Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Krzyżówki" klas i stron w World of Warcraft

93 postów w tym temacie

Ejjj tak sie nie robi trzeba to Blizzowi wybić zgłowy. Paladyn w Hordzie błeh. Ja specjalnie do Hordy dołączyłem aby uciec od Paladynów a tu taki ZONK. Zupełnie mi się to nie podoba :/ Może na targach w Lipsku będzie ktos z Blizzarda i na konferencji im to wyperswadują albo sami zobaczą że to błąd i odwołają to tak jak Prima Aprilisowe Whisp''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 10:34, draconis13 napisał:

Boze, ale macie problemy... nie chcecie grac paladynami z Hordy to nie grajcie :/ I przestance
gadac ze pare miesiecy po dodatku wszyscy opuszcza WoWa :/


Tylko że widok Paladynów radośnie biegających po Undercity i gadających z Undeadami, jakby byli super przyjaciólmi to całlkowite zniszczenie klimatu. Na serwerach RP w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa wizja jakby WoW upadł, bo przyszłość GW też nie za ciekawie wygląda jeśli tak szybko będą kolejne dodatki wydawać - ale w GW nie robią przynajmniej takich "cudów" :D

tak na marginesie... czy paladyn to nie jest klasa ZAWSZE z dobrym charatkerem i ZAWSZE walcząca w dobrej sprawie ? chyba że upadły paladyn, ale to by znaczyło że paladyni z sojuszu musieli by odejść do hordy i tak by "powstawali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 10:42, MonkOfWar napisał:

Ten pan na obrazku to mi przypomina Kapitana Davy''ego Jonesa.

To jest przedtsawiciel Draenei, tak?


Zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 08:57, Destro napisał:

choć w tej chwili ciężko być w 100% pewnym czy będzie to klasa identyczna jak
po stronie Sojuszu czy ostatecznie Blizz zadecyduje się na niewielkie zmiany (np w skillach)
i klasę przemianuje na Blood Knights.


No, ja mam nadzieję że jednak Blizz zrobi tych Blood Knights zamiast paladynów - ale naprawdę - powinni po prostu zrobić dwie nowe klasy po obu stronach i byłoby wszystko w porządku. Blood Knights u hordy i nie wiem, jakichś Wind Dranei u alliance ;) Tak żeby obie strony konfliktu dalej się różniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 10:54, Fagno napisał:

ciekawa wizja jakby WoW upadł, bo przyszłość GW też nie za ciekawie wygląda jeśli tak szybko
będą kolejne dodatki wydawać - ale w GW nie robią przynajmniej takich "cudów" :D


Jak szybko? To że masz beta testy nowych postaci za tydzień nie znaczy, że za miesiac masz grę. Będzie najwcześniej w październiku - 6 miesiecy po Factions, jak było od dawna wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE !!! SZAMANI w ALLIANCE !!! Nie no... trzeba zebrać ekipe zaufanych hordowców i udac się na rozmowe do siedziby Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwała krwawym elfom!!!!! Ale jestem jednego pewien, że krwawe elfy powią o tym dodatku tak: "kto to zatwierdził?", "elf by to lepiej zrobił", jak checie wiecej komentarzy to pomęczcie krwawych elfów klikaniem na nich w Warcraft 3 TFT no i ich kampanie oczywiście(kampania zaraz po nocnych elfach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak w ogóle to czemu BE sa u hordy???
W Warcraft III The Frozen Throne byly po stronie ludzi!!!<

Bo jakbys przeszedl calego, wiedzialbys ze Krwawe Elfy sa tak uzaleznione od magii, ze dla nich nic innego sie nie lczy. Allians ich zdradzil i chcial wyrznac. Tak w skrocie. Krwawe Elfy to jak narazie jedyna rzecz jaka nie psuje lore i swietnie pasuje w Dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z kim mieli sie zprzymierz ? A z tfu alliantami ktorzy chcieli ich wyrzna, w w ktorych sojuszu sa nocne elfy ktorych nienawidza? Musily sie sprzymiec bo pomoc hordy jest potrzebna Krwaym Elfa ktore zostaly z Azeroth. CZesc odszedla do Outlands, a czesc zostala na miejscu i odbowala swoje dawne krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu potrzebowali nowych sojuszników, a Alliance już nie mógł do nich należeć. Zreszta wystarczy poczytac w ich historii na stronie TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować