Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

A, Przepraszam. "0" mi połknęło. Tak chodziło mi o 1.01 :)
Dziękuję za sprostowanie Mati285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:54, Leos8 napisał:

A, Przepraszam. "0" mi połknęło. Tak chodziło mi o 1.01 :)
Dziękuję za sprostowanie Mati285


Ok. Patcha już mam tylko jak zrobić bym miał polskie napisy :D Bo zmieniłem język na angielski jak jak w tym przypiętym poście. Potem patcha zainstalowałem i mam teraz grę w 100% po angielsku, napisy i głosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:56, Kerigun napisał:

> A, Przepraszam. "0" mi połknęło. Tak chodziło mi o 1.01 :)
> Dziękuję za sprostowanie Mati285
>

Ok. Patcha już mam tylko jak zrobić bym miał polskie napisy :D Bo zmieniłem język na
angielski jak jak w tym przypiętym poście. Potem patcha zainstalowałem i mam teraz grę
w 100% po angielsku, napisy i głosy :D

2 posty wyżej masz instrukcje obsługi...
Ale w tym momencie ten plik BioGame_INT Tobie się knoci z POL, musisz usunąć POL (bo przy instalacji patcha instalator tworzy nowe pliki) i sprawdzić czy reszta nie uległa zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:56, Kerigun napisał:

Ok. Patcha już mam tylko jak zrobić bym miał polskie napisy :D Bo zmieniłem język na
angielski jak jak w tym przypiętym poście. Potem patcha zainstalowałem i mam teraz grę
w 100% po angielsku, napisy i głosy :D


Patch dorzucał bowiem pilk z angielskimi napisami. Muszisz ponowie zrobiś to co jest napisane w punkcie 3. postu przyklejonego na górze strony. Będziesz miał wtedy ang głosy i polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 20:08, Phobos_s napisał:

Patch dorzucał bowiem pilk z angielskimi napisami. Muszisz ponowie zrobiś to co jest
napisane w punkcie 3. postu przyklejonego na górze strony. Będziesz miał wtedy ang głosy
i polskie napisy.

Patch wie jaka wersja językowa jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jest już OK :D Wyrzuciłem tylko ten plik co się utworzył po spatchowaniu i się cieszę wersją angielską. A wrażenia z gry niesamowite. Gra po prostu wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, znalazłem następny powód dla którego tak mi się ta gra podoba - jest bardzo podobna do ''Babylon 5'' - taki serial sci-fi z połowy lat 90tych. Ostatnio go sobie przypominam i widzę dużo, dużo podobieństw. A był to dla mnie wtedy, gościa w liceum, najlepszy serial na świecie. I nadal świetnie się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skojarzenia i doświadczenia z czegoś co wydaje Ci się podobne jest chyba częścią gustu nie?

co do ME2 - czy istnieje możliwość uruchomienia jakoś tego wygładzania krawędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 13:31, xkarionx napisał:

No pomiedzy ME2 a KATORem jest bardzo dużo podobieństw w końcu obydwie produkcje robiło
Bioware.


Ale ''dwójkę'' już robił Obsidian. xP

I ja jakoś nie widzę tych podobieństw, bo w serię ME grało mi się świetnie, w KotOR''a zaś tragicznie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 14:28, xkarionx napisał:

Jakie znowu tragicznie? KOTOR był bardzo fajny i dobry a jedynka jest grą posiadającą
najlepszą fabułę w historii.

KOTOR był grą bardzo dobrą ... KOTOR2 był dobry, ale jeśli chodzi o system walki to dla mnie był bardziej dynamiczny niż w pierwszej części.
Co do fabuły szału nie ma, ale nie zawiodłem sie na Bioware, ani Obsidian :)

Dobra mamy info ME3 z trybem Multiplayer, to jest temat Mass Effect 2, więc zaczynamy dyskusje o multi w świecie ME, co wy na to ?
Jak dla mnie to przedłuży żywotność gry i częściowo wpłynie na sprzedaż (gry z multi lepiej sprzedają się niż SP), nie mówię tu o tak gigantycznej sprzedaży jak MW2 :)

Jak będzie multi fajnie postrzelam sobie Volusem, jak nie będzie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to zrobią. Ja bym chętnie pograłbym kimś w rodzaju najemnika/zabójcy. Ale to za dużo roboty pewnie. Nie wyobrażam sobie też, żeby na polu bitwy latały jakieś Shepardy bo wtedy ta postać straci swoją wyjątkowość :/
Jak na razie w głowie świta mi tylko nieszczęsne wyjście w postaci pojedynczego/małego oddziału graczy, którzy po prostu rozstrzeliwują się na mapach.

A ja bym pograł Hanarem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 15:03, Leos8 napisał:

A ja bym pograł Hanarem xD


Taa... Chałbyś być Balsto co? ;P The first Hanar Spectre ;P

Ja nie wiem. Ogólnie nie gram w multi. Jestem w 99% singlowym graczem i tak zastanawiam się jak to rozwiążą...
Ale skoro w Bioshoku 2 się dało to i BW w ME3 da radę :) I raczej nie będzie tam biegających Shepardów :)

Enkindle this! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh nie, moja misja samobójcza się nie powiodła, przeżyłem i to na dodatek z Samarą i Garrusem!

Nie miałem ich lojalnych, tylko Jacoba, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować