Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

W menu jest taka opcja, która nazywa się postprocesing. Musisz się nią pobawić ale najczęściej trzeba ustawić na medium lub full (chyba jedyna opcja w grz, którą możemy bez pogorszenia płynności gry ustawić na full). Jeśli ci to nie pomoże to możesz też spróbowac tego :
Musisz zmodyfikować :
W useroptions.ini ( jest w moje dokumenty/gothic3 tam gdzie save)
TextureFilter=1
PostProcessing=0

w ge3.ini:
PostprocessingAdmin.ActiveEffect=-1

A następnie katalogu data gdzie jest zainstalowany gothic 3 Tworzymy folder "_compiledImage"
otwieramy go i tworzymy nowy o nazwie "_Intern"
Całe drzewo powinno dla przykładu wyglądać tak: C:\Program files\Gothic III\Data\_compiledImage\_Intern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:51, krzysiekxl29 napisał:

Wczasie gry zdarza mi sie dosc czesto budynki zamazuja sie na bialo.Czy mozna ustawic jakos
aby tak sie nie robilo?

Wydaje mi się, że przesunięcie paska "post processing" w opcjach na środek lub maksimum, powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 16:01, KrzychW napisał:

A który to jest ten "stary alchemik"?W pozostałych wymienionych miejscach już byłem. A może
pamiętasz , czy w pomieszczeniu wodza orków był taki pierścień , bo tam chyba nie znalazłem?Dwie
godziny poświęciłem na szukanie i chyba za kilka minut się poddam.Mam 6 pierścieni , a siódmy
chyba pod ziemię się zapadł.


Pisząc o starym alchemiku miałem na myśli tego sklerotyka co chce bodajże szczawie królewskie, zapomniałem jak się nazywa, ale gość charakterystyczny. Jego chata jest w okolicach gdzie stoi Lares.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Od czasu do czasu pojawia się na ekranie 50 punktów doświadczenia , które dostaję nie wiadomo za co.Biegnę i raptem są.Z czym jest to związane?
2.Ile jest w sumie pucharów ognia?W opisie zadania nie znalazłem takiej informacji , a początkowej rozmowy na ten temat już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:24, KrzychW napisał:

1.Od czasu do czasu pojawia się na ekranie 50 punktów doświadczenia , które dostaję nie wiadomo
za co.Biegnę i raptem są.Z czym jest to związane?
2.Ile jest w sumie pucharów ognia?W opisie zadania nie znalazłem takiej informacji , a początkowej
rozmowy na ten temat już nie pamiętam.


Pucharów jest 12 a te doświadczenie to wpada jak np wyzwolisza jakies miasto dodtakowo chyba za tych co pouciekają ale pamiętam tez że wpada nieraz zupełnie prypadkowo nie wiem z jakiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:24, KrzychW napisał:

1.Od czasu do czasu pojawia się na ekranie 50 punktów doświadczenia , które dostaję nie wiadomo
za co.Biegnę i raptem są.Z czym jest to związane?

Być może jakiś NPC w pobliżu zabił kogoś, lub powalił na ziemię. Najczęsciej takie punkty doświadczenia zdobywa się po wyzwoleniu miasta.

Dnia 26.01.2007 o 09:24, KrzychW napisał:

2.Ile jest w sumie pucharów ognia?W opisie zadania nie znalazłem takiej informacji , a początkowej
rozmowy na ten temat już nie pamiętam.

Pucharów jest 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 26.01.2007 o 09:24, KrzychW napisał:

2.Ile jest w sumie pucharów ognia?W opisie zadania nie znalazłem takiej informacji , a początkowej
rozmowy na ten temat już nie pamiętam.

Pucharów jest 12, ale na Twoim miejscu nie przejmowałbym się nimi zbytnio bo i tak nie można ukończyć tego questa. Pewnie już słyszałeś, że puchary naładowane mocą Innosa trzeba rozdać 12 paladynom, a tych w grze jest tylko 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax ale jest na to sposób, można albo "czitami" sobie wsadzić jeden z nich albo przed otrzymaniem pucharu od np. kopacza powalamy go na ziemie, bierzemy puchar i gadamy z nim (jeśli nie idzie to czar zapomnienia po po kradzieży) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o zdobycie pucharów, z tym sobie poradziłem bez problemu. Zadania nie da się ukończyć bo nie ma komu tych pucharów rozdać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z zadaniem w Ben Erai. Trzeba znaleźc trzech koczowników (Yespas, Hurit i Shakyor) Dwóch znalazłam bez problemu ale gdzie u licha jest ten Hurit? Zlazłam całą okolicę Lago i Ben Erai, wytłukłam co się da ale tego gościa nie widziałam nigdzie. Może ktoś mi da jakąś wskazówkę? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:12, krzysiekxl29 napisał:

> to jest błąd "where is the guru?" Jego tak prosto nie naprawisz. Zapewne tak, się cieszyłeś,

> że w ogółe Ci chodzi na twoim sprzęcie, że się tym nie przejąłeś:)

Jaki blad "guru"?Wlasnie zwiekszylem pamiec do 1GB kupilem szyne 512 MB 400,chodzi niezle
bez porownania lepiej niz jak mialem tylko 512MB.
Juz mi sie nie wylancza chociaz dzisiaj pierwszy raz gram.

mi się zaczął pojawiać po dołożeniu RAM-u więc wiesz... A tak nawiasem gratuluję upgrade''u kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak

Dnia 25.01.2007 o 21:14, KrzysztofMarek napisał:

znajdziesz, nie sprzedawaj, bo może trafisz na przepis wykucia miecza, do którego potrzebna
będzie właśnie katana.



no właśnie mam przepis na wylucie mistrzowskiego miecza :D potrzebuje 2 katany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.U kogo można nauczyć się mistrzowskiego posługiwania dwoma mieczami?
2.Czy wyzwalanie miast musi się odbywać w jakiejś określonej kolejności , czy też mogę do tego podejść zupełnie dowolnie?Do tej pory tylko "zwiedzałem" Myrtanę i część Varantu , wykonując różne poboczne zadania i do głównego wątku się nie zabierałem , ale chyba w końcu czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:40, KrzychW napisał:

1.U kogo można nauczyć się mistrzowskiego posługiwania dwoma mieczami?


Tylko u Ugrasala w Ishtar, ale żeby tam wejść musisz mieć 75% reputacji u Asasynów.

Dnia 26.01.2007 o 11:40, KrzychW napisał:

2.Czy wyzwalanie miast musi się odbywać w jakiejś określonej kolejności , czy też mogę do tego podejść zupełnie dowolnie?


Nie ma ustalonej kolejności, możesz robić to jak tylko Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:13, gaax napisał:

Rozwiązuje chyba wszystkie kłopoty z szukaniem postaci w grze :)


Kochany jestes!!! :D Dzięki PRZEOGROMNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:42, cinus` napisał:

Tylko u Ugrasala w Ishtar, ale żeby tam wejść musisz mieć 75% reputacji u Asasynów.

Czy dobrze rozumiem , że chodzi o reputację 75 w Ishtar , a nie u Assasynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:55, KrzychW napisał:

Czy dobrze rozumiem , że chodzi o reputację 75 w Ishtar , a nie u Assasynów?


U Asasynów ;) możliwe, że też w Ishtar, ale tego dokładnie nie pamiętam, jednak i tak do Ishtar nie wpuszczą Cię jeśli nie masz przynajmniej 75% reputacji u Asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:58, cinus` napisał:

U Asasynów ;) możliwe, że też w Ishtar, ale tego dokładnie nie pamiętam, jednak i tak
do Ishtar nie wpuszczą Cię jeśli nie masz przynajmniej 75% reputacji u Asasynów.

Trzeba mieć "tylko" 75 u Asasynów, na reputację w Isthar można zapracować później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się