PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

S4jm0n co do kont uzytkownika jak ustawisz siebie jako administratora wszystko gra i powinno od razu wchodzic poszperaj w panel sterowania / konta uzytkowniuków


Co do pierwszego problemu : moze cos z dyskiem skoro sys padl i pliki sie uszkodzilu sprawdz jakims recovery porogramem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:04, Blantman napisał:

Co do pierwszego problemu : moze cos z dyskiem skoro sys padl i pliki sie uszkodzilu sprawdz
jakims recovery porogramem


A możesz jakiś polecić ? Mogę poszukać na google i trafić na jakiś pierwszy lepszy ale po co skoro ktoś może mi polecić jakiś lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:27, Fragles213 napisał:

Mam głupie pytanie jak sie robi screeny np. pulpitu ?? bo naciskam print screen potem w paincie
i nie działa !! Jesli wiecie to powiedzcie z góty thx.


A potem w Paincie co robisz ? :D Znowu print screen ? ;)
W Paincie weź Edycja/Wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, mój problem już nieaktualny... przeglądając sobie obecny dysk systemowy zauważyłem, że katalog Dane Aplikacji ma atrybut "Ukryty"... pokazywanie ukrytych plików włączyłem z godzinę temu i na starej partycji systemowej wszystko jest ;) Po prostu były ukryte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:27, Fragles213 napisał:

Mam głupie pytanie jak sie robi screeny np. pulpitu ?? bo naciskam print screen potem w paincie
i nie działa !! Jesli wiecie to powiedzcie z góty thx.



Musi działać, jak już zrobisz print screen to w paincie kliknij myszką na białe tło rysunku i wciśnij ctrl+v czyli wklej i ma działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Sorry,to urządzenie nie nazywa sie Hekko Virtual Cd,tylko Kingsun Infrared Adapter.Ale to nic-ja się chyba zabije!Nie moge znaleźć płyty ze sterownikami :/.Próbowałem juz odpalić kompa z odłzczonym i podłączonym tym urzadzeniem,ale skutki były nikłe :/.I na dodatek nie moge znaleźć w internecie sterowników do tego g****!No nic,poszukam dalej.A jeśli to nie pomoże,to re-install windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie z jednym komputerem, a z dwoma: do mocniejszego z Windows XP podłączona jest drukarka, która z założenia ma być w sieci Microsoft Network udostępniana słabszemu z Windows 98. Niestety w Otoczeniu sieciowym nie ma tego mocniejszego komputera Polecenie net view wykonane ze słabszego pokazuje ścieżkę do tego z XP. Wzbogacone o \\nazwa_komputera_z_XP zwraca dziwny błąd niedostępności pliku. Z kolei net view \\nazwa_komputera_z XP wykonane na nim samym pokazuje wszystkie udostępniane udziały. Wpisanie w eksploratorze lub przeglądarce na komputerze z 98 ścieżki \\nazwa_komputera_z_XP skutkuje pojawieniem się okienka z tekstem \\nazwa_komputera_z_XP\IPC$ i pytaniem o hasło. Próbowałem wszystkich znanych mi z mocniejszego komputera haseł, jednak bezskutecznie. W którym miejscu się owo hasło ustawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:26, NyGgA MiLy napisał:

Co to za strona?Nie znam włoskiego :D

Ja też nie, ale linkowałem do konketnego pliku, a nie do strony ogólnie. Ściągnij go i rozpakuj, żeby sprawdzić, czy zawiera odpowiedni sterownik. Ale tego włoskiego dużo na tej stronie... prawie same internacjonalizmy i to przy urządzeniach, które Ciebie nie dotyczą. Do roboty, bez ociągania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej (moja to RadeonX200) i podczas włączania Windowsa XP (na pulpicie) pojawia mi się błąd z plikiem RUN.DLL. Czy ktoś miał podobny problem??? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Juz zabieram się do szukania.A jak to nie pomoże,to czy da się permanentnie wywalic to g*** z kompa?Przez menedżer urządzeń wyłączyć,odinstalować czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:35, Pepper Ronie napisał:

Zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej (moja to RadeonX200) i podczas włączania
Windowsa XP (na pulpicie) pojawia mi się błąd z plikiem RUN.DLL. Czy ktoś miał podobny problem???
Proszę o pomoc!!!

Przeinstaluj stery lub zainstaluj inne. Według mnie możliwe, że się coś niedoinstalowało lub jest w nich błąd. Czy to występowało przed ich instalacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo mam mini problem. Ostatnio w trakcie grania w gry (oblivion, carbon, kotor2, prey) wywala mnie do windy... I to podczas grania, bez zaleznosci od ustawien. Dziś przeinstalowałem stery do graf. i wykonałem test w 3dmarku 06 - 5288 pkt. Nie wiem o co tu chodzi, moja karta w opisie. Wszystko powinno być cacy.... Czy to może być winą podkręcania karty? Ale artefaktów nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie chciałem odinstalowywać poprzedniej wersji sterowników i doinstalowałem do nich nowsze.... Wiem, że to był wielki błąd ale czy ktoś może mi powiedzieć czy można jakoś uniknąć na starcie tego komunikatu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się