Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W pogoni za internautami

59 postów w tym temacie

Oby takl dalej my luv <3.
^_^

A ja juz pozapraszalem ludkow. =]

a btw dzisiaj ide po six flags w New Jersey, a tam koles idzie z koszulka z logo firefoxa na srodku. A ja do niego "oh yeah, Firefox!" ;~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fett

Z dnia na dzień przeglądarka Mozilla Foundation zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Przed kilkoma dniami informowaliśmy o nowej akcji, dzięki której do korzystania z programu zapraszane są kolejne osoby. Tymczasem firmy prowadzące statystyki internetowe prezentują coraz to ciekawsze informacje.

Przeczytaj cały tekst "W pogoni za internautami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi...

Uzywaja IE i sie ciesza... Z czego ?

Moim zdaniem Firefox jest lepszy, szybszy i bezpieczniejszy.

I nie ma porówniania. Ludzie zmieńcie światopogląd populizm jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj, bo nie znają. Większość użytkowników komputera to pecetowi nowicjusze, którzy nie potrafią nic poza instalacją gry (a z tym różnie). Mają i IE i się cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 08:25, Bigjack7 napisał:

Nie rozumiem ludzi...
Uzywaja IE i sie ciesza... Z czego ?

No że działa :D

Dnia 21.07.2006 o 08:25, Bigjack7 napisał:

Moim zdaniem Firefox jest lepszy, szybszy i bezpieczniejszy.

Zbyt ogólnie, bezpieczniejszy ? Pewnie tak. Lepszy ? Za ogólne stwierdzenie. Szybszy ? W życiu.

Dnia 21.07.2006 o 08:25, Bigjack7 napisał:

I nie ma porówniania. Ludzie zmieńcie światopogląd populizm jest do niczego.

Ależ jest porównanie. Ostrożny użytkownik może korzystać zarówno z IE jak i FF. Jego wybór. IE wcale nie musi być gorszy. Osobiście korzystam z FF - to jest dobry produkt, ale już Thunderbird jest do bani. OE dużo lepiej sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 08:46, Michał Raven napisał:

Oby tak dalej "Lisek" gonił IE i w końcu przegonił IE. Sam używam FF i wiem co mówię. Ciekawe
kiedy w Polsce prym będzie wiódł "Lisek"???

A co za róźnica ? Ja używam przeglądarki jaka mi pasuje, aktualnie jest to FF. Czy to będzie Lisek, czy Opera, czy IE 7. Wybiorę tę, która spodoba mi się najbardziej. Jak IE 7 będzie lepszy to wybór padnie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Firefox będzie miał coraz więcej zwolenników, to trzeba będzie uważać, żeby Microsoft nie pokusił się z nim o taką współpracę jak z Yahoo!, bo wyjdzie, że w Viscie defaultowo będzie FF zamist IE7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:14, Wiecha14 napisał:

Jak Firefox będzie miał coraz więcej zwolenników, to trzeba będzie uważać, żeby Microsoft nie
pokusił się z nim o taką współpracę jak z Yahoo!, bo wyjdzie, że w Viscie defaultowo będzie
FF zamist IE7...


Microsoft raczej nie zrezygnuje ze swojej autorskiej przeglądarki... Choć byłoby to dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Opery i uważam ją za najlepszą przeglądarkę, choć rozumiem tych, którzy wolą Firefoxa, ponieważ sam go używałem i nadal czasami używam. Ale IE nie mam zamiaru włączać nigdy, chuba, że do skanerów antywirusowych on-line (a fakt, że takie na nim działają i bez oporu grzebią mi na dysku, dowodzi beznadziejności tego tworu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie używają IE bo zazwyczaj nie są zbyt oblatani w informatyce i nie wiedzą co to "przeglądarka" a internet to dla nich niebieskie "e" na pulpicie... szkoda mi takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:14, Wiecha14 napisał:

Jak Firefox będzie miał coraz więcej zwolenników, to trzeba będzie uważać, żeby Microsoft nie
pokusił się z nim o taką współpracę jak z Yahoo!, bo wyjdzie, że w Viscie defaultowo będzie
FF zamist IE7...

To rozwiązanie byłoby o tyle złe, że wtedy ok. 85% internautów używałoby Liska, nie byłoby już takiej konkurencji, a programiści wirusów za wszelką cenę szukaliby w nim luk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:20, Fett -gram.pl- napisał:

Microsoft raczej nie zrezygnuje ze swojej autorskiej przeglądarki... Choć byłoby to dobre :)

Nie było by dobre bo M$ by pewnie jej już go nie rozwijał :) Przecież IE 6 ma chyba z 5 lat i M$ wydawał łatki poprawiające bezpieczeństwo, a co ze standardami ? IE jest lata świetlne za FF i Operą. Przecież nowe wersję alternatywnych przeglądarek wychodzą często, są aktualizowane. Wogóle cieżko się na IE pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować