Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Posłuchaj bo nie będę się powtarzał...
To że ktoś kampi to tylko i wyłącznie jego sposób na grę.
Uważasz że nie masz szans? Masz i to ogromne. A to że płaczesz z tego powodu to tylko i wyłącznie wina twoich umiejętności... Nie ważne jak to zrobisz, cel gry jest jeden i bardzo prosty: zaciągnąć do grobu jak najwięcej przeciwników.
Twoja strata że wymiękasz ;P
A co do rozdzielczości to nikt wam nie broni grać na 800x600 ale przecież to można oślepnąć i robi się pixeloza. Z 1.6 robi się 1.5 ;P
PS Tych spoilerów powinni zabronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak jakubq7 ma kolejny lvl,wie co to kampienie!On myśli że to jest złe i tego nie wolno robić,i jak by grał to by dopiero załapał że to jest ważny element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:47, Natchan napisał:

Posłuchaj bo nie będę się powtarzał...

Słucham! :)

Dnia 06.12.2008 o 10:47, Natchan napisał:

To że ktoś kampi to tylko i wyłącznie jego sposób na grę.

Ja nie nawidzę kampić, a co gorsza łazić i szukać takowych..

Dnia 06.12.2008 o 10:47, Natchan napisał:

Uważasz że nie masz szans? Masz i to ogromne. A to że płaczesz z tego powodu to tylko
i wyłącznie wina twoich umiejętności..

Heh wiem jak to zrobić ( flesz i karabin) no ale nie zmienia to faktu, że nie lubię kamperów...
. Nie ważne jak to zrobisz, cel gry jest jeden

Dnia 06.12.2008 o 10:47, Natchan napisał:

i bardzo prosty: zaciągnąć do grobu jak najwięcej przeciwników.

Jeśli grałem w grę znam chyba jej cel? :P

Dnia 06.12.2008 o 10:47, Natchan napisał:

Twoja strata że wymiękasz ;P

Wymiękam?! Nie mogę sobie woleć CoD-a 2 lub MOHAA? To też gry przez Internet! Moim zdaniem są lepiej zrobione i bardziej dopracowane ( szczególnie CoD), a nie jak w Counter Strike''u pełno bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cs nie jest grą gdzie się biega i zabija cokolwiek się rusza :P trzeba jeszcze umieć się skradać, a jak mówi kolega wyżej(znaczy Get Down) kampienie to ważny element gry np. kiedy bomba leży trzeba się dobrze skampić żeby ct nie rozbroili :P itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że jak sie jest w ct to można kampić? Nie mówię tu żeby siedzieć cały czas na bsie i czekać ale gdzieś się przyczaić i czekać chyba można. Czasem na serwerach właśnie ct wyzywają od kamperów nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:08, Lord Andre 1 napisał:

Ale mam nadzieję, że jak sie jest w ct to można kampić?

Można kampic

Dnia 06.12.2008 o 12:08, Lord Andre 1 napisał:

Nie mówię tu żeby siedzieć cały
czas na bsie i czekać ale gdzieś się przyczaić i czekać chyba można. Czasem na serwerach
właśnie ct wyzywają od kamperów nie wiem dlaczego.

Zawsze wyzywają od kamperów, nie tyklo w ct.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na PGA to widziałem jak ludzie grają w ct, a chyba oni znają się na rzeczy więc chyba nie ma się co przejmować zdaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz już takich głupich komentarzy.
. Nie ważne jak to zrobisz, cel gry jest jeden
No i tu się nie zgodzę,mapy CS-CT musi w określony czas uwolnić zakładników bądz zabić cały team TT.Na mapach CS ważnym elementem gry w zespole TT jest kampienie szczególnie na serwerach TP(team play).
Na mapach DE,jest zupełnie odwrotnie CT nie może pozwolić na podłożenie bomby poprzez TT,najlepszy sposób to mądre kampienie i zgranie zespołu.Jeżeli jesteś doświadczonym graczem wiesz że kampienie jest rzeczą codzienną.
Wymiękam?! Nie mogę sobie woleć CoD-a 2 lub MOHAA? To też gry przez Internet! Moim zdaniem są lepiej zrobione i bardziej dopracowane ( szczególnie CoD), a nie jak w Counter Strike''u pełno bugów...
Wymiękasz,widzisz kampera w CS i już nie grasz w niego.Nikt ci nie zabrania grania w cod''a,tylko musisz być świadom że gdy piszesz w temacie o CS i piszesz głupoty to licz się z komentarzami.Przypomnę ci że CS to jest mod do half-life,i ta gra jest bardzo stara,i tu dowód że ta gra jest genialna,przez te tyle lat nadal grają w nią ludzie i to w kolosalnej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie boję się komentarzy. Myśl sobie o mnie co chcesz.... tutaj i tak nie wolno tego pisać... Zresztą w CS-a nie grałem 5 minut, a kilka tygodni. Gdybym lubił kampić grałbym dalej... tylko mi to poprostu obrzydło.
Jeszcze jedno jeśli piszę, że temat ogólny to mogę się tutaj wypowiedzieć co sądzę o tej grze (znaczy modzie) i nie możesz mi tego zabronić bo nie jesteś moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Counte Strike jest gra taktyczna, gdzie bez grania i myslenia teamu nie zajdziesz za daleko. Pewnie nagrales sie na jakis serwerach FFA czy innych tego typu. Pograj sobie na TP, albo pare mixow z kumplami gdzie kazdy ma mikrofon. Wtedy gra jest nie wiarygodna i bardzo grywalna. Tutaj nie jest tak jak w CoD2 czy MOH gdzie strzelasz gdzie popadnie, szurajac myszka po calej blacie jak oszalaly. Mowisz, ze w grze kampią, a co ma robic TT jak podlozy pake na bsie? Biegac po mapie i szukac CT, czy bronic i nie pozwolić im rozbroić? Tak samo CT gdzie ich zadaniem miedzy innymi jest obronienie jednego z dwoch (nan iektorych mapach jednego) BSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:13, Dzikq napisał:

Counte Strike jest gra taktyczna, gdzie bez grania i myslenia teamu nie zajdziesz za
daleko. Pewnie nagrales sie na jakis serwerach FFA czy innych tego typu. Pograj sobie
na TP, albo pare mixow z kumplami gdzie kazdy ma mikrofon. Wtedy gra jest nie wiarygodna
i bardzo grywalna. Tutaj nie jest tak jak w CoD2 czy MOH gdzie strzelasz gdzie popadnie,
szurajac myszka po calej blacie jak oszalaly. Mowisz, ze w grze kampią, a co ma robic
TT jak podlozy pake na bsie? Biegac po mapie i szukac CT, czy bronic i nie pozwolić im
rozbroić? Tak samo CT gdzie ich zadaniem miedzy innymi jest obronienie jednego z dwoch
(nan iektorych mapach jednego) BSa.

To co napisałeś to jest wprost przepiękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohahola,nie przepiękne;]Aczkolwiek bardzo wiarygodne;].dzikq nie tłumacz mu tego,bo tylko czas marnujesz każdy ma swoje zdanie.On już nie zrozumie że kampienie było,jest i będzię rzeczą codzienną w cs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:51, Get Down napisał:

Hohahola,nie przepiękne;]Aczkolwiek bardzo wiarygodne;].dzikq nie tłumacz mu tego,bo
tylko czas marnujesz każdy ma swoje zdanie.On już nie zrozumie że kampienie było,jest
i będzię rzeczą codzienną w cs.

Poprostu nauczyłem się nie kampić na serwach MOHAA... Gdyby pierwszą strzelanką sieciową był CS gardziłbym innymi grami, w których nie można kampić- bany, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to, ze słowo kampienie wzielo sie od jakis Quake-ow, czy UT - czyli dynamicznych gier. Gdzie ciagle musisz byc w ruchu, zeby nie dostać z rakiety pod nogi. Po czym przylazlo pare dziecakow na CSa kiedy powstal pierwszy mod, ktorzy byli przyzwyczajeni do Quake-ow i krzycza na kazdego, ze kampi, a to normalna rzecz. Minelo pare lat i tak przyjelo sie do kanonu FPShooterow, ze jak ktos przez dluzszy czas jest w jednym miejscu to odrazu KAMPA! Zgadza sie, ale w CSie to normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łap za słowa ;P
Wiesz o co chodzi a "Przeczytaj" nie miałoby takiego samego przesłania.

Co do wymiękania to nadal twierdzę że wymiękasz. Nie mówię że nie masz prawa nie lubić tej gry, ale napisałeś że już dłużej nie grasz bo tyle kamperów... Więc napisałem co o tym myślę ^^
A bugi są wszędzie i tak straszne że szok. Ale w Source jest tego naprawdę mało i dla mnie gra się świetnie.
Poza tym nie wiem jaką posiadasz wersję ale w tej nie "non-steam" jest mniej błędów niż w tej drugiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersję 1.6. Rozumiem, że MOHAA to co innego niż CS! TYLKO POPROSTU WOLĘ MOHAA! I koniec tematu. Mam prawo lubić nawet najgorszą grę ( Wilczy Szaniec) i tak nikt mi tego nie zabroni... A poza tym słowa typu "zrozum" stosujecie jak do jakiegoś 10 latka. Jakby na forum było można się z kogoś nabijać to bym to zrobił, ale nie chcę dostać bana przez jakiegoś dzieciaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:38, Dzikq napisał:

Po prostu nie mow, ze w grze kampia nie znajac reali gry. Nikt na Ciebie nie naskakuje:)

OK. W przyszłości zagram w CS Source i będę siedział cicho. Dobra ja w tym temcie już nie będę pisał bo znowu dojdzie do kłótni.

Edit: Dzikq popraw błąd w podpisie- Internet z dużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś pokazać jakiąś instrukcje do instalowania skinów broni do CS:S ? najlepiej jakiś obrazkowy... bo jeden już próbowałem, ale chyba nie zakumałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować