Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 19:29, Lord Aragorn napisał:

Gothick bez błędów jak rycerz bez miecza.

Gorzej, jak trafi się taki, który uniemożliwi dalszą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:45, Abi Dalzim napisał:

Gorzej, jak trafi się taki, który uniemożliwi dalszą grę :)

To wtedy można uznać, że rycerzowi się zbroja w stawie kolanowym zacięła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:34, Abi Dalzim napisał:

Gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?



-u góry mapy po lewej str. jak zaczynasz gre to w prawo przez las
-jak jesteś w nowym obozie to niedaleko jesiora jest dłłłłłłłłłłłługa droga (od baru prosto i w prawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:34, Abi Dalzim napisał:

Gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?

Jak gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?? Mam ci napisać w, którym miejscu znajduje się jaskinia i jak do niej dojść?? Troche bym się musiał upisać:( Poszukam jakiejś mapki jak znajde to ci dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:34, Abi Dalzim napisał:

Gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?

Spróbuj pod wodospadem koło Nowego Obozu, tam gdzie jest kilka topielców. (od obozu idź w kierunku Starej Kopalni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:34, Abi Dalzim napisał:

Gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?


Jest kilka za wodospadami i w skałach na rzece. Ale Gothic, jako taki to za dużo takich ewidentnie "ukrytych" jaskiń to nie ma. Co innego G2, tam to co i rusz to nowa jaskinia odkryta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:45, Bajuj napisał:

> Gdzie są ukryte jaskinie w Gothic I?
Spróbuj pod wodospadem koło Nowego Obozu, tam gdzie jest kilka topielców. (od obozu idź w kierunku
Starej Kopalni)


jeśli sie nie mylę to w tej jaskińce były 2 skrzynie, a w niej kilka mikstur i zwojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:47, mroczny mrok napisał:

jeśli sie nie mylę to w tej jaskińce były 2 skrzynie, a w niej kilka mikstur i zwojów?

Z tego co ja pamiętam był tam jedna skrzynia (tego jestem pewny w 50 %) jednak na pewno znajdował się tam zwój zawierający czar telekinezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna jaskinia jest za wspomnianym już wcześniej wodospadem. Druga jest pod skałą na lewo od pilnowanego przez strażników mostu koło starego Obozu, z tego co mi się wydaje to takim samym sposobem i na tej samej rzeczce była ukryta jeszcze jedna jaskinia. Kolejna jaskinia którą można nazwać ukrytą jest jaskinia Gilberta, wysoko w skałach obok SO. Więcej ukrytych jaskiń sobie nie przypominam. Pozostałych jaskiń nie nazwałbym "ukrytymi", chyba że o jakiejś zapomniałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:13, CR7 napisał:

Tak na prawdę to nie żaden mod, tylko rzekome screeny z Gothic''a. (...)

Ciekawe, ciekawe... :) Jak widać w zamyśle Bractwo było chyba bardziej tajemnicze i mroczne, skoro odprawiali jakieś rytuały ze składaniem ofiar z ludzi. To miejsce na drugim screenie przypomina zawaloną cytadelę (tą, gdzie spotykamy Urshaka), tylko co tam robi Thorus? I kim może być ten drugi gość? Trochę przypomina Lee... A na trzecim to chyba jeden z osobistych ochroniarzy Gomeza, prawda? Czyżby jakaś egzekucja? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:22, Mumin napisał:

A na trzecim to chyba jeden z osobistych ochroniarzy Gomeza, prawda? Czyżby jakaś egzekucja? :>


Na tym trzecim screenie to może być po prostu Bezimienny w zbroi Kruka/Blizny czy tego trzeciego ochroniarza. Z tego co pamiętam to taką zbroję da się zdobyć przy pomocy kodów. Wystarczy wejść w Kruka wywalić zbroję na podłogę i podnieść ją Bezimiennym (teoretycznie, bo nigdy nie próbowałem ;p). A ten kopacz to może być po prostu kopacz, który podnosi się, po tym jak Bezi go obił. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:27, Luke Shadow napisał:

> A na trzecim to chyba jeden z osobistych ochroniarzy Gomeza, prawda? Czyżby jakaś egzekucja?
:>

Na tym trzecim screenie to może być po prostu Bezimienny w zbroi Kruka/Blizny czy tego trzeciego
ochroniarza. Z tego co pamiętam to taką zbroję da się zdobyć przy pomocy kodów. Wystarczy wejść
w Kruka wywalić zbroję na podłogę i podnieść ją Bezimiennym (teoretycznie, bo nigdy nie próbowałem
;p). A ten kopacz to może być po prostu kopacz, który podnosi się, po tym jak Bezi go obił.
;P


Z włosów to on wygląda jak Blizna. Polecam naprawdę obejrzeć wszystkie screeny, które są udostępniane przy ofercie sklepu. Tam to dopiero można się podomyślać, że nie wspomnę o wspomnianym trailerze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mammoda dicurric Pl, ale niestety nie mogę go odpalić, lecz jest większy problem, bo i zwykłego gothica nie mogę włączyć. Używam Playerkita 1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:04, piero92 napisał:

Miał już swoją premierę "Gothic online"??


Nie miał swojej premiery Gothic Online :/

stanlee

A zanim instalnąłeś Playerkita to działał ci Gothic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:06, tajgun92 napisał:

> Miał już swoją premierę "Gothic online"??

Jeszcze nie, ale premiera na dniach :)


O niejednym modzie słychać było, że wyjdzie "na dniach" i co? Trąbka, bo do tej pory nie zostały wydane. Jeśli o mnie chodzi to sądzę, że jeszcze trochę poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować