Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Kane & Lynch Dead Men - Jaki Będzie ?

20 postów w tym temacie

Słyszeliście o tej grze ? Chocby w CDA ? W grze wcielamy sie w Kane''a. Kean to przestępca , który zdradził swoich pracodawców (jak wiemy chyba nie zbyt dobrych pracodawców ) Gra wyglada na bardzo fajna ... Mam złą wadomosc dla 7 latków ta gra wyglada jakby była od +18 lat :P eee tam ci co grali w GTA napewno w to pograja :P ! Grafika tez wygląda na swietną przynajmniej tak sadze oglądajac screeny w CDA nr.11/2006... Co myslicie o tej grze ?
ps.Nie widziałem podobnego tematu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy ta gra będzie przebojem ? W demko zagrać zagram ale kupić to nie wiem. Czytalem recenzje tej gry. Klimat napewno bedzie miała no i ten psychopatyczny Lynch.
A co do new numeru CDA podobała mi się jedna gra Assist acist nie pamiętam jak ta gra miała ale coś podobnego do POP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:11, olki77 napisał:

Czy ja wiem czy ta gra będzie przebojem ? W demko zagrać zagram ale kupić to nie wiem. Czytalem
recenzje tej gry. Klimat napewno bedzie miała no i ten psychopatyczny Lynch.


Czytales recenzje gry, ktora ma byc wydana gdzies w przyszlym roku?! Wehikul czasu czy co? :>

Co do samej gry - czekam z niecierpliwoscia, fajny pomysl, wreszcie bedzie mozna byc kims nienirlanym :P:P

Dnia 05.10.2006 o 18:11, olki77 napisał:

A co do new numeru CDA podobała mi się jedna gra Assist acist nie pamiętam jak ta gra miała
ale coś podobnego do POP.


Assasin''s Creed - najbardziej oczekiwana przeze mnie gra aktualnie, ktora bedzie dostepna na PC. Bo MGS4 oczywiscie nie bedzie :/ Trza bedzie kupic PS3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:18, LuQeMaStEr napisał:

Kolejny duplikat GTA

ehh z zapowiedzi wynika, ze to bedzie wlasnie cos innego ... ale chcial bym zobaczyc jak to wyjdzie: 2 psycholi na wolnosci ... zobaczymy ... K&L to po Assassin''s Creed produkcja na ktora czekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:18, LuQeMaStEr napisał:

Kolejny duplikat GTA

duplikat??? nie to będzie raczej coś po między GTA a serrią Hitman (gra tego samego studia ;)) według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chicałem włąsnie zakładać temat o tej grze. Wszystkie Hitmany bardzo mi się podobały tak samo jak Freedom Fighters, myślę że ten produkt będzie bardzo udany. Panowie z IO Interactive jeszce żadnej gry ne spartolili więc tej na 100% też nie spaortolą. Na premierę czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:49, barteg napisał:

A wie ktoś moze kiedy wyjdze ta gra bo nie zobaczyłem a nie wiem gdzie zapodziało sie moje
CDA?

Wierzę w to że gra ukaże się na święta, ale nie wiem kiedy gra się ukaże. Jak się ukaże to napewno ją kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo jej ciekaw. Szkoda, że mało jest o niej informacji (wymagania sprzętowe, filmik/screeny z gameplay). Ale po cichu liczę na tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem recenzję w CD Action i muszę powiedzieć, że może byc na prawdę ciepło, chociaż gra raczej rewolucji na rynku gier nie zrobi. Główną zaletą K&L mają być misje, które będą bardzo ciekawe. Np. Napad na bank, porwanie szefowej dyskoteki, zjazd na linie na zebranie w wielkim szklanym drapaczu chmur - to po prostu nie może być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości, to była zapowiedź :] Btw, szkoda, że nie można grać drugim bohaterem przez neta z kolegą i razem przechodzić gry. Trzeba na padzie się męczyć. Jednak w takie gry TPP (bo takim jest K&L) nawet fajnie się gra, więc męczenia może nie być. Ale pad w strzelankach myszki i klawiatury nie zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na tą grę. IO Interactive jeszcze nigdy nie zawiodło moich oczekiwań i myślę, że i tym razem nie będzie inaczej :) Gra ma świetną grafikę i choć nie ma zbyt wielu bajerów, to będzie przynajmniej płynnie chodzić na moim kompie (mam przynajmniej taką nadzieję :)). Scenariusz wydaje się interesujący, muzyka zawsze była mocną stronę gier IO (ponownie Jesper Kyd? Mam nadzieję), a i multiplayer będzie zapewne bardzo smakowity :)

Będzie HIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu artykułu w CD-Action wygląda gra całkiem ciekawie wokół niej nie ma zbyt wiele szumu tak więc jakiś lepszych informacji nie ma. Skoro grę tworzą twórcy Hitmana to również K&L nie powinno być słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować