Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Na mojego nie wchodźcie, bo jest syfiasty i od dawna żadnej noty nie ma... ale chciałem zapytać się o inną rzecz. Czy wstawienie do gramsajta soundtracku z gry jest piractwem? Grę posiadam oryginalną, mówię o Kuźni Przeznaczenia. Chciałem wstawić sobie motyw menu głównego do bloga. Chyba już wiem jak to zrobić, ale chciałbym się jeszcze upewnić, czy nie będzie to jakieś wykroczenie ;)

BTW. Nie wybuchajcie śmiechem, że na takiego gramsajta jak mój chcę wstawić muzykę z KP - po południu będę bawił się z układem i kolorystyką strony na taką "Krasnoludzką" xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 09:41, Baal Namib napisał:

Jak wgrać muzykę na gramsajta ? I czy da sie z dysku ?


Załóż sobie konto na imeem.com i wgraj tam muzykę a potem wklej kod do notki. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na http://ja.gram.pl/Mariusz57Mój blog jest głównie o muzyce i artystach. Są wpisy między innymi o Nelly Furtado (najwięcej), Eminemie, 50 Cent''cie.
Ostatnio zajmuje się tworzeniem motywów na komórki Sony Ericssona i Nokie. Przyjmuję również "zlecenia" na zrobienie motywów dla Was. Wy tylko wybieracie obrazek i zrobię z niego motyw. Zapraszam do obejrzenia najnowszych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 11:30, Fumiko napisał:

> Jak wgrać muzykę na gramsajta ? I czy da sie z dysku ?

Załóż sobie konto na imeem.com i wgraj tam muzykę a potem wklej kod do notki. Proste.


A jak ja się pytałem to mi nikt nie odpowiedział :P No ,ale najważniejsze ,że już wiem jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o gramsajtach więc mam pytanko... jak mam swojego gramsajta to jak zrobić żebym miał filmik na moim gramsajcie?? wiem tyle że trzeba być na ytube ale co tam kliknąć czy skopiować i gdzie to dać to nie wiem... czy ktoś mi to wytłumaczy???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że znowu pisze, ale uaktualniłem gramsajta.
Zapraszam do mojego artykułu o najnowszym programie jakim jest Zumi, posłuchajcie też muzyki w tle (są 3 płyty), zapraszam do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajesz "dodaj film YouTube/Google Video" i pojawia ci się okienko.Potem idziesz na YouTube''a i kopiujesz z paska "link" wszystko co tam jest i wklejasz do okienka z gram.pl.Potem dajesz OK czy tam co i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tego dobrego, ostrzegam każdy kto nie będzie się stosował do podpietego posta, bedzie ukarany degradem lub ostrzeżeniem, jeśli dobrowolnie nie chcecie się podporządkowac to trzeba wprowadzić środki przymusu.
Przypominam można zaprosić kogoś na sajta ale nie róbcie tego codziennie czy co kilka dni, napiszcie coś więcej, kilka zdań. Koniec samowolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:32, Fumiko napisał:

Ale pomóc komuś zamieścić muzę/film chyba wolno?


To zawsze było wolno i pewnie zawsze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta, nowa notka ! Już niedługo możecie się spodziewać na moim G''Sie recenzji gry S.T.A.L.K.E.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas nadszedł bym ja od dłuższego czasu w końcu zareklamował swojego gramsajta - gdzie kliknąć wiecie, ale jeszcze nie wiecie dokładnie co tam umieściłem, a więc:
1. Głównym tematem mojego GSa są filmy - głównie zapowiedzi i recenzje w najlepszym wydaniu z idealnie dobranymi fotkami i z podobnym stylem - który jest już - mam nadzieję niezmienny,
2. Regularnie biorę udział w konkursie na "Najlepszego Gramsajta" - i wyniki są cały czas zadowalające - więcej informacji na ten temat znajdziecie we wpisie na moim blogu o nazwie "kONKURS nA nAJLEPSZEGO gRAMsAJTA rOZPOCZęTY",
3. Mój gramsajt jest nie tylko "ładny i ciekawy" prymitywnie mówiąc fajny - ale również otwarty na każdego potrzebującego pomocy gracza - zawsze możecie się mnie spytać o radę - a ja wam pomogę.

No i tylko na nim możecie zobaczyć dodatki w najlepszym wydaniu oraz wszystko o mnie =)

ave!

Lucas

To mniej-więcej tak teraz powinny wyglądać reklamy - o i jeszcze jedno - moją propozycją jest by ustalić dokładną ilość reklam dla jednego forumowicza w ciągu jakiegoś czasu.
Bo nadal jest jakieś małe nieporozumienie.
PS. Mam nadzieję, że teraz będą kary wymierzane równo dla wszystkich w tym temacie - trzeba przecież w końcu zapłacić za reklamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:10, Pediator napisał:

> Mam pytanie. Jak się wkłada jakiś film\filmik do gramsajtu ???
trza umieścić go na youtube lub gdzieś indziej a potem wkleić kod który jest koło niego podany
jako wpis na blogu

Aha, dzięki. Odwdzięczę ci się kiedyś za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:01, Skywalker560 napisał:

Dajesz "dodaj film YouTube/Google Video" i pojawia ci się okienko.Potem idziesz na YouTube''a
i kopiujesz z paska "link" wszystko co tam jest i wklejasz do okienka z gram.pl.Potem dajesz
OK czy tam co i gotowe.



Kurde..dzięki ale możesz po kolei co mam robić...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować