Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęto produkcję PlayStation 3?

53 postów w tym temacie

Teraz trzeba poczekać jakieś dwa trzy lata połączyć to oczekiwanie z super promocją "nie dla idiotów" i będzie można próbować kupić bo cena mam nadzieję że stanie się trzy cyfrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to swietnie wkoncu dobre wiesci juz mam sianko nazbierane na te cudo 3500zl chyba wystarczy juz iemoge sie doczekac premiery 17listopada!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena moim zdaniem jest owszem ważna ale to pudło ma tylu fanów, że choćby nawet 5000zł kosztowało PS3 to i tak znalazłoby masę odbiorców na całym świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy większość z was pamięta, ale PS2 w czasie priemiery w Polsce kosztowało 2700zł, więc 2500 zeta za taki nowoczesny sprzęt, jakim jest PS3, nie jest aż tak wygórowaną kwotą. A teraz pomyślcie ile kosztuje komp, który pozwala na bezproblemowe (tutaj płynne) granie z takimi efektami? 3500-4000zł, a może jeszcze więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:55, Cherry69 napisał:

Nie wiem czy większość z was pamięta, ale PS2 w czasie priemiery w Polsce kosztowało 2700zł,
więc 2500 zeta za taki nowoczesny sprzęt, jakim jest PS3, nie jest aż tak wygórowaną kwotą.


tylko że oferującey zbliżone możliwości x360 kosztuje prawie połowę taniej. cena ps3 jest jak najbardziej wygórowana bo na siłę każdy gracz ma wepchniętego bluraya. który do gier jest tak potrzebny jak młotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:06, Ciastuś napisał:

> Nie wiem czy większość z was pamięta, ale PS2 w czasie priemiery w Polsce kosztowało 2700zł,

> więc 2500 zeta za taki nowoczesny sprzęt, jakim jest PS3, nie jest aż tak wygórowaną kwotą.


tylko że oferującey zbliżone możliwości x360 kosztuje prawie połowę taniej. cena ps3 jest jak
najbardziej wygórowana bo na siłę każdy gracz ma wepchniętego bluraya. który do gier jest tak
potrzebny jak młotek


Młotek to chyba tobie by się przydał... Przecież twórcy gier już narzekali, że na DVD jest za mało miejsca. Gry w HD zajmują dużo więcej niż "teraźniejsze". Z tego co mówisz, wynika że ani HD-DVD, ani BD, nie są nikomu potrzebne ;P ;P ;P . Bynajmniej nie bronię Sony, BD jest dopiero raczkującą technologią, jednak jeśli wygra walkę z HD-DVD, Sony będzie miało dużą przewagę (niechodzi tu tylko o PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:19, are91 napisał:

Przecież twórcy gier już narzekali, że na DVD jest za mało miejsca.

którzy twórcy narzekali? trzy japońskie firmy które ładują do gry 10h cinematiców? popatrz sobie na gry tworzone 5 lat temu i dziś i porównaj rozmiar. wciąż wystarcza jednostronna jednowarstwowa dvd - nawet 50% z tych 9gb nie jest wykorzystane. a na dvd możesz zmieścić 18gb. ile już gier widziałeś na kilku płytach dvd że twierdzisz że nie starcza i potrzebne jest bluray? niby co ma sony powiedzieć? że wcale to nie jest potrzebne a zainstalowali to bo musieli? zamiast wierzyć we wszystko co czytasz proponuję więcej wniosków wyciągać samemu.

Dnia 20.07.2006 o 11:19, are91 napisał:

Gry w HD zajmują dużo więcej niż "teraźniejsze".

całkowita bzdura. gry w hd opierają się głownie o teksturowanie proceduralne i paradoksalnie niektóre zajmować będą nawet MNIEJ niż obecne gry. żadnego drastycznego wzrostu tu nie będzie. wyjaśnij mi proszę czemu gry na x360 mieszczą się w 5-6gb, co stanowi różnicę raptem 1-1,5 gb względem pierwszego xboxa? tekstury w rozdz hd są w grach pctowych już od dwóch lat!!

Dnia 20.07.2006 o 11:19, are91 napisał:

Z tego co mówisz, wynika że ani HD-DVD, ani BD, nie są nikomu potrzebne ;P ;P ;P .

do gier jak najbardziej nie. do filmów i za 2-3 lata do składowania danych owszem tak o ile flash diski nie urosną do tego czasu do setek giga przy zmniejszeniu kosztów per gb. co jest bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:19, are91 napisał:

Młotek to chyba tobie by się przydał... Przecież twórcy gier już narzekali, że na DVD jest
za mało miejsca. Gry w HD zajmują dużo więcej niż "teraźniejsze". Z tego co mówisz, wynika
że ani HD-DVD, ani BD, nie są nikomu potrzebne ;P ;P ;P . Bynajmniej nie bronię Sony, BD jest
dopiero raczkującą technologią, jednak jeśli wygra walkę z HD-DVD, Sony będzie miało dużą przewagę
(niechodzi tu tylko o PS3).


ciekawe... malo jest na rynku gier (mowie o x360), ktore przekraczaja magiczna bariere pojemnosci DVD9, wiec jaki to niby argument ze miejsca brakuje? Sony po raz kolejny chce przeforsowac swoj format, wrzucajac go do swojego najpopularniejszego dziecka i wmawiajac ze miejsca brakuje i tylko blue-ray jest w stanie nas uratowac przez zaglada. jakos gry na pc mieszcza sie na jednym, przewaznie DVD5 a maja textury w wysokiej rozdzialce ect. of coz, jesli ktos chce ogladac interaktywny film w jakosci hd, a nie grac, to pewnie blue-ray i jego 25/50gb bedzie wymarzonym nosnikiem na upchniecie wielu godzin prerenderowanych filmikow. zdecydowanie wolalbym max 2-3 filmiki prerenderowane (intro, outro i jeden wg uznania autorow), a reszte na enginie - zajmuje to zdecydowanie mniej miejsca i obecnie prezentuje sie baaaardzo ladnie. a jak ktos z tworcow zaszaleje to moga nawet byc 2xDVD9 - mi 4 litery do kanapy nie przyrosly i moge raz na jakis czas plyte zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem PC ale do gier akcji taki X360 to swietna maszynka, Jezeli chodzi o PS3 to Sony dalo Ciala z tak pozna premiera w stosunku do X360, PS3 bedzie drogia a X360 tani a gry w wiekszosci beda te same:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:55, Cherry69 napisał:

Nie wiem czy większość z was pamięta, ale PS2 w czasie priemiery w Polsce kosztowało 2700zł,

Ja pamiętam:), tylko co z tego skoro konsole kurzyły się na półkach, bo wszyscy sprowadzali PS2 z Niemiec gdzie kosztowały ok. 1300zł, a porównując sytuację PS2 i PS3 w Niemczech, okazuje się że oni zapłacą za PS3 prawie dwa razy tyle co kiedyś za PS2, więc cena jest stanowczo za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować