Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 18:47, Furion III napisał:

Co znajduje się w pudełku z grą dark messiah?

W wersji pl dodatkowa plyta z muzyka z gry , i film o tworzeniu D.M oraz mapa z trybu multi gry, poradnik dla gracza , no i oczywiscie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:47, Furion III napisał:

Co znajduje się w pudełku z grą dark messiah?


Instrukcja,poradnik,mapa do map z trybu multiplayer,karta rejestracji elektronicznej,płyta z filmem o tym jak powstawała gra (w pełni po polsku) na tejże płycie też zlepek muzyki, trailerów i czegośtam,i oczywiście płyta z grą(wersja kinowa). Należy też wspomnieć że samo pudełko jest też niczego sobie i w bezpośrednim kontakcie prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciu .Wspomne też że wersja Polska jest tak naprawdę wzbogaconą wersją kolekcjonerską wersji angielskiej. To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:23, darth 16 napisał:

Mam pytanie, ajk zabijać zombie z 6 rozdziału??? Rozwalam je a one powstają. :P

Najłatwiej jest zwabić zombie koło kolców, które wysuwają się, gdy ktoś koło nich przejdzie albo wykopywać w przepaść. Jednak jeśli nie ma takich możliwości, to pozostaje rada Bambuska: sprowadzić do parteru i dobić, ewentualnie skorzystać z adrenaliny (też się po tym nie podniesie).
Często też lepiej jest uciec (czasami można uniknąć walki przechodząc do następnej lokacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzały z łuku prosto w głowe też działają. Mi na ogół wystarczały dwa celne head shoty aby zabić zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nieraz starczy i jeden, co mnie bardzo cieszy. Z racji, że lubię Splinter Cell''a taki styl gry przypadł mi bardzo do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:26, WorldWar3PL napisał:

Szczerze mówiąc nieraz starczy i jeden, co mnie bardzo cieszy. Z racji, że lubię Splinter Cell''a
taki styl gry przypadł mi bardzo do gustu :)

fajnie dyniak opada :D
ja lubie na poczatku walic z luku a pozniej wpas z mieczem w sam srodek walki i posiekac na kawalki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat gustuję w sztyletach. Np. sztylety mrozu. Zamrażasz jednego, bijesz drugiego - diabelnie przydatne przy ghulach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:55, WorldWar3PL napisał:

Ja akurat gustuję w sztyletach. Np. sztylety mrozu. Zamrażasz jednego, bijesz drugiego - diabelnie
przydatne przy ghulach :)

Ze sztyletów to lubie tylko Stylety Burzy. Tylko takie przydawały się jak grałem wojownikiem xD
Złodziej/łucznik czeka na swoją kolej grania, bo wojownika i maga już doświadczyłem. Trzeba się wziąć za Kha-Beletha po raz trzeci xP

SPOJLER
A skoro już piszę...
Tak się zastanawiałem jakie to cztery bronie są dostępne tylko w wydaniu kolekcjonerskim (którego dodatki zawiera też polskie wydanie) i wychodzi na to, że są to bronie które dostajemy po oczyszczeniu duszy Saretha z Xany (trzy) + miecz Smoczych Rycerzy z VI rozdziału. Inne z broni w grze nie pasują mi jako dobry dodatek do EK. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:38, Furion III napisał:

Jak długa jest gra dark messiah???, np w ile dni grając na luzie można ją skończyć

15h moze 20 :)
ja gralem 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:38, Furion III napisał:

Jak długa jest gra dark messiah???, np w ile dni grając na luzie można ją skończyć

Zależy co znaczy dla Ciebie "grać na luzie".
Mnie przejście DM zajęło ok. 14-15h. Podziel to sobie na ilość godzin dziennego grania, którą uważasz za "grę na luzie" i violla - masz wynik.
Do tego spokojnie możesz sobie wynik przemnożyć co najmniej przez trzy -> tyle jest dróg rozwoju bohatera. A jeśli spodoba Ci się mordowanie hord przeciwników, to możesz w to grać nieskończenie wiele razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:38, Furion III napisał:

Jak długa jest gra dark messiah???, np w ile dni grając na luzie można ją skończyć


ja się sprężyłem i przeszedłem w jeden dzień w 10 h ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na DM''a czekałem niecierpliwie odkąd pograłem w demo, ale nie było wcale tak super. Oczywiście grało się przyjemnie bardzo tylko, że gra jest troszkę krótka no i fabuła mogłaby się jakoś jeszcze dalej ciekawie rozwinąć ;/ Przewidywalne zakończenie :-) No i to ciągłe zabijanie w sumie tych samych stworków, ale ogólnie grało się bardzo przyjemnie ze względu choćby na grafikę, którą warto podziwiać było, szczególnie oświetlenie. I co najlepsze gra na średnich kompach idzie na full bez zadyszki więc duży plus.

Minusem jak dla mnie napewno jest to, że w multi nie można pograć w trybie kooperacji i przechodzić całą grę wspólnie, zabawa byłaby przednia, a takto mamy tylko ... a może i aż ... różne typy deathmatch czy capture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:09, windows00 napisał:

> Jak długa jest gra dark messiah???, np w ile dni grając na luzie można ją skończyć
Zależy co znaczy dla Ciebie "grać na luzie".
Mnie przejście DM zajęło ok. 14-15h. Podziel to sobie na ilość godzin dziennego grania, którą
uważasz za "grę na luzie" i violla - masz wynik.
Do tego spokojnie możesz sobie wynik przemnożyć co najmniej przez trzy -> tyle jest dróg
rozwoju bohatera. A jeśli spodoba Ci się mordowanie hord przeciwników, to możesz w to grać
nieskończenie wiele razy ;)


A opłaca się tą grę kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 08:41, Furion III napisał:

Jak wyglądają rozgrywki multiplayer w tej grze????


Trochę jak w CS''ie ;-) Wybierasz tryb (różnego rodzaju deathmatch, capture itd), wybierasz mape, a potem strone po której stajesz - nieumarli albo ludzie. No i wszyscy się nawalają a za zwycięstwa/zdobycie flagi dostajesz punkty doświadczenia i możesz sobie nowe skille i czary brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować