Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Krzyżówki" klas i stron w World of Warcraft

93 postów w tym temacie

Ciekawie zapowiada się ten dodatek. Interesuje mnie jak bedzie wyglądała gra dla ludzi, którzy nie będa mieli dodatku. Czy sprawa zostanie rozwiązana tak jak w GW? Pojawiłsie dodatek i na starych lokacjach 0 luda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche udziwnione te klasy... blood elfy paladynami? odkad to paladyni byli/sa przyjaznie nastawieni do nieumarlych... no tak, rozumiem... BElfy to inna kultura, w innym srodowisku wychowywana etc. :D

Co do lokacji, to na pewno ci z dodatkiem beda szalec po Outlandzie chociazby po to zeby popatrzec co tam jest :) Na pewno tez tam bedzie dobre miejsce do lvlowania... ale co tu duzo mowic, wszystko zalezy od instancji i innych cudow ktore tam sie pojawia :) Stare instancje i tak wszyscy beda robic, chociazby dla zabawy :D
I nie wierze zeby w IF nie bylo ludzi :D IronLag must go on!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, tragiczne to jest.... ciekawe, co jeszcze zrobi Blizzard, żeby zmasakrować fabułę tej gry..... najpierw naciągana historia Draenei, a teraz klasy cross faction.....pewnie niedługo dojdzie możliwość gry Burning legionem.... nie wiem, jakim cudem w tak krótkim czasie udało im sie wymyślić dwie rzeczy tak psujące cały ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, CDP - powiedzcie mi proszę że macie na tyle mocne wtyki w Blizzie że jesteście w stanie potwierdzić, że to jest ŻART ;)

Please, napiszcie że to jest tylko nowy żart Blizza :P Tak jak to było z ognikami (tylko nie wiem jaka to mogłaby być teraz okazja :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caly WoW to jeden wielki joke, a Burning Crusade tylko dolozy do tego calego cyrku kolejnych clownów :) Gra jest nudna i zajmuje strasznie duzo czasu - nie rozumiem wiec po co marnowac go na granie w tę produkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz, ja mam nadzieje ze Blizz widzac reakcje community (w przewazajacej wiekszosci negatywne) na ta ''rewelacje'' postanowi od niej odstapic.

inaczej jak wyjdzie warhamer online to chyba sie faktycznie na niego przesiadziemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<lol> to tylko błąd ;D nie będzie żadnego BE paladyna xD jedynie Draanei... ale to było wiadome już od dawna :P tylko coś mi ten BE szaman nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu błędu... Malutki cytacik:

So what does all this background mean in terms of gameplay? Simply put: In The Burning Crusade, Alliance players can play as Draenei shamans, while Horde players can play as Blood Elf paladins.

I mniej więcej taka sama informacja powtarza się na większości serwisów zagranicznych, w tym na oficjalnej stronie WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko cosik mi tu niepasuje...Krwawe Elfy (Wysokie Elfy) To resztki Niedobitków z Azerot kiedy Plaga zeszła na te ziemie. Nacja ta powstała przez przystanie do Ilidiana(Najpierw Alliance Poźniej Horda) który obiecał znaleźć i dać nowe żródło energi dla Elfów (kiedyś to była Studnia Życia)....Ale ile książek przeczytalem ile Godzin spędziłem w tej grze to Elfowie utowrzyli jak by to powiedzieć nową nacje i nową Strone Konflitku czyli nie Tylko
Alliance i Horda ale coś więcej....Popatrzcie na W3:FT przeciez Krwawe Elfy sie z nagami dogadały....Więc to jest coś nie tak....Chyba że....Blizzard wymyśi 2 Dodatek do WoW-a w którym bedą wszystkie nacje już poukładane...czyli dodatkowo dojdą Nagi i Demony...Bo narazie Jeżeli WoW ma być kontynuacja Histori Warcrafta( Tak zapowiadał na początku Blizz) no to niezapowiada sie to mile...Pozdro dla Fanów Warcrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej informacji nie ma żadnego błędu. Osoby które wybiorą Blood Elves będą miały dostęp do klasy Paladyna, choć w tej chwili ciężko być w 100% pewnym czy będzie to klasa identyczna jak po stronie Sojuszu czy ostatecznie Blizz zadecyduje się na niewielkie zmiany (np w skillach) i klasę przemianuje na Blood Knights. Ponadto dla BE prawdopodobnie dostępne będą także także klasy mage i warlock, zabraknie natomiast druida i huntera. Reszta jak u "dobrych" ;) elfów.

Co do Draenei to klasa Szamana będzie tu także dostępna. Jeśli BE mają specyficzną dla Sojuszu klasę Paladyna to dla zachowania równowagi, Sojusz będzie miał także Szamanów - klasę dotychczas zarezerwowaną dla Hordy. Draenei także będą mieli dostęp do klasy Paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie cieszy jak większość graczy, wejdżcie na jkikolwiek serwera a na kalnałach LFG to tylko lecą brzydkie słowa na blizzard i nie dziwię sie, zawsze w jakiejkowiek waclce PVP paladyni bardzo szybko odpadają bo członkowie hordy ich seryjnie nienawidzą i zabijająa teraz te dziwolągi będą wśród nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 02:12, Gorthaur napisał:

blood elfy? palladynami beda dranei... nawet jest screenshot na oficialnej stronie


Wiesz mi sie wydaje ze w WoWie nie ma takiej klasy jak paLLadyn -.-

topic
Zrobili by warcrafta IV a nie jeszcze wysztsko psują :P BE powini miec takie klasy: Warrior, Mage, Warlock, Hunter, Rogue i starczy :P czemu paladin?! A co do dranei... po nich mozna sie wszystkiego spodziewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh to jest troche bezsensu ze tak robia... Teraz jest przynajmniej jakies zroznicowanie powmiedzy Alianami a Horda.... a rasy i klasy w B.C ... roznic sie benda tylko nazwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować