Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magazyn o grach Play został dwumiesięcznikiem

24 postów w tym temacie

Lubiłem Play bardziej od Click!''a chociaż raczej te starsze numery. Szkoda, że powoli się kończy. Ale ja, jak kolega wyżej - tylko CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasa o grach bankrutuje u nas. Trzyma się jedynie CDAction dzięki pełnym wersjom, gdyż sama gazeta ma tak niski poziom merytoryczny, że już nawet w kiblu wolę gazetkę carrefoura.
Nie mniej fulle mają pierwsza klasa dlatego ich wspieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalny był Secret Service ale niestety zaczęli robić zbyt dużo różnorodnych działów w okolicach numeru 70/80 co mi się osobiście nie podobało... A potem wielki powrót Top Secret z pełną wersją Thiefa... od razu kupiłem i kupowałem przez... kilka kolejnych miesięcy dopóki nie zawiesili "działalnosci" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając twojego posta przypomniało mi się stado antyfanów z przed paru lat uważających że CDA jest "poniżej poziomu gó*na" i tym podobne epitety. Rzucać mięsem każdy umie, stworzyć coś samemu - co byłoby chociaż tak samo dobre - już nie koniecznie, więc ogarnij język liźnij trochę wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na parę miesięcy kupię Play''a, głównie ze względu na pełniaki, jeśli trafi się coś wartego uwagi. Od czytania tekstów mam CDA. Inny styl i poziom (wg mnie).

A co do decyzji, to cóż... jak przewoźnik stwierdza, że jest zbyt mało chętnych na przejazdy, to obcina ilość kursów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu co miesiąc starałem się nabywać trzy magazyny - Secret Service, Gambler, Świat Gier Komputerowych. Wszystkie prezentowały wysoki poziom, czytało się je doskonale... gdy upadły - straciłem zainteresowanie prasą traktującą o tej tematyce. Niestety, na rynku nigdy już nie pojawiło się choćby jedno pismo, które dorastałoby wymienionym do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:14, Principes napisał:

Swego czasu co miesiąc starałem się nabywać trzy magazyny - Secret Service, Gambler,
Świat Gier Komputerowych. Wszystkie prezentowały wysoki poziom, czytało się je doskonale...
gdy upadły - straciłem zainteresowanie prasą traktującą o tej tematyce. Niestety, na
rynku nigdy już nie pojawiło się choćby jedno pismo, które dorastałoby wymienionym do
pięt.

Był Reset, który imho był znacznie lepszy od ŚGK i prezentował poziom zbliżony do Gamblera i SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach trzy numery nowego Playa i byłem bardzo rozczarowany poziomem pisma. Jak na tak chwalony na początku nowej działalności magazyn miał niski poziom merytoryczny i po prostu przeciętne lub kiepskie teksty. A CDA gnoić nie pozwalam, bo to jednak kawał historii jest i na to się nie pluje! Samo czasopismo straciło dla mnie wartość sentymentalną po połowie 2001, ale wciąż lepszego magazynu na rynku u nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RESET, SService i Gambler a wcześniej (i później) Top Secret były tworzone przez ten sam zespół dlatego miały świetny poziom... teraz już nie ma czego czytać na papierze ;/.

PS. Kupowałem CDAction przez 3-4 lata co najmniej ale się przejadło a pełne wersje... no cóż... jeśli gra kiedyś była dobra to już ją mam a jeśli nie... to i tak w nią nie zagram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:36, zermithon napisał:

Był Reset, który imho był znacznie lepszy od ŚGK i prezentował poziom zbliżony do Gamblera
i SS.


Warto dodać, że Reset współtworzyli uciekinierzy z "Gamblera" m.in. Frogger. Pisał tam też Randall i McSon. Dobrze wspominam to pismo, wciąż mam pełną wersję przygodówki Gabriel Knight: Sins of the Fathers.

Nie zazdroszczę growej prasie drukowanej - konkurencja internetowa jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować