Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 21:05, mateusz.1994. napisał:

Tak to pewnie jest jakiś bug też tak miałem ale zrób kilka zadań, zapisz grę, najlepiej
zrestartuj komputer i spróbuj jeszcze raz pogadać z Marikiem, mi pomogło.

Mi niestety nie pomogło :(
>Jak nie pomoże to weź wczytaj zapis przed tym zadaniem weź je jeszcze raz i spróbuj wykonać je jak najszybciej.
Chyb tak będę musiał zrobić, tylko jakoś mi się nie chce zabijać tych bandytów jeszcze raz.
Przy okazji jak należy zabić te krowy na farmie za miastem, zabiłem 4 a reszty nie mogę bo jak je zaatakuje to od razu wszyscy mnie chcą zabić. Przeczekałem całą noc i cały czas ktoś stoi koło tych trzech krów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:57, Kostka XXL napisał:

Przy okazji jak należy zabić te krowy na farmie za miastem, zabiłem 4 a reszty nie mogę
bo jak je zaatakuje to od razu wszyscy mnie chcą zabić. Przeczekałem całą noc i cały
czas ktoś stoi koło tych trzech krów ;/

Hmm...Gdy ja je zabijałem jakoś nikt mnie nie atakował,musiałbyś w nocy sie zakraś i spróbować z łuku z jakiejś górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 22:00, Revar napisał:

> Przy okazji jak należy zabić te krowy na farmie za miastem, zabiłem 4 a reszty nie
mogę
> bo jak je zaatakuje to od razu wszyscy mnie chcą zabić. Przeczekałem całą noc i
cały
> czas ktoś stoi koło tych trzech krów ;/
Hmm...Gdy ja je zabijałem jakoś nikt mnie nie atakował,musiałbyś w nocy sie zakraś i
spróbować z łuku z jakiejś górki.

Nie no ja nawet jak zabijałem a jakiś najemnik się na mnie patrzył to i tak nie atakował. To może być związane z tym, że nie porozmawiałeś z Marikiem i nie wykonałeś zadania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:57, Kostka XXL napisał:

Przy okazji jak należy zabić te krowy na farmie za miastem, zabiłem 4 a reszty nie mogę
bo jak je zaatakuje to od razu wszyscy mnie chcą zabić. Przeczekałem całą noc i cały
czas ktoś stoi koło tych trzech krów ;/

U mnie pomoglo zabijanie krow jednym strzalem w glowe najlepiej z kuszy , tylko wtedy mnie nie atakowali. Kiedy nie umierala za pierwszym trafieniem odrazu mnie gonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważne jakiej broni używasz do zabijania krów ani o jakiej porze to robisz, liczy się jedynie to aby krowa ginęła od pierwszego ciosu/strzału. Jeśli masz za słabą broń lub za mało siły i Twój pierwszy cios jedynie zrani krowę to świadkowie faktycznie się zdenerwują (dziwne ale tak to właśnie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 20:38, maciekstaar napisał:

Ja tak samo, wyciągałem miecz, ciąlem, chowałem miecz i jakoś nikt mnie nie ganiał. Może chodzi właśnie o to, że trzeba schować broń.


Nie. To nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też miałem ten nieszczęsny bug. Mówi gostek, że krówki można zabić i nikt na to uwagi nie zwróci, a jest inaczej.
Musisz je rozwalić za pomocą pierwszego strzału, uderzenia czy jakiegoś zaklęcia.

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:26, DJ Szlafrok napisał:

Nie. To nie ma znaczenia.


U mnie właśnie miało, bo jak nie schowalem broni to się na mnie rzucali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:29, Gumiś2 napisał:

Dziwne, bo ja wtedy używałem Zabójcy Orków i ,o ile dobrze pamiętam, to potrzebowałem
dwóch ciachnięć na krowę. A może jednego?

Ja na pewno jednego cięcia potrzebowałem ale już miałem jaką lepszą broń niż Zabójca Orków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spotkałem z taką głupią sytuacją.Nie wiem co to za trudność walnąć w krowę...Ja to robiłem w nocy...Ludzie idą spać, albo siadają przed ogniskiem.

Co tak zacichło .:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 13:00, Piotrek''mysza napisał:

Ja się nie spotkałem z taką głupią sytuacją.Nie wiem co to za trudność walnąć w krowę...Ja
to robiłem w nocy...Ludzie idą spać, albo siadają przed ogniskiem.

Co tak zacichło .:D?

CO za problem zabijasz te krowy w dzień tak przy wszystkich i tak nikt nic nie zrobi z tym faktem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 14:13, wdowiakm napisał:

CO za problem zabijasz te krowy w dzień tak przy wszystkich i tak nikt nic nie zrobi
z tym faktem...


Ale tylko w przypadku , gdy każdego zwierzaka zabijesz jednym ciosem.Jak nie , to najemnicy atakują Bezimiennego.Ja musiałem używać zwojów z Kulą Ognia( a może miałem nauczone to zaklęcie - już nie pamiętam) , bo posiadanym mieczem i przy sile jaką wtedy miałem , jednym ciachnięciem krowy zabić się nie dawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:25, KrzychW napisał:

Ale tylko w przypadku , gdy każdego zwierzaka zabijesz jednym ciosem.


Możliwe bo ja zawsze zabijałem jednym ciosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:25, KrzychW napisał:

> CO za problem zabijasz te krowy w dzień tak przy wszystkich i tak nikt nic nie zrobi

> z tym faktem...

Ale tylko w przypadku , gdy każdego zwierzaka zabijesz jednym ciosem.Jak nie , to najemnicy
atakują Bezimiennego.Ja musiałem używać zwojów z Kulą Ognia( a może miałem nauczone to
zaklęcie - już nie pamiętam) , bo posiadanym mieczem i przy sile jaką wtedy miałem ,
jednym ciachnięciem krowy zabić się nie dawało.


A ja z łuku. Ustawiałem się dla pewności tak żeby nikt nie widział i bach krowie jedną strzałę w łeb. Zawsze można użyć płonących, albo wybuchających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci w ten sposób. Choćbyś nie wiem jakiego kompa miał istnieje dość duże ryzyko że Gothic III będzie ci się ciął. I te ścinki mogą być najmniejszym problemem, bo oprócz tego gra jest dość mocno zabugowana. Owszem grać się jak najbardziej da ale nigdy nie możesz być pewien co cię czeka za 10 sekund. Gothic III = sporo godzin gry, przyzwoitej gry + garść bugów + spaprany engine. Piszesz się na to ?

Varo => a zaznaczyć SPOILERY to już nie łaska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się