Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Brainiac - jedyny program naukowy przpowiedziany przez Nostradamusa - Opinie

57 postów w tym temacie

Zastanawiam się czy na forum ktoś to (znaczy się Brainiaca :)) lubi oglądać, tak jak ja. Oraz ogólnie jakie macie zdanie o tym programie. Ja go lubię ponieważ potrafi przyswoić niektóre naukowe bzdety w bardzo fajny i rozrywkowy sposób udowadniając wszystko eksperymentalnie. Często coś wysadzają w powietrze :) Leci na Discavery Channel o 15:00. Moim zdaniem mają mocno krzywo pod sufitem, ale są zabawni i już się paru ciekawostek dowiedziałem.

Co wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja oglądam brainiaca oglądałem go jeszcze jak go nie było w discovery channel bardzo smieszny a zarazem pouczający najnowsza seria programu leci w wekendy o 16.00 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej ciekawi jakie owoce pływają :P

ale program ogólnie program fajny :P ogólnie na Discovery fajne programy lecą :P

np. : "Pogromcy Mitów", "Doktor G - patolog sądowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, Brainiac to ciekawy program - dobre są te eksperymenty w laboratoriach (wytrzymałość różnych części ludzkiego ciała - vide musztarda). Poza tym te laski - miooodzio :-).............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię z programu eksperymenty z mikrofalówką oraz tę "wybuchową farmę" :) Fajne mają bombki te dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze całkiem od niedawna zaczełem ogladac ten program i powiem wam ze bardzo mnie wciągnął ;) Jak najbardziej na + , w koncu ludziom otworzą się oczy na pewne sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię ten program, może nie jeste naukowy, ale jest bardzo fajny, szczególnie lubię jak coś wysadzają.:) (taki Anglik się ze mnie zrobił, że chyba tam pojadę i pokażę im parę sztuczek;)) Warto dodać, że na Discavery Channel pokazują go codziennie, dzięki temu mogę oglądać mój ulubiony program z DC.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubę oglądać ten program, chociaż niektóre eksperymenty nie za bardzo przydają się w życiu codziennym (np. co się zapali szybciej na peruce- żel do włosów, pianka czy lakier? albo które męskie gacie się szybcie spalą?). No chyba, że ktoś chce wiedzieć co jest najbardziej łatwopalne w skrajnych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:05, tymuś napisał:

jedno pytanie: o co chodzi z tym sloganem, ze program zostal przepowiedziany przez nostradamusa?

To taki niby żart z reklamy Brainiaca.
PS: Sorry za Offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:06, natkasuper1 napisał:

> jedno pytanie: o co chodzi z tym sloganem, ze program zostal przepowiedziany przez nostradamusa?

To taki niby żart z reklamy Brainiaca.
PS: Sorry za Offtopa


no to ja akurat wiem bo widzialem raz hammonda jak o tym mowil, ale ciekaw jestem czy ten text ma jakies prawdziwe podstawy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2006 o 18:08, tymuś napisał:

no to ja akurat wiem bo widzialem raz hammonda jak o tym mowil, ale ciekaw jestem czy ten text
ma jakies prawdziwe podstawy..:D


Raczej nie :). Chyba chodzi tu o podkreślenie tego, że jest to program jakby program rozwiązujący różne zagadki np. która osoba się czybciej upije? Ta z pustym żołądkiem czy pijąc przez rurkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:05, tymuś napisał:

jedno pytanie: o co chodzi z tym sloganem, ze program zostal przepowiedziany przez nostradamusa?


nostradamus przepowiadal głównie wielkie kataklizmy, zniszczenia itd :)
program jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program mi się nie podoba... Te pseudośmieszne teksty, wybuchy bez głębszego zastanowienia (po kliku odcinkach to zwyczajnie nuży), zrzynanie pomysłów Pogromców Mitów itd.. Ja pozostaję przy tych ostatnich!

Jedynym plusem są chyba te Zagwozdki :) i ten "Ktośtam w domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2006 o 18:16, gmx napisał:

nostradamus przepowiadal głównie wielkie kataklizmy, zniszczenia itd :)
program jest ok :)

szkoda tylko że termin jedynej jego konkretnej przepowiedni czyli koniec świata minoł parę lat temu.... cała reszta jest tak nieprepozycyjna że coś sie dzieje (np atak na wtc) a potem dopasowują do tego przepowiednie. zaś wracają do tematu to zrezygnowałem po jakiś 3 odcninkach, już pogromców wole (szkoda tylko że powtórki lecą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 21:28, sig. napisał:

szkoda tylko że termin jedynej jego konkretnej przepowiedni czyli koniec świata minoł parę
lat temu.... cała reszta jest tak nieprepozycyjna że coś sie dzieje (np atak na wtc) a potem
dopasowują do tego przepowiednie.

nom, pisal takimi zagadkami ze nigdy nie bedziemy miec pewnosci czy widzial przyszlosc czy tylko "odlatywal"

>zaś wracają do tematu to zrezygnowałem po jakiś 3 odcninkach,
:) imho program jest ok ale raczej nie rzucam kompa zeby obejrzec jakis odcinek.dziewczyna to oglada wiec najczesciej tak do towarzystwa.

Dnia 21.07.2006 o 21:28, sig. napisał:

już pogromców wole (szkoda tylko że powtórki lecą)

pogromcy i topgear to w zasadzie jedyne programy jakie ogladam w miare regularnie. cala reszta to przypadki jak akurat jem albo siedzimy calym stadem w duzym pokoju. gdyby nie promocja w aster ze z tv net dostalismy taniej to bym nawet tego nie ogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to szlag :) Opuściłem dzisejszy odcinek Brainiaca ;] (przez ojca bo oglądał cos na National Geografic Chanell). Nic to nie umrę przecież :) Ktoś oglądał? Co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować