Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja znam swój plan tylko na jutro - 9 godzin lekcyjnych. :( Jedynym pocieszeniem jest to, że przynajmniej dwie dodatkowe godziny to grupy sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He-he-he, a ja, jak to w klasie maturalnej, mam plan bardzo okrojony. Żadnej biologii, chemii, geografii, po prostu raj :) Zostały prawie same luźne przedmioty. 27h tygodniowo, 3x5 i 2x6 lekcji, potem dojdzie fakultet. Kłopot tylko w tym, że dwa razy zaczynam od drugiej lekcji, a autobusu późniejszego nie mam - muszę więc siedzieć godzinę bezczynnie...
Ale i tak jestem wniebowzięta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:02, zerohunter napisał:

Wam też wycięli taki numer, że były dziś lekcje po apelu?

Ja miałem 4, normalnie masakra przy tym upale.

4 lekcje na rozpoczęciu roku? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:02, zerohunter napisał:

Wam też wycięli taki numer, że były dziś lekcje po apelu?

Ja miałem 4, normalnie masakra przy tym upale.

jak to lekcje w rozpoczęcie roku? ;/, do jakiej szkoły ty chodzisz :D?
________________________________________________________
mi lekcje najwcześniej zaczynają się od 2 lekcji czyli o 8:20 i najpóźniej na 5 lekcji(czyli o 11:05)
Jutro mam na 9:15 i 6 lekcji czyli: Angielski, historie, wos, sztukę, wychowawczą i język niemiecki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupio nie chciałbym do tej szkoły chodzić :P.
Ja tam mam teraz trochę lepiej we wtorki bedę miał lekcje do 11.20 a w środy do 12.20 ^^.
TYlko, że jutro już środa i mam isć na 7.10 do szkoły ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:07, Kaucz napisał:

> Wam też wycięli taki numer, że były dziś lekcje po apelu?
>
> Ja miałem 4, normalnie masakra przy tym upale.

4 lekcje na rozpoczęciu roku? WTF?



No wiesz, też się zdziwiliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany czemu nikt mnie nie ostrzegł, że w technikum informatycznym są tylko 3 godziny WF-u ! Od jutra zacznę za jakimiś sks`ami patrzeć bo na samą myśl, że nic tylko uczyć się będę włosy mi wypadają. Po za tym nie jestem zbytnio przekonany co do mojej nowej klasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Szkoła już! :D "Fajnie"- kolejny rok zmiana nauczyciela od polskiego i od matematyki(klasa maturalna, czyli 3razy). Dostałem już pracę domową z fizyki ;)))) No nie ma co udany początek roku szkolnego, do tego plan jeszcze tak zwalony, zawsze późno kończę, myślałem, że chodź raz skończe po 4., a tu nic z tego ;/
Praca domowa czaicie ? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:27, nightfaler napisał:

Rany czemu nikt mnie nie ostrzegł, że w technikum informatycznym są tylko 3 godziny WF-u !


Coś za coś, przygotowujesz się do kariery hakera, a nie linoskoczka.

Dnia 01.09.2009 o 16:27, nightfaler napisał:

Po za tym nie jestem zbytnio przekonany co do mojej nowej klasy ;/


Próbowaliście się spotkać na wakacjach? Taki miting bardzo dużo daje, już na starcie wiesz przynajmniej, jak kto ma na imię.
Kiedyś Naszej klasy nie było, ale jakoś sobie człowiek radził... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:27, nightfaler napisał:

Rany czemu nikt mnie nie ostrzegł, że w technikum informatycznym są tylko 3 godziny WF-u
! Od jutra zacznę za jakimiś sks`ami patrzeć bo na samą myśl, że nic tylko uczyć się
będę włosy mi wypadają. Po za tym nie jestem zbytnio przekonany co do mojej nowej klasy
;/


Wszędzie tyle jest przecież. W LO również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:34, bartog123 napisał:

Hahaha. Szkoła już! :D "Fajnie"- kolejny rok zmiana nauczyciela od polskiego i od matematyki(klasa
maturalna, czyli 3razy). Dostałem już pracę domową z fizyki ;)))) No nie ma co udany
początek roku szkolnego, do tego plan jeszcze tak zwalony, zawsze późno kończę, myślałem,
że chodź raz skończe po 4., a tu nic z tego ;/
Praca domowa czaicie ? o_O

E tam, ja dostałem na początku pierwszej klasy zestaw kilkudziesięciu zadań z matematyki, takich nie liczbowych, tylko na logikę i następnego dnia było z tego odpytywanie. Kolejny, który strasznie narzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie roku szkolnego i przydział do klas, fajnie jest. Moja klasa to "E" oraz mam fajną wychowawczynią (starsi koledzy mówią), będzie fajnie przez te 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2009 o 16:38, Erton napisał:

E tam, ja dostałem na początku pierwszej klasy zestaw kilkudziesięciu zadań z matematyki,
takich nie liczbowych, tylko na logikę i następnego dnia było z tego odpytywanie. Kolejny,
który strasznie narzeka :)

Nie wiesz co to jest fizyka z moim nauczycielem. Piekło ! ;d Mam do zrobienia 2 opracowania na ćwiczenia, których nie mam :P Jak zwykle bywa, pewnie spisze, ale nie wiem czy dam rade. Coś o magnetyzmie mam, więc opracowanie dałbym rade zrobić, bo zawsze bardzo dobrze wychodziło :) 4+/5 i 3-/5(koledze zrobiłem opracowanie, ale nic nie liczył, nie miał pomiarów, więc 3-) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:34, Merovingian napisał:

Coś za coś, przygotowujesz się do kariery hakera, a nie linoskoczka.

Coś w tym jest

Dnia 01.09.2009 o 16:34, Merovingian napisał:

Próbowaliście się spotkać na wakacjach? Taki miting bardzo dużo daje, już na starcie
wiesz przynajmniej, jak kto ma na imię.
Kiedyś Naszej klasy nie było, ale jakoś sobie człowiek radził... : )

Były próby, ale a to lało, a to co innego eh. Po za tym konta na nk nie mam :P , a teraz jednak ciężko się bez niego odnaleźć........

@Burszurasek
o_O Żartujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować