Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

@SongoX @Wintesun - To był polski Hip Hop... I do tego to piwo czy tam wódkę pił z kolegą. O i jeszcze coś tam było o trawce... (czy coś w tym stylu - ogólnie jakiś środek odurzający)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam tytułu i wykonawcy piosenki co ostatnio w radiu kilka razy zasłyszałem. Charakterystyczne jest to że w refrenie jest francuski rap. Wie ktoś co to za piosenka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 21:21, Kerigun napisał:

Witam, szukam tytułu i wykonawcy piosenki co ostatnio w radiu kilka razy zasłyszałem.
Charakterystyczne jest to że w refrenie jest francuski rap. Wie ktoś co to za piosenka
??

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Stromae - Allors on danse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 21:33, Chaotizz napisał:

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Stromae - Allors on danse


Dobrze Ci przyszło do głowy, właśnie o to mi chodziło :D Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki , której teledysk leciał sporo dwa, lub trzy lata temu na wakacje. W teledysku był dosyc pulchny czarnoskóry mężczyzna ale tez nie za bardzo gruby. Teledysk wyglądał mniej więcej tak, że na środku pustyni był jakiś obóz i busem przyjechały do niego stare babki i jakoś je zamienili w młode laseczki i jakieś tam różne niby zajęcia były jak na jakiś koloniach : ) była np scena gdzie te dziewczyny robiły aerobik ze sztabkami złota. A refrenie było coś ala o ooo ooo ooo ooo ooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast szukam piosenki, w której śpiewane było Hey na na i dalej po angielsku wykonawca śpiewał. Bardzo mi się podoba ta piosenka ale nie wiem jaki ma tytuł i nie mogę jej znaleźć. Tej piosenki nie śpiewa Katie Herzig tylko jakiś pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 10:18, WeziWoo napisał:

Ja natomiast szukam piosenki, w której śpiewane było Hey na na i dalej po angielsku wykonawca
śpiewał. Bardzo mi się podoba ta piosenka ale nie wiem jaki ma tytuł i nie mogę jej znaleźć.
Tej piosenki nie śpiewa Katie Herzig tylko jakiś pan.


http://www.youtube.com/watch?v=jsaTElBljOE&feature=PlayList&p=A795D307176E0B10&playnext_from=PL&playnext=1&index=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie to. Tamta piosenka leciała też w filmie ze Stevem Buscemi, w którym grał paparazziego i spotkał takiego gościa, którego uczył swojego fachu. Nie pamiętam jaki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka, która przed chwilą leciała a Trójce. Bogactwo wokalne - główna cecha charakterystyczna.
Oto kilka luźnych wersów:

"Opadły w koło sucho."
"Nikt o potopie nie pamięta."
"Mówią o Noe''ym, że jest nikim."
"Kochani, padać znów zaczyna".
"Czy trzeba powtórki z potopu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 23:01, Kardithron napisał:

Piosenka, która przed chwilą leciała a Trójce. Bogactwo wokalne - główna cecha charakterystyczna.

Oto kilka luźnych wersów:

"Opadły w koło sucho."
"Nikt o potopie nie pamięta."
"Mówią o Noe''ym, że jest nikim."
"Kochani, padać znów zaczyna".
"Czy trzeba powtórki z potopu?"


Piosenka o pewniku - Opania Marian najprawdopodobniej, ale nigdzie na YT znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy szuka piosenki, w której gościu płynie jachtem z dziewczynami i śpiewa jakiś utwór. Piosenka ma około 2-3 lata i podobno jest z gatunku country lub coś takiego, ale wydaje mi się, że z tym gatunkiem to trochę przesadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować