Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 22:11, Infes napisał:

> Ej jak sobie dodać swój obrazek do cs. Bo jak sie daje T to sie taki obrazek daje
a
> jak zrobić żeby mieć swój obrazek?

Chodzi ci o własny spray.

http://www.cstrike-planet.com/files/28[ -> Download Decal Converter(POCZEKAJ CHWILE)].
Następnie wybieramy sobie jakiś obrazek , który nam się podoba i dodajemy go to programu[File
-> Open Picture] (najlepiej żeby miał wymiary 128x80,jak nie to zmien). Dalej, tworzymy
plik decal.[Decal->Make Decal...]. Powstanie nam plik "pldecal.wad". Jak już stworzymy
taki plik , należy utworzyć 2 kopie , aby powstały w sumie 3 pliki.Zrobione kopie podpisujemy
w taki sposób:
- tempdecal.wad
- templdecal.wad
Gdy już utworzymy te pliki (w sumie mamy 3 ) , zaznaczamy wszystkie prawym przyciskiem
myszki i wybieramy opcje "tylko do odczytu"(Dla niezorientowanych: prawy przycisk myszki>właściwości>tylko
do odczytu). Na koniec wklejamy wszystkie 3 pliki do folderu cstrike. (domyślnie C:/Program
Files/Valve/cstrike)


Ale mi sie tworzy plik pldecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:43, Matix123 napisał:

Zrobiłem te pliki jak trzeba i wkleiłem i co dalej.


Zrobione kopie podpisujemy [zmieniamy nazwe na:]

Dnia 12.12.2008 o 18:43, Matix123 napisał:

w taki sposób:
- tempdecal.wad

> - templdecal.wad

Dnia 12.12.2008 o 18:43, Matix123 napisał:

Gdy już utworzymy te pliki (w sumie mamy 3 ) , zaznaczamy wszystkie prawym przyciskiem
myszki i wybieramy opcje "tylko do odczytu"(Dla niezorientowanych: prawy przycisk myszki>właściwości>tylko
do odczytu). Na koniec wklejamy wszystkie 3 pliki do folderu cstrike. (domyślnie C:/Program
Files/Valve/cstrike)


Czytaj uważnie. No i już masz. Wejdź do gry i naciśni przycisk który u Ciebie odpowiada za Spray,czyli T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, mam neostrade 1,3 i gram w css. Na początku miałem tylko na jeden komputer i gra śmigała idealnie. Natomiast po przeprowadzeniu łącza na jeszcze dwa inne komputery, kiedy gram w cs co pewien czas mam takie zacięcia 3 sekundowe. Niema wysokich pingów ale są te zacięcia co pewien czas. Jak myślicie czego to wina i jak temu zapobiec ? Uważam ze nie jest to wina Neostrady ponieważ grałem przed tym jak łącze zostało rozprowadzone i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze masz wszystko pod router, ja tez tak mam czasami mam ping pomiedzy 120-300
ale to bardzo zadko, nic z tym nie zrobisz ewentualnie miej wylaczone pozostale komputery
ja mam 1mb/s pod 3 kompy i wszystko ladnie dziala i nawet nie zamula
wydaje mi sie ze nic z tym nie zrobisz :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:38, Zabuza95 napisał:

Dacie IP do serwera na cs 1.6 jakiegoś co cie nie wyrzucą i będzie wolne miejsce?


Praktycznie z żadnego publicznego serwa Cię nie wywalą jeżeli tylko będziesz się odpowiednio zachowywał. Co do wolnego miejsca - zależy od pory dnia ale dzięki STEAMowi na pewno znajdziesz nie jeden wolny serwer. Swoją drogą dziwi mnie to, że osoby posiadające oryginalnego CS 1.6 pytają się o serwery z wolnymi miejscami, przecież wystarczy wejść w wyszukiwarkę serwerów i znajdzie się ich całe mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudne.Pomogę ci,załącz cs,pózniej gdy przejdziesz przez tą mękę daj na servers,wyświetli ci się okienko,w okienku na górze masz internet,ulubione itp.daj na internet i pokaże ci się kilkaset serwerów.Trochę to skomplikowane ale poradzisz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to nie doświadczony brat pisał;) A pozatym ja w tą grę nie gram (pare razy tylko zobaczyłem o co w niej chodzi) i nie wiem.... Gra nie moja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:47, Matix123 napisał:

ej zrobił by mi ktos te pliki na spray z tym zdjęciem a ja bym sobie wkleił bo nie umiem
se zrobic ich .


Ściagnąć musisz Half-Life logo creator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:47, Matix123 napisał:

ej zrobił by mi ktos te pliki na spray z tym zdjęciem a ja bym sobie wkleił bo nie umiem
se zrobic ich .



Tutaj masz filmik przedstawiający jak zrobić własne logo w cs-ie :D
http://pl.youtube.com/watch?v=R7fSa1b3Ee8
iI JESCZE PARE JAKBY TO NIE ZASKUTKOWAŁO :D
http://pl.youtube.com/watch?v=X1bLrKduZfk
http://pl.youtube.com/watch?v=obJiek7foiw
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,nie próbowałem tego więc nie umiem.Mianowicie czy jest możliwość,postawienia serwera na new game,i każdy gracz może wbić,nie tylko z tego samego bloku,ale również innej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:04, Get Down napisał:

Mam pytanie,nie próbowałem tego więc nie umiem.Mianowicie czy jest możliwość,postawienia
serwera na new game,i każdy gracz może wbić,nie tylko z tego samego bloku,ale również
innej miejscowości.

Nie do końca jestem pewien, ale chyba nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:10, Get Down napisał:

Spoko już to zrobiłem,wystarczy wpisać komendę sv_lan0 i sv_region 0 chociaż co do ostatniej
to pewny nie jestem czy jest potrzebna.

Chyba raczej jest potrzebna.Tak myśle, ale do końa nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:04, Get Down napisał:

Mam pytanie,nie próbowałem tego więc nie umiem.Mianowicie czy jest możliwość,postawienia
serwera na new game,i każdy gracz może wbić,nie tylko z tego samego bloku,ale również
innej miejscowości.


sv_lan 0 i każdy może wejść na Twój server.Jednak potem masz problemy z kick lub ban :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,jak stawiam serwa,to tylko ci wybrani znają hasło,a nie ma powodu by ich kickować,więc dla mnie to mało znaczące.A przyznam się że zawsze gramy w jednym teamie i walczymy z botami^^.Polecam ubaw jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować