Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa marka Telltale Games zostanie zrealizowana w formie Super Show

8 postów w tym temacie

Dokładnie, niech najpierw pozamykają zaczęte serie, skupią się na ich fabule, bo z mojego punktu widzenia, im więcej produkcji zapowiadają, tym jakość każdych z osobna spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem TWD, ale robienie gier taśmowo ich zgubi. Ja tam czekam na TWD S3, bo dwójka przebiła jedynkę. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bruner dodał, że celem Telltale Games jest stworzenie takiego produktu, który będzie pretendował zarówno do nagrody Złoty Glob, jak i Gry Roku."

Szkoda, że jeszcze nie chcą dostać Grammy ;)

Żeby z tego nie wyszedł jakiś "potworek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 15:30, Fantazjel napisał:

Dokładnie, niech najpierw pozamykają zaczęte serie, skupią się na ich fabule, bo z mojego
punktu widzenia, im więcej produkcji zapowiadają, tym jakość każdych z osobna spada.


Uważasz, że jakoś Tales from the Borderland jest niska? Choć to dopiero jeden epizod, ale jest on naprawdę ciekawy.
Pierwszy epizod Gry o Tron faktycznie nie był najwyższych lotów ale to nie znaczy, że cała seria będzie tak zła.
Poza tym, TTG nie ma tylko jednego zespołu, który pracuje nad grami.
Nie mam zamiaru ich bynajmniej bronić, że robią wszystko dobrze, ale nie zamierzam też ich odsądzać od czci i wiary tylko dlatego, że próbują zrobić coś nowego.

Ja tam jestem ciekawy co im z tego wyjdzie i czekam aż pokażą pierwszy odcinek tego "cośa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej planów, gier i epizodów. Super. Szkoda, że żadne z nich nie interesują mnie przed ukazaniem się ostatniego. Dobrze będzie jak do gwiazdki zakończą dwie aktualne serie.

Do głowy przychodzi mi jeden taki eksperyment Defiance, nie wyszło to wcale najgorzej. Mimo w najlepszym przypadku średniej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować