Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 11:50, paluszek18 napisał:

Ja w tą grę nie umiem grać:( Co chwila nie wiem co w niej mam zrobić........... Gdzie mam wyjść
po tym łańcuchu?? Ta gra nie jest dla mnie po prostu:(:(

normalnie - trzeba nań wskoczyć i piąć się w górę - później skakać po platformach. easy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:38, Evil Khan napisał:

> Ja w tą grę nie umiem grać:( Co chwila nie wiem co w niej mam zrobić........... Gdzie
mam wyjść
> po tym łańcuchu?? Ta gra nie jest dla mnie po prostu:(:(
normalnie - trzeba nań wskoczyć i piąć się w górę - później skakać po platformach. easy...


Spróbuje........ale mi to cuś nie wychodziło dzięki ci serdeczna za twoją pomoc......:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem, zagrałem i już w 3 rozdziale jestem. :P Ale gra świetna, nawet ładnie chodzi, a te miodne walki. ;). Ale mi się nie chce multi uruchomić. :( Co zrobić???
Pozdro!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:58, darth 16 napisał:

Klikam na ikonę multi na pulpicie, coś tam się robi i sią nie włącza wogóle. :( Mam konto steam
i wszystko co trzeba. :D


Wiem chyba o co chodzi :) Musisz włączyć steam wejść w moje gry prawym kliknąć na Dark messiah multiplayer a potem uruchom grę :) Ja tak uruchamiam i jest Ok :) Mam nadzieje że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:58, darth 16 napisał:

Klikam na ikonę multi na pulpicie, coś tam się robi i sią nie włącza wogóle. :( Mam konto steam
i wszystko co trzeba. :D


ale wpierw musisz zarejestrować grę na steamie podając cd-key z tyłu instrukcji a potem uruchamiasz grę przez steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:07, UMC.Hugo napisał:

> No to teraz ja zadam pytanko: Kupiłem tę grę w Empiku, nie miałem czasu żeby pograć do
dzisiaj.
[...]
> Może mi to ktoś wyjaśnić?

a możesz grać przez internet ??



Jeszcze do tego nie doszedłem. Zamierzam najpierw przejść single. Poza tym Steam się update''uje od godziny... a w ogóle mój post dotyczył samego faktu wystąpienia określenia "Open Beta" w trakcie instalacji gry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w rozdziale 5 w katakumbach i właśnie zdobyłem oko dziewicy i gdy zszedłem nadół włączyłem coś żeby się jakieś dzwi otworzyły tylko niewiem gdzie one są może ktoś pomożę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!Witam jestem w tym miejscu gdzie znajdsuje sie posag tego pajaka wlozylem mu juz 2 krysztaly gdzie znajde trzeci. ps po wlozeniu drugiego krzysztalu nie otworzyly sie rzadne dodatkowe drzwi. Sa otwarte tyylko te pierwsze > POMOCY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakonczeniu pierwszej misji (treningowej), podczas wczytywania kolejnego etapu gra albo zawiesza komputer, albo wyrzuca blad dotyczacy pamieci:

http://img260.imageshack.us/img260/1362/darkmessiaherrordn4.jpg

Wyslalem pytanie do pomocy techczninej pare dni temu, ale tam chyba nikt nie egzystuje, albo problem jest jakis wyjatkowo zlozony :)

PS. Cfg komputera:
Win XP SP2, SB Live!, Prescott 3.0 GHz, 1024 RAM, 7600gs (detonatory 93.71, sprawdzalem tez dzialanie na 84.21).

PS2. W demie gry nic takiego sie nie dzieje, wszystko dziala ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!Witam jestem w tym miejscu gdzie znajdsuje sie posag tego pajaka wlozylem mu juz 2 krysztaly gdzie znajde trzeci. ps po wlozeniu drugiego krzysztalu nie otworzyly sie rzadne dodatkowe drzwi. Sa otwarte tyylko te pierwsze > POMOCY!!!!!!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość jest szczegółowo opisana w poradniku - jeśli masz angielską EK i nie masz takiego poradnika, podaj swój mail a przepiszę Ci szczegółowy opis przejścia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w rozdziale 5 w katakumbach gdy zdobywam oko dziewicy poradnik każe zejśc w dół aby otworzyc dzwi g dy zchodze na sam dol pomieszczenia uruchamiam cos wygladajacego na wajche co otwiera dzwi :] tylko że niemam pojecia gdzie te drzwi sie znajduja moze ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w rozdziale 5 w katakumbach gdy zdobywam oko dziewicy poradnik każe zejśc w dół aby otworzyc dzwi g dy zchodze na sam dol pomieszczenia uruchamiam cos wygladajacego na wajche co otwiera dzwi :] tylko że niemam pojecia gdzie te drzwi sie znajduja moze ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować