Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pyatnie - czy gdzieś można kupić soundtrack do ME2? Chodzi mi raczej o wersję "normlaną", ale od biedy cyfrowa też się nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 16:53, darth_16 napisał:

Mam pyatnie - czy gdzieś można kupić soundtrack do ME2? Chodzi mi raczej o wersję "normlaną",
ale od biedy cyfrowa też się nada

Tak, amazon.co.uk , bioware store, chyba nawet na allegro widziałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 16:53, darth_16 napisał:

Mam pyatnie - czy gdzieś można kupić soundtrack do ME2? Chodzi mi raczej o wersję "normlaną",
ale od biedy cyfrowa też się nada


Do ME2 nie ma (jeszcze) wersji normalnej. Jest tylko cyfrowa.
Możesz ją kupić np. tutaj: http://www.amazon.co.uk/Mass-Effect-2-Explicit/dp/B0031C9Q5E/ref=sr_shvl_album_2?ie=UTF8&qid=1274714459&sr=301-2
albo tu:
http://www.amazon.com/Mass-Effect-2/dp/B0031CSCS6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dmusic&qid=1274714650&sr=8-1
(trochę taniej:) )

Ja czekam na wersję na płytach ale obawiam się, że mogę jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyk z klubów w ME2 to mi najbardziej podobała się muzyka w dolnym poziomie Aferlife. A Wam? Macie jakiegos favoryta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:58, xkarionx napisał:

Co do muzyk z klubów w ME2 to mi najbardziej podobała się muzyka w dolnym poziomie Aferlife.
A Wam? Macie jakiegos favoryta?

Z klubów wszystkie, szczególnie Lower Afterlife :)
Z soundtracka - Suicide Mission, The End Run, Crash Landing, Jump Drive, Illusive Man.
Zresztą to co słucham możecie zobaczyć na http://www.lastfm.pl/user/Deturis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki. Przeglądając nieskończone zasoby internetu natknąłem się (jakiś czas temu, ale dopiero wspominam, apropos tematu) na owoc pracy niejakiego klnerfana zza naszej zachodniej granicy. Jegomość ów się wziął i zrobił kompletny soundtrack, zawierający w sumie wszystko, czego brakuje na oficjalnym wydaniu, a brakuje sporo, jak w temacie napisano.

Komentarz autora:
"Since I absolutly love the game I decided to make a custom soundtrack for it because many things were missing on the offical release.
So I made a rip, removed all ambience and percussion elements and rearranged most of it."


Nie podaję żadnych innych informacji, linków czy coś, by nie wdawać się dyskusję na temat legalności takich działań, ale uważam, że jak ktoś kupił (jak ja) oficjalne wydanie, ma prawo poszukać tego wynalazku i ściągnąć. Kawał dobrej roboty, szczególnie z muzyką z napisów końcowych, której bardzo brakuje mi na soundtracku.

A mój ulubiony kawałek? Nie z klubu co prawda, ale - łał, niespodzianka! - z finałowej misji. Wgniata w glebę. Kopie tyłek. I to nie poślady, tylko centralnie - prosto w "to" miejsce.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 20:24, Exelius napisał:

Z klubów wszystkie, szczególnie Lower Afterlife :)
Z soundtracka - Suicide Mission, The End Run, Crash Landing, Jump Drive, Illusive Man.


No to możemy sobie podać ręce :) Dokładnie moi faworyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do tego bym włożył Normandy Reborn. A użycie tego kawałka w finale jest mistrzowskie. :)

Co do Suicide Mission - jak dla mnie jest to wariacja end run-a. Sam nie wiem co o niej myśleć. Trochę wtórna jest(albo to end run jest wtórny:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 20:33, Siriondel napisał:

Nie podaję żadnych innych informacji, linków czy coś, by nie wdawać się dyskusję na temat
legalności takich działań, ale uważam, że jak ktoś kupił (jak ja) oficjalne wydanie,
ma prawo poszukać tego wynalazku i ściągnąć. Kawał dobrej roboty, szczególnie z muzyką
z napisów końcowych, której bardzo brakuje mi na soundtracku.

>

Dnia 24.05.2010 o 20:33, Siriondel napisał:

A mój ulubiony kawałek? Nie z klubu co prawda, ale - łał, niespodzianka! - z finałowej
misji. Wgniata w glebę. Kopie tyłek. I to nie poślady, tylko centralnie - prosto w "to"
miejsce.



Ja niestety nie posiadam soundtraclu z ME2 bo, jak już wcześniej napisałem, czekam na wersję na płytach (na szczęcie mam do ME1;) ) ale słucham codziennie w pracy z tej playlisty:

Świetna jakość no i full soundtrack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 11:03, xkarionx napisał:

Zobaczcie to: http://www.cdaction.pl/news-12735/mass-effect-prawa-do-filmu-sprzedane.html

No to normalnie lepiej juz chyba być nie może. Czeka Nas prawdziwy FILM o Mass Effect.
Sądze że będzie opowiadał o tym co wydarzyło się przed trylogią ME. Czyli np. o wojnie
p[ierwszego kontaktu. Ale bedzie super!!!

Zluzuj trochę z tym entuzjazmem. Może być dobrze, może być źle. Doświadczenie uczy nas, że 8/10 ekranizacji gier to cienizna, nawet jeśli mają duży budżet. Chociaż po ostatnim PoP można mieć nadzieję, że w końcu przemysł filmowy zaczyna podchodzić do tego bardziej na poważnie. Byleby reżysera dobrego dorwali to może z produkcji, która jest zbyt filmowa żeby przenosić ją na złoty ekran uda się coś wycisnąć (po cichu liczę na Star Wars naszych czasów, ale to tylko marzenia) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 11:03, xkarionx napisał:

Zobaczcie to: http://www.cdaction.pl/news-12735/mass-effect-prawa-do-filmu-sprzedane.html

No to normalnie lepiej juz chyba być nie może. Czeka Nas prawdziwy FILM o Mass Effect.
Sądze że będzie opowiadał o tym co wydarzyło się przed trylogią ME. Czyli np. o wojnie
p[ierwszego kontaktu. Ale bedzie super!!!


No, ten sam news jest tutaj na gramie :)
http://www.gram.pl/news_8Q3hGem6_Filmowa_adaptacja_Mass_Effect_juz_oficjalnie.html

A co do fabuły to możemy sobie na razie gdybać :) Może być ona osadzona w dowolnym momencie, zobaczymy co scenarzyści wymyślą. Oby tylko nie był to film o Shepardzie bo będzie klęska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - gdzie najtaniej kupić "Mass Effect 2 Official Strategy Guide"? W sensie gdzieś gdzie by było tanio :) Na Amazonie wychodzi dosyć tanio, ale szukam jeszcze taniej.

PS. A czy w ogóle warto kupić(zaznaczam, iż jestem wielkim fanem ME)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 15:08, darth_16 napisał:

Mam pytanie - gdzie najtaniej kupić "Mass Effect 2 Official Strategy Guide"? W sensie
gdzieś gdzie by było tanio :) Na Amazonie wychodzi dosyć tanio, ale szukam jeszcze taniej.

PS. A czy w ogóle warto kupić(zaznaczam, iż jestem wielkim fanem ME)


To zależy po co Ci ten przewodnik. Jeśli do poszukiwania info o grze to średnio. Poczytaj recenzje, zobaczysz, że ludzie piszą i jest napisany w pospiechu, wielu informacji nie ma i ogólnie jest taki sobie.
Jeśli chcesz go kupić żeby go po prostu mieć jako gadżet, to już sam musisz sobie odpowiedzieć czy warto :)

A co do ceny to chyba najtaniej wychodzi jednak Amazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej jako gadżet. O grze wiem(chyba) wszystko co chciałbym, uniwersum też znam całkiem dobrze. Chodzi mi o to by mieć :P

A nie wiesz gdzie można kupić art book do 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 15:44, darth_16 napisał:

Raczej jako gadżet. O grze wiem(chyba) wszystko co chciałbym, uniwersum też znam całkiem
dobrze. Chodzi mi o to by mieć :P

A nie wiesz gdzie można kupić art book do 2?

Co do 1 pytania -> allegro 68 zł, drugie Art Book tez allegro widziałem po 4-15 zł jakiś czas temu, a sam art book jest w edycji kolekcjonerskiej.

Prima Official Guide to gadżet raczej, nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 15:44, darth_16 napisał:

Raczej jako gadżet. O grze wiem(chyba) wszystko co chciałbym, uniwersum też znam całkiem
dobrze. Chodzi mi o to by mieć :P


Jak tak to polecam jednak amazon.co.uk Kupisz za połowę tego ile żądają na "alledrogo" :) (najtaniej ok 6 funtów)

Dnia 25.05.2010 o 15:44, darth_16 napisał:

A nie wiesz gdzie można kupić art book do 2?


Tu akurat polecam allegro (tak jak napisał Exelius) np. tu za 9 zł : http://allegro.pl/item1055422151_artbook_mass_effect_2_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. Im dłużej czekam na ME3 tym bardziej nie wytrzymuję już :) A co jeśli trzeba jeszcze rok czekać? Chyba umrę do tego czasu

PS. Wpis powstał bo tak mnie po prostu naszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować