Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anno 2205, czyli klasyczna rozgrywka w nowych realiach - Gamescom 2015

9 postów w tym temacie

> Dobrze, że nie zdecydowali się cofnąć do przeszłości - gier ekonomicznych osadzonych
> w klimacie średniowiecza jest mnóstwo.
A mi właśnie takich brakuje. Od Anno 1404 i Settlers 7 chyba nie grałem w żadną taką.
Możesz wymienić kilka z tych "mnóstwa" gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co serie tropico(głównie o tropico 2 mi chodzi), partician i the guild to się zapomniało oraz fakt że w tym roku ma wyjść Settlers 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 19:10, Numenpl napisał:

A co serie tropico(głównie o tropico 2 mi chodzi), partician i the guild to się zapomniało
oraz fakt że w tym roku ma wyjść Settlers 8.

Miałem na myśli niedawno wydane gry. Bo tłumaczenie "nie ma co wydawać gry ekonomicznej osadzonej w średniowieczu bo 5-10 lat temu wydano ich sporo" nie ma większego sensu.

A z tym Settlers 8 to się wstrzymaj, bo się może okazać, że w ogóle tej gry nie będzie. Ostatnia informacja o niej ukazała się w lutym, gdy twórcy przerwali zamkniętą alfę/betę. Zresztą nie wiem czy w ogóle Kingdoms of Anteria można zaliczać do strategii ekonomicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odsłuchałem wypowiedź Myszastego. Wydaje mi się, że nie miał on zbyt dużego doświadczenia z serią Anno i obawiam się, że sporo rzeczy przekręcił. Zakładam, że gameplay na wszystkich terenach będzie bardzo podobny, czas na innych terenach niż aktywny nie będzie wstrzymany, i wszystkie tereny będą wymagane do rozwoju. Tak jak to miało miejsce w Anno 2070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować