Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 10:40, aragorn75 napisał:


Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore instaluj
i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem odpowiedni
sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed instalacja
w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.

Musisz to zrobić przez "Menedżer urządzeń". Jeżeli nie umiesz to cię dalej poprowadzę daj GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:46, W.S.A.D napisał:


>
> Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore
instaluj
> i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem
odpowiedni
> sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed
instalacja
> w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.
>
Musisz to zrobić przez "Menedżer urządzeń". Jeżeli nie umiesz to cię dalej poprowadzę
daj GG :)



11245804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:40, aragorn75 napisał:

> > Mam problem z tą grą MU. Po wgraniu jej niby wszystko ok normalnie wchodzi,
potem
> grafika
> > ok wszystko wygląda dobrze po za 1 wyjątkiem: GRA STRASZNIE SIĘ TNIE! tak ze
z gry
> wychodze
> > 10 minut. Czego to moze być wina i czy da się coś zrobic żeby działało poprawnie?

>
> MASZ STARE STEROWNIKI DO KARTY GRAFICZNEJ juz 3 raz ten sam problem.... zaktualizuj
je(mi
> to zawsze pomagało)

Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore instaluj
i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem odpowiedni
sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed instalacja
w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.

a jaką karte graficzną masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnełem tągre z oficjalnej strony gry stworzyłem konto przyszedł na miala potwierdzenie i włączam gręi czekam 1 godzinę i nic tylko ciągle się ładuje to co jest??? Intret mam bardzo dobry!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra. ja mam nowy problem strasznie wkurzający. GRAłEM W MU. MIALEM TERAZ 38 LVL. DOBRA BROń, UNICORNA I TAKIE TAM. I dzisiaj wchodze na konto a tam nie ma postaci jest napisane ze gralem 0 minut!!! co to ma znaczyć?!?!?!?!? Czy nie da się nic zrobić? pewnie nie :/ . ale plz odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:46, W.S.A.D napisał:


>
> Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore
instaluj
> i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem
odpowiedni
> sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed
instalacja
> w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.
>
Musisz to zrobić przez "Menedżer urządzeń". Jeżeli nie umiesz to cię dalej poprowadzę
daj GG :)

Wsad pomuż!!! to ja aragorn75 (twórca tego teamtu) Kiedyś mi podałeś przez gg adres sterowników do karty graficznej Nvidia GeForce 5200 pamiętasz? teraz mam problem bo niemam sterowników wogóle plzz pomóż! to mój nowy numer gg bo miałem format a poprzedniego nie pamiętam:
13477841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:46, W.S.A.D napisał:


>
> Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore
instaluj
> i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem
odpowiedni
> sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed
instalacja
> w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.
>
Musisz to zrobić przez "Menedżer urządzeń". Jeżeli nie umiesz to cię dalej poprowadzę
daj GG :)

PLZ ODPISZ TO WAŻNE! MAMY TAKIE SAME KARTY GRAFICZNE TO ZNÓW MNIE NAPROWADZ! ODPISZ CO KOLWIEK! DŁUGO NIE ODPISUJESZ MI W INNYCH TEMATACH PLZ MOMOCYYY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! w Mu online gram od paru godzin ale mam kilka pytań:

1.Gram na viscie i jak włączam statystyki postaci to mi znikają i się pojawiają (może przez viste nie wiem?).
2.Czy w Mu online można biegać czy trzeba ciągle chodzić?
3.Czy mu online jest za darmo do grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli tak się dzieje (mi też się tak robiło, albo pokazywały się krzaczki), musiałbyś zrobić wpis rejestru, jeśli oczywiście nie grasz na oficjalnym serwerze;
2. Można biegać, wystarczy nacisnąć dwa razy LPM na dane miejsce;
3. Jest w pełni darmowa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ej mam pytanie. Tworze Gildie ale przy tworzeniu tak patrze i musze podac nazwe nie? I tu mam problem. Nie wiem jak ja nazwac :) pomozcie mi wymyslic nazwe Gildi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:00, Nevrac napisał:

Czesc. Ej mam pytanie. Tworze Gildie ale przy tworzeniu tak patrze i musze podac nazwe
nie? I tu mam problem. Nie wiem jak ja nazwac :) pomozcie mi wymyslic nazwe Gildi

Ja na zagranicznych servach to miałem The Poland Sq albo Polacy jakoś fikuśnie napisane. A na polskich servach to The Dragons albo Swamp SQ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam inne pytanie. Jak stworzyłem klan (mam już 8/10 osób) ^^ to da się dodawać ogłoszenia? Ja tam widziałem tabelkę: announcement a pod nią był przycisk Disband ale to raczej nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:57, Nevrac napisał:

a mam inne pytanie. Jak stworzyłem klan (mam już 8/10 osób) ^^ to da się dodawać ogłoszenia?
Ja tam widziałem tabelkę: announcement a pod nią był przycisk Disband ale to raczej nie
to...

Chodzi Ci o ogłoszenia i treść do Gildii? Hmm kurde już nie pamiętam. Przyciskiem którym rozmawiasz z gildią jak jesteś GM to po prostu dodajesz @ i piszesz to co chcesz. I wyswietla Ci się to jako coś podobnego do informacji dawanych przez admina serva ale będą to widzieć tylko członkowie gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:51, mateuszbanach0 napisał:

dajcie link do ściagniecia MU Online... please...


Niby takie proste, a jednak trudne, co nie?

http://globalmuonline.com

U góry masz trzy podstrony (register, download, get premium), naciśnij download, i dalej już wszystko będzie wyjaśnione. Możesz mieć problemy z rejestracją na Mozilli, Operze. Ja bynajmniej miałem, najlepiej chyba (jak w moim przypadku) rejestrować się na IE.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:40, Thalanthas napisał:

Czy ta gra jest abonamentowa czy nie wymaga płacenia co miesiąc??


nie ale żeby odblokować dodatkowe bonusy, mapy , walki o zamek to musisz zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować