PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

A mój problem najlepiej opisuje dodany przeze mnie obrazek. Dodam tylko tyle, że błąd wyskakuje przy każdym starcie systemu. Wie ktoś co to jest?

20090408154652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:47, confident napisał:

A mój problem najlepiej opisuje dodany przeze mnie obrazek. Dodam tylko tyle, że błąd
wyskakuje przy każdym starcie systemu. Wie ktoś co to jest?


Nie wiem co to jest, ale sprobuj przeprowadzic naprawe systemu z wykorzystaniem plytki systemowej.
Ma to byc drugi komunikat dotyczacy naprawy a nie pierwszy.
Kreator instalacji systemu wszystko bedzie okreslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:47, confident napisał:

A mój problem najlepiej opisuje dodany przeze mnie obrazek. Dodam tylko tyle, że błąd
wyskakuje przy każdym starcie systemu. Wie ktoś co to jest?


Z tego co wyczytałem jest to plik do drukarek Lexmarka, więc jeśli taką posiadasz przeinstaluj sterowniki i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:21, Nufiko napisał:

Z tego co wyczytałem jest to plik do drukarek Lexmarka, więc jeśli taką posiadasz przeinstaluj
sterowniki i powinno być ok.

Dzięki, na razie pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 12:22, Los_Emilos napisał:

> nie, starczy zdjąć maskownicę i włożyć napęd.
maskownicę? Tz? Sorry ale nie kojarzę tego z nazwy.

Chodzi o ten kawałek plastiku z klapką i przyciskiem, zasłaniający otwór na rzeczowy napęd. Wyjmujesz go (pewnie trzeba będzie "powadzić" nożem) wkładasz napęd i zakładasz z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio kupi3em sobie gre WoW. Jak pogram ok. 10-20 min to mi sie wy3ącza PC i gdy dotkne zasilacza jest naprawde gorący. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Przy graniu w bardziej wymagającą gre tj. World in Conflict nie mam takich problemów. Napiecia podczas gry na sceenie poni?ej.

20090409133606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będę zgadywał zasilacz z 2-cyfrową ceną? napięcia nie trzymają parametrów (dopuszczalne odchylenie to +-5%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kupiłem ostatnio dysk twardy Samsung 500GB(model:HD502HI) z wejściem SATA i gdy go podłączyłem i włączyłem komputer to ten go nie czyta a natomiast w Biosie go widzi (wcześniej miałem dysk z wejściem ATA).Więc co mam zrobić żeby to chodziło???(Płyta główna Asus P5K).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 12:08, edsonpele napisał:

Dlaczego system nie wykrywa mi napędu DVD? Jest on podłączony, można go wysunąć, ale
nie wykrywa żadnej włożonej płyty. Znikł z Mój komputer ten napęd, ot tak, nagle. Jak
go przywrócić?


A w menadzerze urzadzen jest widoczny ?.
W biosie jest widoczny ?.
Sprawdz tasme sygnalowa od tego urzadzenia a najlepiej podmien ja na nowa jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

być może, a jak kupisz markowy to nie będzie niebezpieczeństwa spalenia się zasilacza razem z całą resztą "wnętrzności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami ekran mi się robi lekko zielony. Tak gdzieś na 2 minuty po czym to znika. Nie wiem czego to może być przyczyna. Monitor to LCD HP kupiony rok temu. Karta graficzna to stara 5200FX. Czego to może być wina. Przy poruszaniu monitorem problem nie znika. Czego to może być wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:21, Tomek1120 napisał:

Czasami ekran mi się robi lekko zielony. Tak gdzieś na 2 minuty po czym to znika. Nie
wiem czego to może być przyczyna. Monitor to LCD HP kupiony rok temu. Karta graficzna
to stara 5200FX. Czego to może być wina. Przy poruszaniu monitorem problem nie znika.
Czego to może być wina?


Hmm... Chyba kiedyś miałem coś podobnego: znaczy się na monitorze pojawiały się zielone punkciki- było je widać na pulpicie, podczas uruchamiania kompa czy też jak leciał film. Zawsze próbowałem to rozwiązać czyszcząc kartę graficzną (w sensie wycierając z kurzu i poprawiając w slocie) lub właśnie poprawiając wszelkie kabelki. Ale zazwyczaj samo przechodziło. Z tym, że to był monitor CRT. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że może poprostu kończy się jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób screena jak się taki zielony zrobi, a potem sprawdź jak będzie dobrze działało (jak ta zieleń będzie widoczna na screenie widoczna to winna jest karta graficzna, a jak nie monitor/kabel. Naturalnie pasowało by też poprawić/oczyścić z kurzu wszelkie połączenia elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sobie procesor i jak włączam jakąkolwiek grę to wyskakują mi jakieś błędy. w Test Drive miałem tak że dźwięk był, nawet było słychać silnik podczas jazdy, wychodziłem do menu, tylko nie było obrazu. Włączyłem Far Cry to się zawiesił, musiałem wciskać ctrl alt delete i wyłączyć grę. Wcześniej tak nie miałem. Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym, iż kupiłem słuchawki na usb do gier, mam do komputera również podłączony wzmacniacz. Problem polega na tym, że gdy jedno jest podłączone nie działa drugie bawiłem się w konfigurowanie nic nie pomogło(może źle szukałem) zmieniałem porty już nie wiem co można zrobić.(mam Windows XP zintegrowaną kartę dźwiękową słuchawki creative hs950 wzmacniacz zwykły technicsa)
Z góry dzięki za każdą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się