Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Mortal Kombat X w sieci będzie można grać bez konsolowych abonamentów

7 postów w tym temacie

Nie rozumiem dlaczego w bijatykach nie wprowadzili jeszcze żadnego dobrego trybu do multi? Chyba żadna bijatyka nie ma innych opcji gry niż zwykły mecz z losowym przeciwnikiem i jakiś rodzaj king of the hill. Nikt nie wpadł jeszcze na to, żeby dodać chociaż proste ligi, jak w ufc czy fifie? Dzięki temu mógłbym walczyć z kimś o podobych umiejętnościach i zawsze to większe emocje, gdy wiesz, że konsekwencją przegranej będzie np. spadek do niższej ligi, niż jedynie porażka w statach. W takim injustice na ps4 jakieś 50 walk pod rząd mam z ludźmi, którzy nie potrafią mnie dotknąć, a potem trafi się taki, co klepie takie combo, że nic nie mogę zrobić. Przez biedne multi zbrzydły mi wszelkie bijatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo.W sumie to dziwi mnie, że władzę Xboksa zgodziły się na taką ugodę.W przypadku Playstation nie jestem taki zdziwiony ponieważ oni wiele razy zapowiadali, że jeżeli jakiś producent nie będzie chciał aby plus był wymagany, to spoko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie grać w Mortal Kombat X przez sieć, nie potrzebujecie do tego abonentów Sony i Microsoftu

Abonamentów chyba? ;)

Świetna wiadomość. Ja na razie PS+ nie wykupuję, bo nie mam takiej potrzeby. Myślałem o tym, by wykupić abonament przed premierą BF: Hardline, ale ten tytuł, a co za tym idzie - również abonament, będzie musiał trochę poczekać. Priorytet ma Bloodborne a 3 tygodnie później wychodzi MKX (edycja kolekcjonerska już zamówiona). Cieszę się, że przy tylu wydatkach będę mógł sobie odpuścić abonament, przynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem dlaczego w bijatykach nie wprowadzili jeszcze żadnego dobrego trybu do multi?
> Chyba żadna bijatyka nie ma innych opcji gry niż zwykły mecz z losowym przeciwnikiem
> i jakiś rodzaj king of the hill. Nikt nie wpadł jeszcze na to, żeby dodać chociaż proste
> ligi, jak w ufc czy fifie? Dzięki temu mógłbym walczyć z kimś o podobych umiejętnościach
> i zawsze to większe emocje, gdy wiesz, że konsekwencją przegranej będzie np. spadek do
> niższej ligi, niż jedynie porażka w statach. W takim injustice na ps4 jakieś 50 walk
> pod rząd mam z ludźmi, którzy nie potrafią mnie dotknąć, a potem trafi się taki, co klepie
> takie combo, że nic nie mogę zrobić. Przez biedne multi zbrzydły mi wszelkie bijatyki.

Właśnie prze te zwykłe multi nie było z kim grać mogłeś być wymiataczem, ale jak miałeś 1 lvl a ktoś 30 patrzył za takiego nic nie dostane i siedziałeś w logby czy jak to się zwie 20-40min. Jak są randomowe losowania ciągle z kimś grasz. W Tekkenie były rankingi i też ci to zbrzydło wystarczyło nic nie przegrywać a żeby mić range w w górę zawsze miałeś mecz z kimś silniejszym. Ja tam wole grac co kilka sekónd po skończonym meczyku niż czekać kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować