Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada aktualizację do Diablo III, wprowadzającą nową lokację - Ruiny Seszeronu

33 postów w tym temacie

"I potworów rodem z koszmarów"

A następnie to przybliżenie na przerysowane stworki rodem z Torchlight z kreskówkowaymi animacjami, wciąż mnie bawi design Diablo 3. ;D

Czekam na patcha, co jak co ale wsparcie dla tej gry od Blizzarda zasługuje na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. I to w formie patcha.
Pierwsza gra Blizzarda od W3:FT, którą uważam za wybitną. I pewnie jedyna aż dostanę 2 dodatek (oby!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 19:26, honon napisał:

Ciekawe czy będzie drugi dodatek??


Kiedyś będzie, przecież Blizzard sam mówił o dwóch dodatkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe czy będzie drugi dodatek??
>
> Kiedyś będzie, przecież Blizzard sam mówił o dwóch dodatkach ;]
To akurat nie jest argument. Blizzard o PVP też mówił, a raczej nie będzie.
Na druki dodatek jednak również liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 20:40, msrgreg napisał:

To akurat nie jest argument. Blizzard o PVP też mówił, a raczej nie będzie.
Na druki dodatek jednak również liczę.


PVP swoją drogą a co innego płatny dodatek :)
Wydadzą w swoim czasie, może już niebawem się o tym przekonamy, czas pokaże :)

Ps. druki? Poprawiaj błędy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe czy będzie drugi dodatek??
>
> Kiedyś będzie, przecież Blizzard sam mówił o dwóch dodatkach ;]
Marzy mi się powrót Mefisto oraz Baala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 20:40, msrgreg napisał:

To akurat nie jest argument. Blizzard o PVP też mówił, a raczej nie będzie.

Akurat przypadku Diablo, to aż tobie fabularnie w morde dawali tym, że będzie musiał być dodatek ;)
Teraz w sumie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch to zapowiedzieli ponad miesiąc temu, teraz po prostu wydali trailer.
W każdym razie największy patch od premiery LoS, na miarę małego dodatku. Najciekawiej zapowiada się Kanai''s Cube, które może pozwoli na większe zróżnicowanie buildów. Byłoby też miło gdyby w końcu ktoś się obudził i zróżnicował trochę end game, bo nawet możliwość wybrania 20 skilli nic nie da jeśli nie ma zróżnicowania przeciwników i konieczności wybierania różnych strategii. Coś jak mapy w PoE, nie każdy build nadaje się na każdą mapę i te affixy, które dla jednych buildów będą samobójcze dla innych są idealnym miejscem do farmy.
W każdym razie czekam, bo ten sezon sobie odpuściłem, nie dałem rady farmić tych samych map od nowa, bez żadnych zmian gameplayu i z jednynie dodanymi, nowymi setami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 10:50, Afgncap napisał:

Byłoby
też miło gdyby w końcu ktoś się obudził i zróżnicował trochę end game, bo nawet możliwość
wybrania 20 skilli nic nie da jeśli nie ma zróżnicowania przeciwników i konieczności
wybierania różnych strategii. Coś jak mapy w PoE, nie każdy build nadaje się na każdą
mapę i te affixy, które dla jednych buildów będą samobójcze dla innych są idealnym miejscem
do farmy.


Obawiam się, że to marzenie ściętej głowy. Niestety... Diablo 3 robione jest dla casuali. Wszystko jest uproszczone prawie do granic możliwości.
PoE wyprzedza tą grę pod kazdym względem o lata świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Byłoby
> > też miło gdyby w końcu ktoś się obudził i zróżnicował trochę end game, bo nawet
> możliwość
> > wybrania 20 skilli nic nie da jeśli nie ma zróżnicowania przeciwników i konieczności
>
> > wybierania różnych strategii. Coś jak mapy w PoE, nie każdy build nadaje się na
> każdą
> > mapę i te affixy, które dla jednych buildów będą samobójcze dla innych są idealnym
> miejscem
> > do farmy.
>
> Obawiam się, że to marzenie ściętej głowy. Niestety... Diablo 3 robione jest dla casuali.
> Wszystko jest uproszczone prawie do granic możliwości.
> PoE wyprzedza tą grę pod kazdym względem o lata świetlne.

Wyprzedza jedynie o to, że tak naprawdę klas tam nie ma, śa tylko na papierze, no i zdecydowanie wyprzedza w ilosci robionych postaci. 12 postaci pod 12 buildów, gdzie levelowanie jest jeszcze nudniejsze niż w D3, gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Byłoby
> > też miło gdyby w końcu ktoś się obudził i zróżnicował trochę end game, bo nawet
> możliwość
> > wybrania 20 skilli nic nie da jeśli nie ma zróżnicowania przeciwników i konieczności
>
> > wybierania różnych strategii. Coś jak mapy w PoE, nie każdy build nadaje się na
> każdą
> > mapę i te affixy, które dla jednych buildów będą samobójcze dla innych są idealnym
> miejscem
> > do farmy.
>
> Obawiam się, że to marzenie ściętej głowy. Niestety... Diablo 3 robione jest dla casuali.
> Wszystko jest uproszczone prawie do granic możliwości.
> PoE wyprzedza tą grę pod kazdym względem o lata świetlne.

Nie powiedziałbym, że dla casuali, bo sfarmienie najlepszego gearu i dobicie do najwyższych GR w sezonie to dość konkretny grind, na który nikt grający w weekendy nie jest sobie w stanie pozwolić, ja mam nabite ponad 600h a się nawet nie zbliżyłem nigdy do najlepszych graczy jeśli chodzi o clear speed, sprzęt czy miejsce na ladderze. Problem w tym, że to taki game design dla wytrwałych. PoE z drugiej strony opiera się niesamowicie na handlu, zdobycie określonych itemów przez drop graniczy z cudem, nawet nowe divination cards nie dają aż tak dużo jak się spodziewałem, chociaż może się pojawi więcej setów to będzie ciekawiej.

@Valium

Kompletnie nie wiem o czym mówisz, ale postaci jest 7 i różnią się dość poważnie bo miejsce startu na drzewko może dość mocno ograniczyć to jak chcesz daną postać zbudować np witch zawsze będzie łatwiej zbudować pod castera niż maraudera, ale można ją zrobić na caster tanka na połączenie tanka i łotrzyka, na totemy i właściwie można tak wymieniać w nieskończoność. Samych buildów jest więcej niż jestem w stanie wymienić i są mocno zróżnicowane. Poza tym nie oszukujmy się levelowanie nie jest specjalnie ważne w hack''n''slashach bo to ledwo procent całej gry, która zaczyna się albo po wbiciu capa (D3) albo konkretnego poziomu gdzie możesz sobie poradzić z end gamem (PoE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, trzeba będzie w końcu wrócić do gry po miesiącach nieobecności. Gra mi się strasznie podoba ale niestety nudze się nią po tygodniu grania niezależnie co by do niej dodawali, możliwe że to dla tego że moge te max 2 godzinki sobie pograć dziennie i po prostu szkoda mi czasu na grindowanie i kalkulowanie każdej statystyki swojej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 13:20, Valium napisał:

Wyprzedza jedynie o to, że tak naprawdę klas tam nie ma, śa tylko na papierze, no i zdecydowanie
wyprzedza w ilosci robionych postaci. 12 postaci pod 12 buildów, gdzie levelowanie jest
jeszcze nudniejsze niż w D3, gratki.


What?
Masz na mysli, ze automatyczne levelowanie w D3, gdzie nie masz na nic wpływu poza ekwipunkiem jest ciekawsze? Pogratulować możesz, ale sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jakie zmiany by robili w buildach to i tak zawsze będzie ten wiodący i na necie pojawi sie w ciągu 1 dnia od wprowadzonych zmian. Więc lepiej niech tego nie tykają, jest uproszczony i już się z tym pogodziłem od premiery.

Super sprawa z tym nowym obszarem, szkoda niestety że to jedyny darmowy obszar tak na prawdę od premiery ;/ (były tam jakieś kanały itp. ale kanały to kanały cudów się nie widzi tam).

Chciałbym wiecej takich patchy widzieć, było by bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 12:45, Feno napisał:

Obawiam się, że to marzenie ściętej głowy. Niestety... Diablo 3 robione jest dla casuali.

Jakby tak było, to bym grał dalej. Gry dla casuali mają to do siebie, że przechodzisz w pierwszym lepszym buildzie.
Coś tam pofarmisz, coś tam pocraftujesz... whatever jest fajnie. Diablo jest raczej dla nawiedzonych farmerów.
Pierwszy lepszy build nie działa.

Dnia 24.07.2015 o 12:45, Feno napisał:

Wszystko jest uproszczone prawie do granic możliwości.

I dlatego jedyne słuszne buildy ftw? No, nie bardzo.
Zmienianie buildów co mapę jedyne co zmienia to dynamikę gry.
Zmienić takie, na inne to żaden problem. Tyle, że w przypadku Diablo, to totalnie zabija feeling.

Dnia 24.07.2015 o 12:45, Feno napisał:

PoE wyprzedza tą grę pod kazdym względem o lata świetlne.

Diablo > PoE. Właśnie ze względu na dynamikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 03:39, LaplaceNoMa napisał:

> Obawiam się, że to marzenie ściętej głowy. Niestety... Diablo 3 robione jest dla
casuali.
Jakby tak było, to bym grał dalej. Gry dla casuali mają to do siebie, że przechodzisz
w pierwszym lepszym buildzie.
Coś tam pofarmisz, coś tam pocraftujesz... whatever jest fajnie. Diablo jest raczej dla
nawiedzonych farmerów.
Pierwszy lepszy build nie działa.


Ciekawe. Kupiłem D3 podczas wyprzedaży wcześniej w tym roku. Przeszedłem kampanie Crusaderem ale szło mi tak sobie. Z ciekawości spróbowałem Monkiem i doszedłem do TI4 bez większego wysiłku na praktycznie tym samym zestawie umiejętności z niewielkimi zmianami. W świecie gier H&S jestem noobem, ale lubię sobie pograć. Grając w Torchlight 2 musiałem szukać buildów na forach. W PoE pierwszą postacią stworzoną przez siebie nie byłem w stanie pokonać bosa na normal (tego co jest na końcu wątku fabularnego).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować