Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elite: Dangerous zapowiedziane na Xboksy One

12 postów w tym temacie

@Kirlen: nie będzie croos-platform. Obecnie potwierdzili tylko że będzie to jedna i ta sama galaktyka. Czyli tak samo jak współdzielą go tryby open i solo.
Jest jedynie informacja że chcieliby by gracze mogli grac razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościł bym One o ten tytuł.. ale czekam aż skończą go najpierw na PC bo to nadal nie jest skończony produkt. Brakuje dużo rzeczy które miały być. Chociaż nie powiem fajnie by było zobaczyć na mojej PS4 tą grę albo chociaz Star Citizen ;) a na razie trzeba czekać na EVE Valkyrie bo wiadomo że ma być tylko na PS4. (i może PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 13:19, Kafar napisał:

a na razie trzeba czekać
na EVE Valkyrie bo wiadomo że ma być tylko na PS4. (i może PC)


A nie miała przypadkiem być na gogle wirtualnej rzeczywistości, czyli Oculusa i Morfeusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 13:46, Bambusek napisał:

A nie miała przypadkiem być na gogle wirtualnej rzeczywistości, czyli Oculusa i Morfeusza?


Owszem na Morfeusza. (była mowa tylko o sony ale wiesz jak to jest, nie wiadomo czy chwilowo czy nie chociaż to juz druga gra ze świata EVE która by była dla soniaków więc mozliwe jest to to exclusive). Lecz gra ma działać też bez gogli ;) jako normalny space shooter sim czy co to z tego powstanie, jeżeli powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Console exclusive na Xboksa One, trochę szkoda, by była szansa na wersję VR na PS4. Widać jednak, że Microsoftowi zależy na jakiejś konkurencji dla No Mans Sky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Console exclusive na Xboksa One, trochę szkoda, by była szansa na wersję VR na PS4. Widać
> jednak, że Microsoftowi zależy na jakiejś konkurencji dla No Mans Sky.

No Mans Sky to nie jest konkurencja dla ED. Jedna gra to space sim, a 2 daje nacisk na eksploracje spychając takie rzeczy jak co-operacje, ekonomie itp na nawet nie 2, a 3 plan. Konkurencją dla ED to StarCitzen będzie... NMS. może być świetną grą i żałuje że ps4 nie mam tylko x1 jeżeli o nią chodzi, ale nie zmienia to faktu że te dwie gry to zupełnie inna bajka... tylko kosmos jest podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 16:16, Kafar napisał:

Owszem na Morfeusza. (była mowa tylko o sony ale wiesz jak to jest, nie wiadomo czy chwilowo
czy nie chociaż to juz druga gra ze świata EVE która by była dla soniaków więc mozliwe
jest to to exclusive).


Na początku to byla mowa tylko o Oculusie, bo Sony wtedy jeszcze nie mówiło nic o tym, ze mają swoje gogle. Zresztą wersja dla Oculusa była obecna na E3 w ubiegłym roku,a w październiku na PAX Ausstralia pokazywali się na stoisku Oculusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to smutne.
Mam nadzieję, że nie będzie wspólnego grania bo to będzie makabra. Strasznie mi się w tej grze podoba fakt, że do każdego gracza mogę zagadać i zwykle odbyć z nim rozmowę, zapytać o coś, itp.
A teraz przyjdą konsolowcy którzy nie mają nawet jak odpowiedzieć... Z resztą to często nawet lepiej.
Cóż, najprawdopodobniej zacznę strzelać do każdego kto nie odpowie...
No i jest też kwestia sterowania, sam mogę sterować tylko padem, ale godzinami głowiłem się nad odpowiednimi kombinacjami. Nie sądzę aby trik z przytrzymaniem obu bumperów do każdego przycisku ( daje to podwojenie liczby kombinacji ) przeszedł...

Z resztą dużo kopii to oni na konsolach nie sprzedadzą, chociaż w cenie jakiś 350zł może im się to opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować