Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 11:00, hunter22 napisał:

Obecnie? Masz jakiś sztański plan przejęcia władzy na forum :P czy mówisz tak ogólnie?

Ogólnie. Dokładnie mi chodziło o to, że obecnie po zliczeniu i opublikowaniu głosów.

Dnia 06.01.2007 o 11:00, hunter22 napisał:

Wszystko zależy od prowadzącego... wszystko zależy od tego kto nim będzie...

Obecnie wiadomo kto jest. I kto będzie w najbliższym czasie, więc wiadomo też kto powinien zareagować i przyjąć do wiadomości tą rozmowę między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:02, PolishWerewolf napisał:

> Obecnie? Masz jakiś sztański plan przejęcia władzy na forum :P czy mówisz tak ogólnie?
Ogólnie. Dokładnie mi chodziło o to, że obecnie po zliczeniu i opublikowaniu głosów.


Heh, no to praktycznie możemy tylko widzieć i dyskutować.

Dnia 06.01.2007 o 11:02, PolishWerewolf napisał:

> Wszystko zależy od prowadzącego... wszystko zależy od tego kto nim będzie...
Obecnie wiadomo kto jest. I kto będzie w najbliższym czasie, więc wiadomo też kto powinien
zareagować i przyjąć do wiadomości tą rozmowę między nami.


Pisałem tak ogólnie, bo wiadomo kto tu jest prowadzącym, oby z naszej rozmowy wyłapał najważniejsze fragmenty i zaczął przeciwdziałać poruszonemu problemowi. Mógłby także dodać jakiś mały punkcik o tym w powstającym nowym regulaminie konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś przeszkadza moja obecność w konkursie z powodów domniemanego nieuczciwego głosowania, to mogę przestać startować, żaden problem, wytarczy napisać.
Przypominam jednak, że zanim zostałem modem miałem już 1, 2, 3 i 8 miejsce w poprzednich edycjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, nie chodzi o to, że zawadzasz, tylko że większość głosuje nie dla ładnego awatara, tylko dlatego, że ktoś jest popularny.

Twoje pierwsze wygrane były moim zdaniem zasłużone, bo awatar był naprawdę dobry. Potem jednak tak jak u wielu zaczęła przeważać popularność. Taka jest prawda. I to czy bierzesz udział czy nie to zależy od Ciebie. W końcu to tylko zabawa i nikt Cię wieszać nie będzie za wygraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nikt mnie nie powiesi, ale pół strony trwa dyskusja o tym, że swoje wygrane zawdzięczam "popularności" na forum.
Więc albo jasno mi piszecie, że wygrywam nieuczciwie (przez popularność, a nie dobre awki), albo można zakończyć tę dyskusję. Innej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:50, Budo napisał:

Nikt mnie nie powiesi, ale pół strony trwa dyskusja o tym, że swoje wygrane zawdzięczam "popularności" na forum.

Rozmowa była toczona na Twoim przykładzie, fakt.

Dnia 06.01.2007 o 12:50, Budo napisał:

Więc albo jasno mi piszecie, że wygrywam nieuczciwie (przez popularność, a nie dobre awki)

Nieuczciwie? Nie, tego Tobie zarzucić nie można. Najwyżej głosującym, ale to nie moja działka. Jednak jak jest sytuacja taka, jaką podałem wcześniej, że X głosuje na Y podając argumentację że go lubi, to coś jest nie tak. U Ciebie tego nie było.

Dnia 06.01.2007 o 12:50, Budo napisał:

albo można zakończyć tę dyskusję.

Twoja wola w tej kwestii. Ja się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:50, Budo napisał:

/..../


Budo nie przejmuj się nimi oni tak mówią, bo są zazdrośni zasłużyłes na pierwsze miejsce ;))
I bierz w kolejnych udział nie patrz co inni mówią ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:54, wdowiakm napisał:

bo są zazdrośni zasłużyłes na pierwsze miejsce ;))

Prosiłbym o nie przekręcanie naszych wypowiedzi. Dziękuję z góry. Jak się nie zna myśli i intencji rozmówcy, to lepiej nie dawać wyssanych z palca treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:50, Budo napisał:

Więc albo jasno mi piszecie, że wygrywam nieuczciwie (przez popularność, a nie dobre awki),
albo można zakończyć tę dyskusję. Innej opcji nie widzę.


Wygrywasz uczciwie - nikomu pzreciez nei mowisz "zaglosuj na mnie, albo Cie zdegraduje", ani "zaglosuj na mnie, albo nie bede Twoim przyjacielem i wiecej nie pozycze Ci moich zabawek", prawda? Wygrales uczciwie, gratuluje Ci zwyciestwa, jestes tutaj niewinny. Nie podoba mi sie jednak podejscie niektorych forumowiczow do sprawy. Widzialem uzasadnienie opbok Twojego glosu "bo mnie zdegraduje, jesli na niego nie zaglosuje ;)", czy cos w tym stylu. Chyba nie amsz watpliwosci, ze ta osoba nie glosowala na awatara, a na Ciebie. Smutna to jest sprawa moim zdaniem, bo konkurs mija sie z celem. nic jednak na to nie poradzimy. Wygrales w pelni zasluzenie i chyba nikt nie ma co do tego watpliwosci. Prosilbym jednak forumowiczow o glosowanie na avatary, a nie na ludzi w kolejnej edycji, bo to po prostu ebz sensu. I bierz udzial w konkursach, bo bez Ciebie stracilibysmy tutaj duzo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba uzasadnieni, które przytoczyłeś dotyczy mojego posta, więc jak widać nie wszyscy wyczytali ironię zawartą w tej wypowiedzi. Zagłosowałem na jego awatar, gdyż był w miarę dobry, ale nie na tyle żeby zwyciężyć. Emotikonka na końcu wypowiedzi mówi wszystko. ;) Osobiście przyznam, że nigdy nie głosowałem według sympatii i nigdy nie zamierzam się tym kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:56, PolishWerewolf napisał:

Prosiłbym o nie przekręcanie naszych wypowiedzi. Dziękuję z góry. Jak się nie zna myśli i intencji
rozmówcy, to lepiej nie dawać wyssanych z palca treści.


Nie widzisz, że to było powiedziane żartem??? No chyba, że Ty na żartach się nie znasz to już inna sprawa...
Nie odpisuj na tego posta nie chce się kłucić, człowiek poprostu zażartować nie może bo zaraz są problemy. Przepraqszam już się nie udzielam...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dostało 69 miejsce. Pewnie gdybym nad osiołkiem miał napisane "Moderator" albo "Pracownik CDP" to wygrałbym w cuglach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mi popsuliście humor, ja tu się cieszę z czwartego miejsca, a zaraz okaże się, że zająłem je tylko ze względu na to, że jestem modkiem. :( Na szczescie nikt nie moze mnie posądzić o głosy ze względu na popularność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, 2 miejsce, tego się nie spodziewałem :) Dziękuję wszystkim za głosy, gratuluję wszystkim świetnych awatarów a w szczególności zwycięzcom oraz pozdrawiam mroczne, wilcze awatarowe bractwo :) No i przekroczyłem w końcu magiczną granicę 100 punktów :)

=> Budo
Klasyfikacja w tym konkursie, w porównaniu z wizytówkami, obróciła się o 180 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:11, General Odyn napisał:

56. miejsce. Bywało lepiej, a więc czas na zmiane avatara


Stalin na awatarze to niezbyt dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teoretycznie 26 miejsce wraz z Olka1992, tyle, ze zostalem wpisany na pozycje 27 mimo identycznej ilosc punktow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować