Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 15:21, CoD1234 napisał:

> > > Helikopter to nagroda za 6 fragów pod rząd.
> >
> > 7, tak gwoli ścisłości. ;)
> Ups, mała pomyłka, ale dość dawno nie grałem to mogłem zapomnieć.
Może i nie dawno grałeś, ale np. słabo i nie miałeś 7 fragów. Więc nie dawno grałeś,ale
słabo czy dawno nie grałeś.
PS
Który masz level?

Skąd to możesz wiedzieć? Nie jestem ani wymiataczem, ani noobem, takim zwykłym przeciętnym graczem. Ale zapewniam cię że helikopter wzywałem nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:28, AdamJam napisał:

> > > > Helikopter to nagroda za 6 fragów pod rząd.
> > >
> > > 7, tak gwoli ścisłości. ;)
> > Ups, mała pomyłka, ale dość dawno nie grałem to mogłem zapomnieć.
> Może i nie dawno grałeś, ale np. słabo i nie miałeś 7 fragów. Więc nie dawno grałeś,ale

> słabo czy dawno nie grałeś.
> PS
> Który masz level?
Skąd to możesz wiedzieć? Nie jestem ani wymiataczem, ani noobem, takim zwykłym przeciętnym
graczem. Ale zapewniam cię że helikopter wzywałem nie raz.

Co taki nerwowy. Pytam się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przyszła (niestety) pora na odinstalowania CoDa. Chciałbym jednak zachować swój profil z multi (i jeśli się da z singla). Jakie pliki trzeba zachować, aby nie stracić swoich osiągnięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:43, Avar Neus napisał:

No i przyszła (niestety) pora na odinstalowania CoDa. Chciałbym jednak zachować swój
profil z multi (i jeśli się da z singla). Jakie pliki trzeba zachować, aby nie stracić
swoich osiągnięć?


Szkoda bo to świetna gra. Co do osiągnięć multi to skopiuj cały katalog players, gdzieś indziej. Ale uwaga!!! Gdy zainstalujesz od początku i skopiujesz profil, może on niestety nie działać i będziesz musiał zaczynać wszystko od nowa. Ja miałem dwa takie przypadki. Za trzecim razem stworzyłem nowy profil i dopiero później skopiowałem i włączyłem właściwy, o dziwo zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:49, Kraju92 napisał:

Szkoda bo to świetna gra. Co do osiągnięć multi to skopiuj cały katalog players, gdzieś
indziej. Ale uwaga!!! Gdy zainstalujesz od początku i skopiujesz profil, może on niestety
nie działać i będziesz musiał zaczynać wszystko od nowa. Ja miałem dwa takie przypadki.
Za trzecim razem stworzyłem nowy profil i dopiero później skopiowałem i włączyłem właściwy,
o dziwo zadziałało.


Szkoda, szkoda. Ale podostawałem gry na święta a dysk nie chce się zrobić większy :(
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że nie będę musiał zaczynać od początku wszystkiego (tym bardziej, że nie robię formata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden sposób "odzyskania" profilu, ale to trzeba kombinować w rejestrze i nie będziesz miał swoich statystyków, a tylko wszystko będziesz miał odblokowane, perki, bronie itd. Ale ta metoda też nie musi działać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze przez multi? Chętnie spotkałbym się z gramową ekipą na jakimś serwerze. Ostrzegam tylko, że jestem strasznym noobem ;)


Matix123
Podaj maila, mogę Ci przysłać moje zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:22, Lesz3yk napisał:

Gra ktoś jeszcze przez multi?

Jeszcze się pytasz ? ;p Mnóstwo luda. btw zauważyłem że jak gram to często trafiam na serwery gdzie jest mnóstwo Niemców ( lub ludków co po niemiecku szprechają ).
>Chętnie spotkałbym się z gramową ekipą na jakimś serwerze.
Byłoby ciekawie ;-D.

Dnia 30.12.2008 o 12:22, Lesz3yk napisał:

Ostrzegam tylko, że jestem strasznym noobem ;)

Taa ... każdy tak mówi. Swoją drogą wczoraj odblokowałem sobie P90 - to jest dopiero kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:30, KŁEJK napisał:

> Ostrzegam tylko, że jestem strasznym noobem ;)
Taa ... każdy tak mówi. Swoją drogą wczoraj odblokowałem sobie P90 - to jest dopiero
kosa.


Dzisiaj grałem pierwszy raz od pół roku, a i wtedy nie grałem za dużo (wiadomo - szkoła i te sprawy). Mam dopiero 13 poziom, więc jadę na podstawowych broniach. Refleks już też nie ten ;) Ale nie zmienia to faktu, że chętnie bym pograł.

Teraz tylko pojawia się pytanie - kiedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:30, KŁEJK napisał:

Taa ... każdy tak mówi. Swoją drogą wczoraj odblokowałem sobie P90 - to jest dopiero kosa.


Więc tak protekcjonalnie zapomnij o tej kosie, podobnie jak o granatniku i paru perkach. Już wiesz, dlaczego? ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:22, Lesz3yk napisał:

Gra ktoś jeszcze przez multi? Chętnie spotkałbym się z gramową ekipą na jakimś serwerze.
Ostrzegam tylko, że jestem strasznym noobem ;)


Matix123
Podaj maila, mogę Ci przysłać moje zapisy.


tadaga66@interia.pl to mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:22, Lesz3yk napisał:

Podaj maila, mogę Ci przysłać moje zapisy.


Z tego co wiem, sejwy są podporządkowane danemu profilowi. A profil jest uzależniony od cd-keya... Więc to raczej nie przejdzie. Ale spróbować można, nie bronię. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie przesadzaj, jak grałem z P90 (chodziło o wyzwania), to na dwóch serwerach się dwie osoby tylko przyczepiały i były to te, które dostawały manto.... ;)
Edit: Co do wspólnej gry, to chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:40, DJ Szlafrok napisał:

> Taa ... każdy tak mówi. Swoją drogą wczoraj odblokowałem sobie P90 - to jest dopiero
kosa.

Więc tak protekcjonalnie zapomnij o tej kosie, podobnie jak o granatniku i paru perkach.
Już wiesz, dlaczego? ;- )

Wszystko śmiga elegancko jest mniej więcej tam gdzie chciałem ... VERY THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:42, BzyQacz napisał:

Właśnie zdobyłem i CoDa i mam pytanie co do patchy... Oświeci ktoś?


Ściągnij tylko dwa patche: 1.6 (ponad 350 mb) i 1.7 (około 30 mb) i tyle Ci wystarczy abyś mógł zagrać w CoD-a 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 12:30, KŁEJK napisał:

> Ostrzegam tylko, że jestem strasznym noobem ;)
Taa ... każdy tak mówi. Swoją drogą wczoraj odblokowałem sobie P90 - to jest dopiero
kosa.

nub łipon :>
Może dzisiaj byśmy zagrali??:>> KŁEJK masz mnie chyba na xfire, w razie co innym podaje : pernia13 ( napiszcie że jesteście z gramu bo ja pokemonów nie zbieram ;) ). I wtedy się zbierzemy jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować