Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Och, wczoraj dopiero co świetna notka a dzisiaj wielka galeria zdjęć z mojej wyprawy rowerowej :)

Mam nadzieję, że się Wam spodoba - zapraszam wszystkich miłośników nieba i Wisły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie umieściłem już trzecią część artykułu z serii o najbardziej klimatycznych grach,filmach czy serialach.Zaprezentowane w tej części gry nie powinny was rozczarować,bo po raz kolejny opisałem klasykę (w większości).Poza tym pojawił się ostatni odcinek serialu Beast Wars,co kończy serię najlepszych odcinków serialu.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia i skomentowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj świętowanie 50 dnia na forum :D z tej okazji filmik z meczem Wisełki ;) jaki? wejdź i sie przekonaj :D
Zapraszam!

ponadto - zmieniłam troszkę wygląd ;) mam nadzieję, ze pokusicie się o ocenę ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy gramsajt !!! Dużo filmików !!! Interesujesz się Metalliką, lub piłką nożną ? Wejdź na ja.gram.pl/Fergi! Masz szansę wygrać też konkurs !!! Jaki ? Tego dowiesz się na gramsajcie! Na stale uaktualnianym, nowym, odlotowym gramsajcie Fergiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno niewchodzilem na gram.pl i wchodze teraz i zonk walgierz edit co do tego tematu :) ale uwazam ze jest on dobrym pomyslem, wiec pisze moj gramsajt jest glownie poswiecony star wars i hip hopowi, ale rowniez sa na nim notki o wiedzminie (grze) i o mojej ksiazce, a juz niedlugo moj wielki powrot, spodziewajcie sie niespodziewanego... zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gramsjatem - otóż piszę posty na forum i komentarze na cudzych gramsajtach, a w rubryczce "Moje statystyki" mam: "Napisanych postów i komentarzy: 0"

Co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next problem. Przy jednym z moich znajomych wyświetla się dymek z napisem "nowe 2 posty". Klikam na napis i na forum wyświtla mi się "Nie znaleziono postu". poza tym nie chcę tkaich dymków. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:12, Fergi napisał:

Co jest ?

Zwyczajny błąd:p na pewno niedługo minie...podobnie jak z "dymkami". Nie da się ich wyłączyć:).
/.../
Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta:)
- nowy wpis odnośnie nowego wyglądu! (...podoba się, co zmienić...?!)
- informacje o Warhammer: Mark of Chaos Kamienie Zagłady! Dodatek do jednej z lepszych gier ostatnich lat!
- interesujący link;*. Sami musicie się przekonać...
...żal nie zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:05, Pediator napisał:

od dzisiaj wprowadzam nowe zasady przyjmowania znajomych każdy kto chce mnie dodać musi
mnie poinformować przez gg lub w komentarzach gs''a skąd mnie zna z tego forum .


No - nieładnie - trzeba było nie dodawać. A nie ściągaj pomysłów po innych ;)

PS. Na pewno nie możesz też liczyć na pisanie w komentarzach - bo to tylko zniechęca - i robi się jeszcze większy bałagan. Ale jest jeszcze najlepszy pomysł - zablokuj sobie dodawanie do znajomych to wtedy na pewno będziesz mógł się spodziewać, że inni jak będą chcieli ciebie dodać z jakiegoś powodu to napiszą do ciebie na gadu-gadu - albo w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 15:50, stiffyone napisał:


PS. Na pewno nie możesz też liczyć na pisanie w komentarzach - bo to tylko zniechęca - i robi
się jeszcze większy bałagan. Ale jest jeszcze najlepszy pomysł - zablokuj sobie dodawanie do
znajomych to wtedy na pewno będziesz mógł się spodziewać, że inni jak będą chcieli ciebie dodać
z jakiegoś powodu to napiszą do ciebie na gadu-gadu - albo w inny sposób.

ale to jeszcze bardziej zniechęci ludzi a ja będę musiał ciągle zmieniać a żal mi kogoś nie dodać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:54, Pediator napisał:

ale to jeszcze bardziej zniechęci ludzi a ja będę musiał ciągle zmieniać a żal mi kogoś nie
dodać ;(


Jeśli żal tobie kogoś nie dodać - to co ma powiedzieć ktoś gdy go usuwasz - bezsens.
Ale rób jak chcesz - ja osobiście nie jestem z tych co robią się popularni z ilości znajomych więc - nie wiem jak ty, ale sądzę, że jeżeli żal ci kogoś nie dodać to chyba jesteśmy całkiem inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem na swoim gramsajcie trzecią część artykułu o najbardziej klimatycznych tytułach.Zapraszam do skomentowania tego tekstu.Opisane w nim gry nie powinny was w większości rozczarować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne każdy z Was ma komórkę. Chcielibyście może zmienić jej wygląd czyli skórkę? Skórki to inaczej motywy. Denerwują Ciebie motywy, które Ci się nie podobają a jest ich masa w intenecie? Może chciałbyś motyw w komórce zaprojektowany przez Ciebie? Zapraszam na http://ja.gram.pl/Mariusz57 robię motywy dla każdego i to za darmo!!! Możesz też obejrzeć motywy jakie wybrali inni użytkownicy! Zaprezentuj też swoje pomysły! Zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na najładniejszego Gramsajta na całym ja.gram.pl!!!
Gramsajt jest poświęcony serii Prince of Persia, a także wszystkim grom które wpadną mi w ręce.
Właśnie całkiem zmieniłem wygląd, strona wygląda teraz wspaniale!
I jeszcze raz ZAPRASZAM NA ja.gram.pl\Grzegrzulka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zebrałem się w duchu i w końcu napisałem kolejną notkę na moim GSie. A ponieważ nie piszę notek ot tak, coś się zapewne stało. A no stało się, stało. Udało mi się dzisiaj awansować, więc i wpisik skrobnąłem :-) Poza tym zmieniłem wygląd. Dlaczego taki a nie inny? Przeczytajcie sami! Wiecie gdzie klikać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wygląd gramsajta, powiedzcie który lepszy:)
Dodatkowo znajdziecie tam:
-muzykę, galerie
-recenzje
-łacińskie sentencje
i takie tam...;]
Zapraszam na mojego gramsajta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta gdzie znajdziecie zapowiedzi najnowszych gier i multimedia z nimi związane. Będzie mogli również przeczytać moją obszerną recenzję Jade Empire: Edycja Specjalna. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować