Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online od dziś bez konieczności opłacania abonamentu

34 postów w tym temacie

> Może ktoś opowiedz o tej grze, czy warto w ogóle ją kupić
Oj nie warto. Zdecydowanie największe rozczarowanie jeśli chodzi o mmo.
Ilość graczy czy pieniądze nie naprawią źle skonstruowanej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:20, Castilius napisał:

> Może ktoś opowiedz o tej grze, czy warto w ogóle ją kupić
Oj nie warto. Zdecydowanie największe rozczarowanie jeśli chodzi o mmo.
Ilość graczy czy pieniądze nie naprawią źle skonstruowanej gry


a co dokładnie jest złe bo też się przymierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... aj jeszcze zapłacić trzeba, po przemyśleniu, poczekam aż będzie za free, nie ma sensu przepłacać, czasami nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkim co słyszałem o tej grze stwierdzam że szkoda pieniędzy. Nie wiem co za idiota wpadł na pomysł że najlepiej zrobić z TES MMO poprzez klonowanie WoW. Ani to nie przyciągnie graczy WoWa ani nie przyciągnie graczy TES.

TES jest jak Syrena. Aż oniemiałem go widząc i zapomniałem wulgarnych żarcików z tej okazji. - m-G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:37, dariuszp napisał:

TES jest jak Syrena. Aż oniemiałem go widząc i zapomniałem wulgarnych żarcików z tej
okazji. - m-G.

Ostrzeżenie za mocno niewybredne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawałem im 6 miechów na przejście na model F2P. Jednak nadal to jest kupujesz produkt, niby gra płatna i pełny kontent ale co chwilę za coś mikropłatności są. Dodatkowy slot, większy plecak itp. ;/ nie lubię czegoś takiego i jestem przeciw słabemu wyciąganiu kasy.. dlatego głosuje portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:37, dariuszp napisał:

Po wszystkim co słyszałem o tej grze stwierdzam że szkoda pieniędzy. Nie wiem co za idiota
wpadł na pomysł że najlepiej zrobić z TES MMO poprzez klonowanie WoW. Ani to nie przyciągnie


Gdyby to było jeszcze sklonowanie WoWa to by było git. To porażka gatunku MMO na całej lini. W sumie nie wiem dlaczetgo to jest mmo jak robili wszystko by nie grało się dobrze z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Po wszystkim co słyszałem o tej grze stwierdzam że szkoda pieniędzy. Nie wiem co
> za idiota
> > wpadł na pomysł że najlepiej zrobić z TES MMO poprzez klonowanie WoW. Ani to nie
> przyciągnie
>
> Gdyby to było jeszcze sklonowanie WoWa to by było git. To porażka gatunku MMO na całej
> lini. W sumie nie wiem dlaczetgo to jest mmo jak robili wszystko by nie grało się dobrze
> z innymi graczami.

Ale co dokładnie jest skopane dałbyś radę wypunktować? Bo na gram.pl nie mogę znaleźć recenzji, a na gry-online nie zamierzam im płacić chorych haraczy za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale co dokładnie jest skopane dałbyś radę wypunktować? Bo na gram.pl nie mogę znaleźć
> recenzji, a na gry-online nie zamierzam im płacić chorych haraczy za czytanie.

Jeśli znasz angielski mogę tylko odesłać do recenzji AngryJoe na YT, nie wiem czy to naprawili, ale generalnie tak bardzo chcieli zachować singlową duszę TES''a jednocześnie robiąc mmo, że totalnie sie pogubili. Generalnie gra mmo, która nie jest mmo, bo niewiarygodnie utrudnia granie ze znajomymi (przynajmniej na początku tak było teraz się nie orientuję), a w singlu wypada niewiarygodnie drętwo, dodatkowo zalana bugami upośledzonym phasingiem i masą niedoróbek. Dodatkowo z pustym i niezbyt interesującym światem połączonym z przekłamaniami lore. Już lepiej sobie kupić Skyrima, zmodować go do granic wytrzymałości PC i zabawa o wiele lepsza.

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 19:37, Afgncap napisał:

[m-G.]

Podwójny cytat jeszcze jakoś przełknę (póki co), ale potrójna ''choinka'' z postów to zbyt wiele. Tym bardziej, że byłeś za to karany. Może zbyt surowo, dlatego tym razem ostrzeżenie, ale zasady co do cytatów są znane i z pewnością dla ciebie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gniewny1j

O=[]::::::::::::::::::::>

+ plusem TESO jest głównie fakt, że mimo, że na początku wybierasz teoretyczną drogę dla swojej postaci to ona i tak warunkuje się pod wpływem dobieranych skilli - popatrz na oficjalną stronę TESO, tam co jakiś czas prezentują różne ciekawe kombinacje i style rozgrywek.
+ plusem jest również oprawa wizualna świata i twojej postaci - jest to pierwsze MMO, od którego grania nie krwawiły mi oczy.

- minusem jest budowa całego świata. Ma swoje widoczki, ale w większej mierze przechadzając się po świecie masz wrażenie, że czegoś ci brakuje, a jak porównasz to do Skyrima (mimo że gra już stara) to zauważysz, że jakoś w Skyrimie dało się ten cały teren zagospodarować.
- minusem znowu czepiając się mapy jest jej mizerność. W trailerze mówią Tammriel i to jeszcze Ultimated.... Ta jasne, tam połowy prowincji nie ma. Skyrim to jakaś kpina w TESO a co dopiero wyspy elfów. Po prostu żal jak to zrobili.
- bugi bugi bugi bugi - chyba nie ma misji czy miejsca, które zostałoby przez to ominięte, latają to niby, ale jakoś słabo im idzie.
- minus kolejny za WoWowy wygląd. Serio, nawet mapa jak w WoWie. Nawet postacie niezależne mają kij w dupie jak w WoWie. Ciekawe dlaczego potrafili zrobić to dobrze w TES Skyrim a w TESO nagle im nie wyszło
- zadania przynieść, zabij, pozamiataj - połowa to kalka z WoWa
- a NAJWIĘKSZYM MINUSEM jest potworna nuda. Z kolegami i koleżankami przestaliśmy w to grać, bo po prostu się nudzi niesamowicie szybko i jeśli ktokolwiek miałby płacić na start z 200-300 patoli na płytkę to uwierz mi, lepiej czas spędzisz z dziewczyną, przed jakiś singleplayerem, idąc na spacer, wychodząc z psem, idąc do dentysty, serio, robiąc cokolwiek innego będziesz się lepiej bawił przez brak znużenia.

Osobiście polecam na minimum miesiąc - ale nie za kasę. F2P to dla tej gry byłoby jedynym wyjściem, aby pobawić się tym przez chwilę, ale wydając tyle szmalu na coś co i tak zalegnie ci na półce po dwóch-czterech tygodniach - what ever - nie wiem jaki tam masz próg wytrzymałości - to stwierdzam, że niezbyt warto.

Jak twórca kodował tę grę to płakał.

Fabułę układała jakaś jednoręka małpa na maszynie do pisania, a te bardziej niezrozumiałe słowa, które przykryte były jej defekacjami zastąpili elementami z WoWa.

Reżyser/Projektant/Nadzorca/Wcielenie Zła/What ever już od dawna trzyma wazelinę na swoim biurku i czeka, aż kolejni gracze przyjdą do niego, powiedzieć mu jak bardzo zniszczył tą markę.

Jedynie grafik zasługuje na trochę uznania. Pierwszy raz w całej historii serii TES postacie nie uderzają po oczach swoją brzydotą, jakby wyciągnięto ich z filmów Jasona Coopera.

Pozdro \m/ 0_0 \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra juz na starcie byla porazka, w dodatku mocno zbugowana, nawet jesli poprawili bledy to jest po prostu nudna. Ja tam klimatu Elder Scroll nie czulem, tylko zwyklego prostego MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 19:17, Gniewny1j napisał:

Ale co dokładnie jest skopane dałbyś radę wypunktować? Bo na gram.pl nie mogę znaleźć
recenzji, a na gry-online nie zamierzam im płacić chorych haraczy za czytanie.


Też polecam recenzje Angry Joe Show. Jak nawet dobrze angielskiego nie znasz to skumasz o co chodzi.

Poniekąd pewne rzeczy się zmieniły ale.. nadal problem singlowej gry w świecie mmo się nie przyjał. Chciałbym zaznaczyć że to druga już gra która tak bardzo stawiała na singla w mmo i druga która odniosła ogromną porażke. Pierwszą było SW.

Gra do tego była dośc brzydka jak na współczesne mmo i mało rozbudowana. Boli bo więcej złego o tej grze można pisać niż dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, więc zróbcie coś z tym, żeby było to bardziej rozpoznawalne na urządzeniach mobilnych w tej chwili, wygląda to dość okrutnie i czasem na mniejszym ekranie ciężko się połapać jak ktoś cytował kilka razy nie mówiąc o cięciu czegokolwiek. Fajnie jakby wyglądało to jak na mmo-champion np. lub jakimkolwiek innym forum. Niestety nadziewam się raz za razem i bynajmniej nie robię tego umyślnie... Chyba zacznę stosować "@"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować