się wydaje, że sporo
mniej...


Bo wazeliniarze pomylili sobie konkurs/temat. Myśleli pewnie, że to niby na ulubionego usera jest i obstawiali Budo, aby mu się podlizać ;]

PS: Za miesiąc powracasz do czołówki - pamiętaj o tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:24, Adam k. napisał:

Bydo wygrywa nie spowodu fajnego avka, tylko dlatego ze go forumowicze lubia.:P


No właśnie - może by tak napisać DUŻYMI literami, że głosuje się na avka (jakby ktoś nazwy tematu nie przeczytał), a nie na usera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować