Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przypadku Re Vive nie ma mowy o zawrotach głowy ani mdłościach

9 postów w tym temacie

Akurat kluczem do braku zawrotów głowy jest przede wszywstkim minimum stałe 60fps na oczko (zalecane 90 klatek). Pomijam to ,że oculus ów rozwiązania (śledzenie ruchów głowy) dla publiki udostępnił dużo wcześniej (DK2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie biznes kręci się w najlepsze. Konkurencja jest najlepszym tworem ludzkości. Poczekamy i wybierzemy najfajniejszą opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gogle prezentowane na screenie, to te od Valve, to powiem, że chłopaki mają pomysł na design :D.Coraz ciaśniej się robi na rynku gogli, co prawda czym większa konkurencja tym lepiej, ale mieć tyle opcji :D.Jeszcze tylko MS brakuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli gogle prezentowane na screenie, to te od Valve, to powiem, że chłopaki mają pomysł
> na design :D.Coraz ciaśniej się robi na rynku gogli, co prawda czym większa konkurencja
> tym lepiej, ale mieć tyle opcji :D.Jeszcze tylko MS brakuje ;).

MS jak to w swym zwyczaju pójdzie dalej i zrobi hologram który będzie wokół nas tworzył wirtualne wizualizacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem DK1 i DK2 mam obecnie. Według mnie jeszcze minimum 5 lat zanim ten gadżet będzie w jakikolwiek sposób użyteczny dla graczy. Leprze wyświetlacze, większe pole widzenia, lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 10:28, Gniewny1j napisał:

MS jak to w swym zwyczaju pójdzie dalej i zrobi hologram który będzie wokół nas tworzył
wirtualne wizualizacje ;)


Tylko to się nie nazywa hologram to co np. m. zaprezentował ;P tylko rozszerzona rzeczywistość i on w to idzie (chociaz jakis debil nazwal to hologram i prasa pewnie tez ludzie nieznajacy sie na rzeczy to podlapali). :P sorki ale msuze zawsze to wyjasnic bo mnie to razi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować