Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 17:20, boogie85 napisał:

Dobra koniec tego dobrego, ostrzegam każdy kto nie będzie się stosował do podpietego posta,
bedzie ukarany degradem lub ostrzeżeniem, jeśli dobrowolnie nie chcecie się podporządkowac
to trzeba wprowadzić środki przymusu.
Przypominam można zaprosić kogoś na sajta ale nie róbcie tego codziennie czy co kilka dni,
napiszcie coś więcej, kilka zdań. Koniec samowolki.


A od siebie jeszcze dodam tylko tyle, ze od dzis mam z powrotem stale polaczenie z internetem. I bardzo dokladnie przejrze dzis ten watek. Mialem to co prawda zrobic w czasie swiat, niemniej jednak zrobie to dzis. Zobaczymy jak wielu osobom nie chce sie czytac, a co wazniejsze stosowac do tego co jest zapisane w przypietym poscie. Ostrzegalem, ze przejrze ten watek dokladnie i ze degrady i ostrzezenia beda? Ostrzegalem. Zycze milego popoludnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No - moim zdanie Wojman nic się na razie nie zmieniło - szkoda = czekam teraz na twój przegląd - mam nadzieję, że przejrzysz i spiszesz całe dwa ostatnie miesiące - bo było trochę tego - cały czas sam liczyłem = jak chcesz mogę pomóc i np. policzyć dla ciebie poprzedni miesiąc z datami przy każdym forumowiczu - nie biorąc pod uwagę już tych złapanych na gorącym uczynku z trybem natychmiastowym - czyli w ciągu 24 godzin - nagroda w postacie ostrzeżenia lub degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejesze wpisy na ja.gram.pl/Fergi przejdą do historii !!! Hymn ubikacyjny-MegaHit !!! Oraz sensacja w angielskim futbolu !!! Zgadnijcie, co zrobił Mourinho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hejka wszystkim... zapraszam na mojego gramsajta, zrobiłem tam małą przeróbkę... mile zapraszam do obejrzenia 300, i kabaretu " Made in china ", a jeśli ktoś interesuje się grą God of War to też znajdzie się filmik dla maniaka tej gry. Więc mile zapraszam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem na swoim gramsajcie trzecią część artykułu o najbardziej klimatycznych wg mnie tytułach,nie tylko grach.Poza tym tekst o niezbyt klimatycznych kontynuacjach,dużo odcinków znakomitego serialu Beast Wars,najnowszy odcinek Włatców Móch i wiele więcej - zapraszam do odwiedzania i komentowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:57, awesome napisał:

Obszerna, zapowiadana wcześniej relacja z zakończonych już targów Sound Of Tuning. Masa własnoręcznie
zrobionych fotek.
http://ja.gram.pl/awesome



No i do znudzenia, było powtarzane, nowy wpis to nie powód by po raz kolejny reklamować sajta, od tego jest tag cloud listy znajomych, podpis na forum.

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:17, Maciex94 napisał:

Zapraszam na mojego GS''a, a szczególnie polecam wziąść udział w konkursie na najfajniejszego
piłkarza. Serdecznie zapraszam.
Pozdro ;-)


Skoro się nie czyta przypiętych postów to zbiera się ostrzeżenia za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:00, boogie85 napisał:


No i do znudzenia, było powtarzane, nowy wpis to nie powód by po raz kolejny reklamować sajta,
od tego jest tag cloud listy znajomych, podpis na forum.

Ostrzeżenie


Nawet nie myślałem, że boogie zaczniesz tak szybko szperać - Wojman pewnie przejrzy temat jeszcze dokładniej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:50, Fergi napisał:

Dzisiejesze wpisy na ja.gram.pl/Fergi przejdą do historii !!! Hymn ubikacyjny-MegaHit !!! Oraz
sensacja w angielskim futbolu !!! Zgadnijcie, co zrobił Mourinho...


Poleca lekturę przypietego posta. Ostrzeżenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 20:02, boogie85 napisał:

Skoro się nie czyta przypiętych postów to zbiera się ostrzeżenia za spam...


I znów - naprawdę - masz formę ;D

PS. Życzę także udanych łowów - ja muszę - dziś dać sobie spokój i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie potafiliście powstrzymać się od nachalnego reklamowania gramsajtów, konieczna jest reorganizacja wątku.

Jeśli chcecie by Wasz sajt był odwiedzany prawidłowo zdefiniujcie tagi, wypowiadajcie w tematach, o których również jest sajt. Prowadzi ktoś blog na temat piłki nożnej a nie wypowiada się w odpowiednim temacie? No to trudno by osoby zainteresowane dyscyplina odwiedzały dany sajt. Nachalna reklama w niczym nie pomoże.
Informowanie o nowym wpisie mija się z celem i będzie tępione. Osoby zainteresowane same odnajdą nowy wpis poprzez listy znajomych czy kanał RSS. Jak komuś strasznie zależy niech umieści link do sajta w podpisie (choć przecież po to jest odpowiedni button by z niego korzystać).
Nikt nikomu głowy nie urwie gdy ktoś pomoże rozwiązać problem związany z sajtami. Dopisywanie się w celu ogłoszenia, że oto właśnie pojawił się nowy wpis, tapetka, muzyka, wystój itd. bedzie traktowane jako spam i karane
Sami zmusiliście nas do tego kroku, poprzez regularne zaśmiecanie wątku, czas najwyższy z tym skończyć.

UPDATE Jak dodac muzyke na swojego gramsajta? Dowiesz sie odwiedzajac ten link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942 Kolejne zapytania o to jak zamiescic muzyke beda traktowane jak spam, bo praktycznie na kazdej stronie jest zamieszczona instrukcja - Wojman

UPDATE 2 Wpisy na gramsajtach moderatorow nie sluza do tego, aby sie pytac dlaczego jakis temat zostal zamkniety albo za co ktos dostal ostrzezenie czy degrada. Od zalatwiania takich spraw jest odpowiedni formularz - Wojman

UPDATE 3
Ponieważ wątek ten służył de facto jedynie do reklamowania swoich GS, zmieniłem mu nazwę na zgodną z nową formułą tego tematu.
Od tego momentu w temacie wypowiadamy się jedynie na temat problemów technicznych z działaniem gramsajtów lub z kwestią umieszczania róznych typów zawartosci na stronach GS.
Wszelkie reklamy własnych gramsajtów będą kończyć się bezwarunkową degradacją o jeden stopień w dół za każdy wpis od momentu zmiany tematu 22.05.2007. Olamagato.

UPDATE 4
Instrukcja dodawania przezroczystego tła:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=10800

UPDATE 5
Instrukcja dodawania nieprzewijającego sie tła
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=10948

UPDATE 6
Wymiary poszczególnych elementów Gramsajta
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=11612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie ktoś sie za to wziął (co prawda sam się czasem reklamowałem, ale z umiarem). I mam takie pytanie: w regulaminie jest coś o reklamach, tak? Wiec czemu można sie reklamować. Jak nie patrzyć polecanie swojego gramsajta, także jest reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:05, stiffyone napisał:


> Skoro się nie czyta przypiętych postów to zbiera się ostrzeżenia za spam...

I znów - naprawdę - masz formę ;D

PS. Życzę także udanych łowów - ja muszę - dziś dać sobie spokój i odpocząć.


Przy okazji... Twoje posty to również nic innego niż spam. Na jeden bym jeszcze przymknął oko, ale po co pisać to samo ponownie? Reasumując ostrzeżenie i degrad na koncie za to samo przewinienie, tym razem -1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:31, spam to ja napisał:

I mam takie pytanie: w regulaminie jest coś o reklamach, tak? Wiec czemu można sie reklamować.
Jak nie patrzyć polecanie swojego gramsajta, także jest reklamą.


Co innego jak reklamujesz jakis zewnetrzny serwis, a co innego jak reklamujesz cos co jest zwiazane z serwisem gram.pl. W tym jednym watku mozna zareklamowac swojego gramsajta i o to nikt problemu nie robi bo i po co? Co innego jak ktos reklamuje sie nagminnie. Boogie85 oraz ja przekonujemy, ze jednak spamowanie i niestosowanie sie do ostrzezen moderatorow skutkowac bedzie degradami czy ostrzezeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może krótka historia mojego gs''a:
Moim głównym założeniem było stworzenie gram sajt''a o serii db jednak z czasem mi się znudziło zacząłem pisać o grze gothic . Jednak po pewnym czasie znów zmieniłem wygląd gs''a na ten z dragon ball''a .
Tak więc mój gs jest dragon ballow''o - gothic''owy .
W moim gs''ie wystąpiły też elementy nie związane z dbz gothic''iem ale to były pojedyncze wybryki .
Po wielu zmianach wyglądy doszedłem do obecnego który uważam za miły dla oka .
Mam nadzieję że ten post rozpocznię nową erę reklamowania gs''ów was też zapraszam do opowiedzenie historii gs''a .
Jak to mówi boogie85 "nikt nikomu głowy nie urwie za przedstawienie swojego gs''a w kilku zdaniach" tak więc i ja zrobiłem .
Do zobaczenia na gs''ie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować