Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 19:48, Tyler_D napisał:

Spróbuj sobie coś jeszcze przypomnieć. Wokalista europejski, amerykański, czarnoskóry?
Gatunek muzyczny? Czasy współczesne czy może bardziej lata 60te czy 80te na przykład?
Cokolwiek. Trochę mało szczegółów podałeś.


W tej piosence cały czas powtarzało się "What can I do".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta jednego pod drugim, ale nie mogłem edytować.
Przypomniałem sobie że słyszałem tę piosenkę w jednym filmiku i przez to było mi łatwiej znaleźć. Jeżeli ktoś by szukał to piosenka ta nazywa się "What Can I Do", a jej autorem jest Rufus Wainwright.
Dzięki za pomoc przy szukaniu.

http://www.youtube.com/watch?v=S2is-ecq6VU&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę Was o pomoc.pomiędzy latami 2005 - 2008 była taka piosenka w której prawie cały czas mówiono amore amore aaa amore . piosenka byla klimatu trance,house lub techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio leci reklama powerade z piłkarzami robiącymi jakieś rzeczy z piłką w wąskich uliczkach i na końcu napis- Sport jest wszędzie. Co za nuta leci w tle? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:55, conan8 napisał:

Ostatnio leci reklama powerade z piłkarzami robiącymi jakieś rzeczy z piłką w wąskich
uliczkach i na końcu napis- Sport jest wszędzie. Co za nuta leci w tle? : )


To nie jest Pałerade (Powerade) tylko Cztery Ruch (4 Move) :)
A muzyczka post wyżej, sorki za doubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie szukam piosenki, a właściwie piosenek pewnego zespołu. Tym zespołem jest "Head Hunters". Grali u mnie na juwenaliach w poznaniu, byłem jednym z organizatorów więc nie miałem czasu bawić się przy tej muzyce. Szukałem w necie o tym zespole, ale cienko z informacjami. Znalazłem na stronie juwenaliów kilka informacji:
"Dep (gitara), Waldi (bas) Booli (zwany tez Rene) (perkusja) i Ramas (gitara, wokal), szukając inspiracji do nazwania samych siebie, odwołali się do tytułu albumu sławnego pianisty i kompozytora jazzowego Herbiego Hancocka. W marcu 1997 roku zespół zdobył główną nagrodę na Alternative Rock Festival w Lublinie. Utwór "HH & Przyjaciele", powstały pod wpływem kultury afrykańskiej, został zarchiwizowany w Muzeum Instrumentów Muzycznych przy Muzeum Narodowym w Poznaniu. Pod koniec 1999 roku Gazeta Wyborcza w rankingu najlepszych zespołów niezależnych Wielkopolski wybrała właśnie zespół HEAD HUNTERS. Lider zespołu Ramas pracował jako wokalista z zespołem PIVO. Grał także jako gitarzysta z takimi muzykami jak Maciej Starosta (ACID DRINKERS, FLAPJACK, HOUK), Janhz (FLAPJACK), Marcin Figas (DOG FAMILY)."

Na tym filmiku jest ich koncert, zaczyna się od 5:34 - 6:16:
http://www.poznanska.tv/czwartek.html

Może ktoś z was się interesuje ich muzyką. Proszę podajcie tytuł pioseneki, która jest w tym filmiku. Znacie ich inne utwory które grają na koncertach ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:17, mati285 napisał:

Klaus Badelt jako, że on jest autorem muzyki do pierwszej części, a właśnie z niej oryginalnie
pochodzi ten temat.

Tylko jak wyjaśnić tytuł tego filmu i treść komentarzy do niego?
http://www.youtube.com/watch?v=s17XDrKuqc4

Nie wspomnę już o tym, że wiele tabulatur gitarowych do He''s A Pirate jest opatrzonych etykietką "Hans Zimmer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest ogólnie nieźle zakręcona i na dobrą sprawę bez oficjalnego oświadczenia (na które nota bene liczę tak jak na polską reprezentację w kopanej) nigdy się nie pozbędziemy wątpliwości, ale w którymś wywiadzie przeczytałem, że większość tematów stworzył Zimmer, w co jestem w stanie uwierzyć, bo niektóre to po prostu chamsko wrzucone fragmenty innych partytur, w tym nawet autoplagiat chyba (z tego co pamiętam w Gladiatorze można sporo Piratów usłyszeć - albo w drugą stronę, nie chce mi się poprawiać). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pytanie z innej beczki, i temat trochę nie do tego ale cóż... Dobra, nie owijając w bawełnę szukam pewnej piosenki. Dawno temu kolega mi ją puścił i wpadła mi w ucho. Pamiętam tylko, że tam było coś, że mama przychodzi rano, piwo (czy tam wódka) na stole i coś z papierosem... Trochę, źle to wytłumaczyłem ale kto obeznany to znajdzie ją... Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować