Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - graliśmy w następcę Soulsów

30 postów w tym temacie

Gralem w bete i mi sie bardzo podobala. Tak bardzo ze nie chcialem grac dalej zeby nie psuc sobie zabawy. Dla mnie zmiany byly na lepsze a gra ociekala klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę się doczekać
>A ja nie mogę się doczekać aż na forum będą królowały posty na temat zamiast nabijania >statów bezwartościowymi tweetami.Ostrzeżenie.
Czemu tylko wasza strona ma problem z pisaniem takich wiadomości? A wieczna kłótnia pc vs konsola to komentarze na wysokim poziomie i wszystkim miło się to czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... ciemno tu, myly państwo ;P A mówiąc serio - to bardzo fajnie i pięknie, że twórcy są tak strasznie konsekwentni w trzymaniu stylistyki. Ale. Przy każdym newsie na temat tej gry pojawiają się liczne screeny / gameplaye itp. Zwykle staram się je przeglądać. Jednak gdyby ktoś mi teraz pokazał jakąś lokację i spytał, czy już ją widziałem, to - cóż... nie potrafiłbym jednoznacznie odpowiedzieć. Bo tam wszystko wygląda TAK SAMO CZARNO, BURO I PONURO ;D. Oczywiście, ja wiem, że tak trzeba. Klimat musi być. Jednak po kilkunastu godzinach łażenia w mroku i tłuczenia wrednych paszczurów zacząłbym chyba odczuwać potrzebę przesiadki na GTA lub Raymana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 00:04, Headbangerr napisał:

Yyy... ciemno tu, myly państwo ;P A mówiąc serio - to bardzo fajnie i pięknie, że twórcy
są tak strasznie konsekwentni w trzymaniu stylistyki. Ale. Przy każdym newsie na temat
tej gry pojawiają się liczne screeny / gameplaye itp. Zwykle staram się je przeglądać.
Jednak gdyby ktoś mi teraz pokazał jakąś lokację i spytał, czy już ją widziałem, to -
cóż... nie potrafiłbym jednoznacznie odpowiedzieć. Bo tam wszystko wygląda TAK SAMO CZARNO,
BURO I PONURO ;D. Oczywiście, ja wiem, że tak trzeba. Klimat musi być. Jednak po kilkunastu
godzinach łażenia w mroku i tłuczenia wrednych paszczurów zacząłbym chyba odczuwać potrzebę
przesiadki na GTA lub Raymana ;)


Wydaje ci się. Ja natomiast znam grę z samych screenów - co sobie będę spoilował :p - i tam widać, że lokacje są dość różnorodne. Stylistycznie, czy kolorystycznie - choć wciąż jest to mroczna paleta barw - gra będzie się z czasem zmieniać. Zresztą po filmikach tego nie widać - wiem, bo wciąż nie mogę zapamiętać rozkładu ulic w pierwszej lokacji - ale grając samemu naprawdę idzie dostrzec różnice. Swoją drogą zawsze wydawało mi się, że Cb to szczególnie mrok pociąga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 23:26, kamil2131232 napisał:

Czemu tylko wasza strona ma problem z pisaniem takich wiadomości? A wieczna kłótnia pc
vs konsola to komentarze na wysokim poziomie i wszystkim miło się to czyta?

Gdy taka dyskusja wymyka się spod kontroli interweniujemy o wiele bardzej zdecydowanie niż w powyższej sytuacji. Co nie zmienia faktu, że lakoniczne komentarze pokroju ''Fajne, czeka na tą grę'', ''Wygląda super, preorder złożony'' itp to zwyczajnie nie wnoszące nic nabijanie statów. Innymi słowy spam.
Nie jesteś żadnym recydywistą, chociaż nie jest to też pierwszy tego rodzaju komentarz z twojej strony - dlatego ostrzeżenie, a nie inne sankcje.

Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&u=27386 lub przez moją skrzynkę moderatorską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 00:41, eske napisał:

- i tam widać, że lokacje są dość różnorodne. Stylistycznie, czy kolorystycznie - choć
wciąż jest to mroczna paleta barw


Otóż to. Oczywiście, różnice są. Tu katedra, tam jakieś schodki, tu jakiś plac itp. ;) Trochę to wyolbrzymiłem. Jest to wprawdzie różnorodność taka sama, jak między owcami w stadzie, bo jedna ma uszko oklapnięte, a druga zeza, ale jest ;) Ale czepiam się na siłę, bo wiele gier z jednostajną, monotonną stylistyką już było i nikomu to nie przeszkadzało (z reguły).

Dnia 18.03.2015 o 00:41, eske napisał:

- ale grając samemu naprawdę idzie dostrzec różnice.


O tym z pewnością niedługo się przekonam, bo takiej gierze nie przepuszczę ;).

Swoją drogą zawsze wydawało mi się, że Cb to szczególnie mrok pociąga. :D

Hehe, good point ;D Może coś w tym jest. Jednak wszystko z umiarem - co za dużo, to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > tak ciężko kupić konsole za miast karty graficznej za 1300 zł raz na 2 lata .ludzie
> obudźcie się
>
> No.
>
> PS4 - 1400zł
> BB - 240zł
> 90 dni PS+ (bo inaczej nie zagrasz online) - 55zł
>
> Dla jednej gry. Interes życia :P
>

dziwnie rachujesz: PS4 1700zł, BB 300zł PS Plus 100zł (na rok)- tyle ja wydałem w tym miesiącu, właśnie dla jednej gry... :-) od dawna czekałem i musiałem. dobrze wydane pieniądze, Soulsy to gry nie dla każdego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, wszystko zależy od tego gdzie kupujesz. Miałem już na oku podobny zestaw, jednak poczekam, dobrze jest mieć znajomych z konsolą, bo nie ukrywam pierwszeństwo na PoE - potem po sprawdzeniu BB zadecyduje czy warto kupić dla tej gry konsolę głównie pod PvP, o którym będzie można coś konkretnego powiedzieć nie szybciej niż za tydzień, dwa.

Gratuluje zakupu i dobrej gry. Soulsy natomiast - cóż, wygląda na to, że nowa odsłona chce przyciągnąć więcej ludzi przed konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > tak ciężko kupić konsole za miast karty graficznej za 1300 zł raz na 2 lata .ludzie
> obudźcie się
> Nie: tak ciężko kupić konsolę za 1100, zamiast katy za 600 PLN, raz na 4 lata. W dodatku
> ze świadomością, że to dla 1- potencjalnie 2 gier, i o konieczności używania pada.

Spoiler

Dorośnij.



Gdybym miał grać na takiej krapiastej karcie to nigdy bym nie usiadł do PC. Bo po co>? A gra na pewno zacna, może kiedyś kupię, chociaż fanem DS nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 11:45, naczelnyk napisał:

Gdybym miał grać na takiej krapiastej karcie to nigdy bym nie usiadł do PC. Bo po co>?
A gra na pewno zacna, może kiedyś kupię, chociaż fanem DS nie jestem.

Wiecie, jakby się kierować takim kryterium, to po co grasz na konsoli? ;)
BTW To kwestia uznaniowa czy używanie sprzętu pokroju Radeona R9 270X lub GF GTX750Ti jest graniem na "krapiastej karcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować