Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Mam pytanie: Na czym jest lepiej grać, na padzie czy klawiaturze (wspomnę, że jestem na obu kontrolerach dobrych, by potem nie było poytań, na którym Ci się ogólnie lepiej gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy technologia cel-shading (bo taka chyba jest) zastosowana w tym nowym PoP4 to nie niszczy karty graficznej, tj. czy nie jest za bardzo zaawansowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na padzie grałem tylko w Trylogię, więc powiem szczerze, że... mi się lepiej grało teraz na klawiaturze, ale to jest tak: nie miałem okazji zagrać na padzie i kolory ikonek myliły mi się z E, R, LPM i SPACJĄ, więc nie wiem... mi się wygodniej grało. brak problemów. Nie mam 100 iluś złotych na kontroler więc nie kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:47, krl.krl napisał:

Zwykle lepiej gra się na padzie, najlepiej sam sprawdź

No tak...Podobnie było z AC. Mówiono, że lepiej gra się na padzie, a dla mnie na klawiaturze, sam nie wiem czemu:D Będe Miał PoP''a pod koniec ferii, może i po. Ciekawe czy się opłacało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:48, krl.krl napisał:

Nieeee

Ok, a czy ta kolorowa grafika jest odpowiednio stonowana? Bo ja mam monitor 22" i nie chciałbym, aby mnie oczy bolały od zbyt dużej ilości kolorowych rzeczy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika? Mi się wydaje wymagająca. ustawiłem na początku FULL... to wyłączyłem. Cięło jak nic. Ale przy rozdzielczości 1680x1020 + AA 2x. Płynnie. Sprzętu nie znam dokładnie więc napisze tak - Grafika Ati Radeon 4850 HD 512 MB, Procesor CoreDuo 2x 2.5 GHz, 4GB RAM i chyba tyle wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i mam jeszcze jedno pytanie, ostatnie: Co z grafiką, jest piękna, dobra czy średnia. Są ładne widoczki? Jak z animacjami i fabułą, stoi na dobrym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:53, krl.krl napisał:

Też mam monitor 22 cale. Grafika jest bardzo przyjemna dla oczu, tzn nie wali po oczach
ale też nie przygnębia szarością

O sprzęt to ja się nie martwię, bo mam bardzo dobrego PC tylko właśnie chciałem wiedzieć, czy ta bajkowa grafika jest rzeczywiście bajkowa, a nie bardzo jaskrawa czy szaro-bura. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:55, jendrek1988 napisał:

Grafika - piękna :) Widoki - ho ho! :) Animacje - ideolo, fabuła - ciekawa, bardzo ciekawa.

To mi się podoba, jak bym mógł, bym już do sklepu pobiegł:D Ale oglądam też na dwójce mecze Ruskich z polakami klepiemy ich 24:22. Sry za mały off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować