Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Zamówiłem sobie CoD4 - dziś mi przyszło. Wcześniej grałem w 5 i mam kilka spostrzeżeń...

Jak Oni mogli wydać 5, dla mnie dużego gniota, w ogóle mi się nie spodobał - gdy 4 jest arcydziełem. Fabuła jest świetna, ogólnie klimat rozgrywki jest genialny. Na razie gram w single żeby się zapoznać z grą, a on jest po prostu świetny. Jeden z niewielu FPSów od których nie mogę się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:44, DJ Szlafrok napisał:

Wystarczy wpisać w konsoli /cg_drawfps. :- )


Nie działa. Jak tam sie wpisuje te kody, to wyskakuje lista proponowanych, czy coś takiego. I obok tej komendy pisze OFF.
Czy coś jeszcze trzeba zrobić, żeby komenda działała?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:13, junior17 napisał:

Nie działa.


Musisz wpisać bodajże coś takiego - /cg_drawfps 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:13, junior17 napisał:

> Wystarczy wpisać w konsoli /cg_drawfps. :- )

Nie działa. Jak tam sie wpisuje te kody, to wyskakuje lista proponowanych, czy coś takiego.
I obok tej komendy pisze OFF.
Czy coś jeszcze trzeba zrobić, żeby komenda działała?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam


użyj tej komendy co podał LuQeMaStEr. Działa, bo sam przed chwilą sprawdzałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki Wam wszystkim. Metoda nr.2 działa bez problemu, a metodę nr.1 mogę już też używać, ale musiałem wpisać w pliku ".cfg" (jest tam linijka odpowiadająca za tą komendę) cyfrę 1,2,lub 3. Bo wpisane podczas gry mi nie działało.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:57, junior17 napisał:

Ok. Dzięki Wam wszystkim. Metoda nr.2 działa bez problemu, a metodę nr.1 mogę już też
używać, ale musiałem wpisać w pliku ".cfg" (jest tam linijka odpowiadająca za tą komendę)
cyfrę 1,2,lub 3. Bo wpisane podczas gry mi nie działało.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam

To jest to samo, 1 na końcu robi dużą różnice bo podaje ''wielkość'' komendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dnia 06.01.2009 o 23:06, Pernia napisał:

To jest to samo, 1 na końcu robi dużą różnice bo podaje ''wielkość'' komendy :)

Wiem co oznaczają cyfry. Chodziło mi o tylko to, że ten kod nie działał gdy go wpisałem podczas grania ("wyskakiwały" tam jakieś możliwości jakie są, ale po zatwierdzeniu nic się nie działo). Dopiero jak w .cfg zmieniłem to zadziałało, z tym, że licznik fps''ów jest przez cały czas, nawet po restarcie, więc zmieniłem z powrotem na Off, i zastosowałem się do porady LuQeMaStEr''a.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:36, Arkads napisał:

Zamówiłem sobie CoD4 - dziś mi przyszło. Wcześniej grałem w 5 i mam kilka spostrzeżeń...

Jak Oni mogli wydać 5, dla mnie dużego gniota, w ogóle mi się nie spodobał - gdy 4 jest
arcydziełem. Fabuła jest świetna, ogólnie klimat rozgrywki jest genialny. Na razie gram
w single żeby się zapoznać z grą, a on jest po prostu świetny. Jeden z niewielu FPSów
od których nie mogę się oderwać.

wydali go dla pieniędzy, zaczynają się powoli przekształcać w EA a CoDa chcą zmienić w NFS - seryjny crap. CoD4 sięga szczytów doskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:40, Arachnos napisał:

> Zamówiłem sobie CoD4 - dziś mi przyszło. Wcześniej grałem w 5 i mam kilka spostrzeżeń...

>
> Jak Oni mogli wydać 5, dla mnie dużego gniota, w ogóle mi się nie spodobał - gdy
4 jest
> arcydziełem. Fabuła jest świetna, ogólnie klimat rozgrywki jest genialny. Na razie
gram
> w single żeby się zapoznać z grą, a on jest po prostu świetny. Jeden z niewielu
FPSów
> od których nie mogę się oderwać.
wydali go dla pieniędzy, zaczynają się powoli przekształcać w EA a CoDa chcą zmienić
w NFS - seryjny crap. CoD4 sięga szczytów doskonałości.


Grałem w betę Wawa , i wcale nie jest taki zły, mi się podoba, fajnie się gra, podoba mi się klimat II WŚ w multi i bronie, chociaż niektórymi rzuca strasznie np.Bar, i Tomsonek.
Ale rifle są genialne, nie wiem tylko czy nadal trzeba walnąć w głowę, lub w szyję żeby jednym strzałem gościa załatwić, gdy nie ma lunety, mam nadzieję że to poprawili.

Singla czwórki nic nie przebije, scena się też nie przeniesie na Wawa, ale mimo wszystko chcę go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc w pewnym problemie? Otóż nie mogę grać w CoDa 4 przez internet. Po prostu nie wyświetla mi serwerów. Mam oryginalną grę oczywiście. Nie dawno instalowałem wszystkie patche i nic wczoraj znów zainstalowałem grę, ale bez patchy i nic. Mój kolega nie instalował żadnych patchy i gra śmiga przez neta. Kupił taką samą wersję. Proszę o pomoc!!!! Tak bardzo chciałbym zagrać przez internet. Może zainstalować Xfire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:05, revolt505 napisał:

Czy ktoś może mi pomóc w pewnym problemie? Otóż nie mogę grać w CoDa 4 przez internet.
Po prostu nie wyświetla mi serwerów. Mam oryginalną grę oczywiście. Nie dawno instalowałem
wszystkie patche i nic wczoraj znów zainstalowałem grę, ale bez patchy i nic. Mój kolega
nie instalował żadnych patchy i gra śmiga przez neta. Kupił taką samą wersję. Proszę
o pomoc!!!! Tak bardzo chciałbym zagrać przez internet. Może zainstalować Xfire?


a PB instalowałeś?? xfire też możesz to wejdziesz przez to na jakiś serwer i zobaczysz jaki error ci wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częsty błąd, nawet nie wiadomo dokładnie jaka jest jego przyczyna.
Pododawaj IP serwerów z Xfire do gry.

Teoretycznie mam ten sam problem, ponieważ czasem wyszukuje mi serwery a czasem nie. Wtedy restartuję grę i po prostu odświeżam listę. Czasem muszę włączyć grę kilka razy, żeby minęło.
Ogólnie to nie zwracam na to uwagi, ponieważ ulubione serwery mam już dawno pododawane.

Fajne serwery możesz znaleźć tutaj - www.gametracker.com - wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:04, Wukas napisał:

Macie więcej zgonów czy ofiar? :D


Dziwne pytanie, ale odpowiem.
Owszem mam przewagę zgonów nad ofiarami, z tego co pamiętam ok. 24000 do 13000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:04, Wukas napisał:

Macie więcej zgonów czy ofiar? :D

Przed formatem miałem 90000 ofiar na 65000 zgonów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:04, Wukas napisał:

Macie więcej zgonów czy ofiar? :D


Ja najczęściej mam więcej zabitych od zginięć, zazwyczaj ok. 3:2, chociaż bywa, że mam ponad 2x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o

Tak spojrzałem na dwa powyższe posty ... yyy ... kilkadziesiąt tysięcy zgonów i ofiar ? Na pewno nie za dużo o jedno zero ? ;p To wy albo coś pomerdaliście albo gracie tak dużo / długo ;-). W życiu bym chyba takich wyników nie uzyskał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować