Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Tropico stworzyli własne Diablo - oto Victor Vran

8 postów w tym temacie

A kto tu takie fajne newsy pisze z samego rana no kto? :) Bardzo fajnie się to zapowiada, Van Helsing? Nie, Victor Vran :)Wygląda fajnie, kolorowe nie jest, chętnie pogram byleby recenzenci tego nie zjedli. A jak sam joystiq wypowiadał się wtedy o grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kto tu takie fajne newsy pisze z samego rana no kto? :) Bardzo fajnie się to zapowiada,
> Van Helsing? Nie, Victor Vran :)Wygląda fajnie, kolorowe nie jest, chętnie pogram byleby
> recenzenci tego nie zjedli. A jak sam joystiq wypowiadał się wtedy o grze?

Z tamtego spotkania nie pozostało nic więcej niż krótka notka - http://www.joystiq.com/2013/08/22/tropico-dev-working-on-victor-vran-for-early-2014/ - z której dowiadujemy się o głównych cechach gry. I to właściwie tyle. Co do Van Helsinga - miałem identyczne odczucia jak spojrzałem na ten kapelusz. ;) Według mnie gra zapowiada się bardzo sympatycznie i chętnie ją przetestuje, jak tylko będzie dostępna w formie Early Access. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. Aż naszła mnie ochota na "Dungeon Siege". Ani "Van Helsing", ani najnowsza część "Diablo" nie dawały już tej radochy z grania. Mam nadzieję na przyjemną, obfitującą w liczne krytyki i łupy, rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka wygląda fajnie i dynamicznie. Te uniki robią dobre wrażenie. Fajnie jakby się dało sterować klawiatura i myszką. Tzn. chodzimy WSADem, a namierzamy i strzelamy/tłuczemy wrogów myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I nie, niestety w grze nie będzie grywalnej wersji El Presidente."

Nie, zeby DLC bylo zalodze Haemimont Games calkowicie obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować