Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 16:31, rafekx 12 napisał:

Mam już najnowszego Prince of Persia w domku ale jeszcze nie grałem,kolega doradził mi
abym wpierw przeszedł Piaski CZasu co teraz robię :)

Pewnie wiesz, że nowy PoP z Piaskami czasu nie ma nic wspólnego, że tak dodam od siebie : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:34, Damianuss1 napisał:

> Mam już najnowszego Prince of Persia w domku ale jeszcze nie grałem,kolega doradził
mi
> abym wpierw przeszedł Piaski CZasu co teraz robię :)
Pewnie wiesz, że nowy PoP z Piaskami czasu nie ma nic wspólnego, że tak dodam od siebie
: P.


No tak wiem,ale i sam chciałem PC najpierw poznać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 19:40, Ecko09 napisał:

A po pokonaniu tego złego na danym etapie, aby przejść do następnego trzeba wszystkie
światełka zebrać?


Nie trzeba wszystkich, masz określoną ilość i musisz zebrać tyle ile jest wymagane do następnego etapu gry. Ale myślę że poczuje zebrania wszystkich jest o wiele bardziej przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem grać w nowego "Princa" powiem tak dla osoby która grała ostatnio w Piaski Czasu trochę trudno jest przywyknąć do kliku zmian ale gra jest ok i nawet przyjemnie sie zaczyna,ciekawe jak sie skończy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:50, rafekx 12 napisał:

No i zacząłem grać w nowego "Princa" powiem tak dla osoby która grała ostatnio w Piaski
Czasu trochę trudno jest przywyknąć do kliku zmian ale gra jest ok i nawet przyjemnie
sie zaczyna,ciekawe jak sie skończy...:)


Ano, wprowadzenie do gry jest zrobione genialnie. Część właściwa może już nie porywa tak, ale nadal jest super. Ciekawe jakie będzie zakończenie (a do tego jeszcze mi daleko, zdaje sie, że gra ejst dłuuuga).

Dnia 28.01.2009 o 14:50, rafekx 12 napisał:

Mam problem w wieży Ormazda. Nie wiem co dalej trzeba zrobić. Jakoś się ześlizgnąć czy
co? Pomocy :)



Taa, ześlizgnij sie na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja powiedział Ecko09. Zejdziesz za pomocą rękawicy. Uważaj tylko na dole zdaje się jest brama. Musisz skręcić w lewo aby na nią nie wpaść bo inaczej gościu spadnie i trzeba będzie powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest tych skinów do odblokowania i jak je odblokować? :P Wiem ,że jakieś są za ukończenie gry i uzbieranie tych świecidełek wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:37, Ecko09 napisał:

Ile jest tych skinów do odblokowania i jak je odblokować? :P Wiem ,że jakieś są za ukończenie
gry i uzbieranie tych świecidełek wszystkich.


Dwa są za zebranie wszystkich light seedów (po jednym dla Eliki i Księcia). Jeden (dla Eilki) za ukończenie gry.
Skin na Altaira otrzymujemy po wprowadzeniu kodu 13372805, a na księcia z Piasków Czasu 525858542.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu gry można nadal chodzić po świecie i zbierać te świetliki czy jak to się nazywa itd.? W grę dopiero zaczęłam grać, ale w sumie bardziej to interaktywny film bo wystarczy tylko czasami klawisze naciskać:) Ale i tak nowy książę bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem. :)

Spoiler dotyczący zakończenia:

Spoiler

Zakończenie niezbyt ciekawe, widać, że Ubi ostatnio nie lubi kończyć swoich gier (aka Assassin''s Creed). Ale wszystko wskazuje na to, iż będzie druga część.



I spoiler/pytanie dotyczący skórek:
Spoiler

Czy u Was też od pierwszego uruchomienia gry są dostępne skórki Księcia z Piasków Czasu i Altair, oraz Farah? I czy oprócz Jade z Beyond Good & Evil można jeszcze odblokować jakieś skórki postaci? Jak tak, to w jaki sposób? :D



Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki. Właśnie tak myślałem, że jeszcze będą jakieś inne dostępne. :P W końcu, aby zdobyć wszystkie moce, nie trzeba zebrać wszystkich ziaren... ;) Więc po coś ta reszta musi być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Prince of Persia. I mam wątpliwości odnośnie zakończenia.

Spoiler

Dobrze rozumiem, że Książe wskrzesił Elike nasyłając tego złego boga na świat (nie tylko świątynię) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No ja mam nadzieję, że w drugiej części gry obszar, po którym będziemy mogli chodzić albo się zmieni albo poszerzy. Zły bóg z pewnością wyruszył w świat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować