Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Nie rozumiem, gdy gram w single wszystko jest ok, nic się nie tnie. Ale jak odpalam multi, to praktycznie nie mogę grać! Cały czas mi się zacina. Mój internet to 2 MB, więc z tym nie powinno być problemów. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania:)
Po pierwsze na jakich detalach będę mógł grać mając:
GF7600GT 256MB
Intel Pentium D 820, 2,8GHz (x2)
1GB RAM-u
Po drugie, czy warto go kupić???
z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:51, Bambadil napisał:

mam dwa pytania:)
Po pierwsze na jakich detalach będę mógł grać mając:
GF7600GT 256MB
Intel Pentium D 820, 2,8GHz (x2)
1GB RAM-u
Po drugie, czy warto go kupić???
z góry dzięki za odpowiedź:)

myślę że powinien ci pujść na high a grę opłaca się kupić grafa i fizyka jest spoko dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:32, Evil Khan napisał:

> > powiedz czego nei wiesz to postaram ci sie pomóc
>
> A więc tak, nie wiem co mam zrobić po tym jak przełączam dźwignie (na screenie). Przechodzę

> jakąś tam jaskinię i wychodzę na dachu jakiegoś domku. Gdy rozwalam deski i wskakuję do
tego
> domku, poruszam się na sam krajuszek, a on się wali i spadam na dół..... Pomóżcie mi prosze

> o to wszystkich którzy mogą mi pomóc......... Z góry dziękuję...........
nie podchoć do krawędzi po przedmioty - on się zawsze zawali - wyjdź drzwiami na zewnątrz


na zewnątrz i gdzie potem........?? mam iść tam skąd przyszedłem?? po tych tam schodach na sam dół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:29, paluszek18 napisał:

na zewnątrz i gdzie potem........?? mam iść tam skąd przyszedłem?? po tych tam schodach na
sam dół??

Masz do wyboru tylko jedną drogę - do drugiego domku. W środku drugiego dmku jest wejście do jaskini wejdź do niej, a znajdziesz mechanizm uruchamiający windę. Uaktywnij go i wróć do domku (możesz też pójść jeszcze w drugą stronę i dotrzeć do kuźni, ale nie zrobisz jeszcze jakiegoś wypasionego miecza). W domku rozwal drzwi naprzeciwko tych, którymi wszedłeś. Poznajesz to miejsce, już w nim byłeś, więc nie powinno być problemu. Teraz wracaj w miejsce, gdzie spotkałeś orków po raz pierwszy i poszukaj windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:29, paluszek18 napisał:

na zewnątrz i gdzie potem........?? mam iść tam skąd przyszedłem?? po tych tam schodach na
sam dół??

Po przełączeniu wajchy od windy musisz wrócić do poprzedniego poziomu - znaleść tam windę (jest w jaskini przy taranie) i wjechać nią na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dokładnie opisa droge od wajchy uruchamiającej winde do windy bo nie moge się w tym połapac

Do poprzedniego poziomu a nie wiem czemu w poradniku pisze do miejscą gdzie pierwszy raz walczyło się z orkami.

Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka jest ogólnie najlepsza broń w grze ?? (singlu) bo ja miałem ten miecz co go sobie wykułem, takie ognisty (+6 obrażeń, +12 obrażeń dla istot wrażliwych na ogień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:14, UMC.Hugo napisał:

jaka jest ogólnie najlepsza broń w grze ?? (singlu) bo ja miałem ten miecz co go sobie
wykułem, takie ognisty (+6 obrażeń, +12 obrażeń dla istot wrażliwych na ogień)


Święty Miecz Smoka ( czy jakoś tak, dostaje się go tylko w razie oczyszczenia). Zabija Ghule na śmierć :) jednym ciosem (+20 do obrażeń przeciwko nieumarłym ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:28, JogaTv napisał:

Mam pytanie graliscie juz w multi??i jak wrazenia ??


multi w tej grze jest na maxa zje**ny. na początku OK może jeszcze nie poznałem tej gry ale po dwóch dniach grania mogę śmiało powiedzieć że jest.... ehh co tu dużo gadać. całe te oblężenia zamków LOL jakiś debil przebiegnie i zacznie zajmować punkty w ogóle za mało ludzi gra (już wiem chyba czemu). multi w tej grze w ogóle nie ma nic wspólnego z singlem wszystkie bajery: grafika, efekty, kopniaki, dobry model walki w multi są beznadziejne lub wcale ich nie ma. to jest gra za która bym nie dał nawet 10 zł w kiosku :/ bardzo się zawiodłem kupowałem tę grę z nadzieją wspaniałych walk w multi a dostałem kaszankę :/ a singiel jest już cud miód ;D szkoda ze taki krótki no ale już takie są FPS''y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczny komp, jedynie procesor inny bo pentium d 2*3.4 Ghz. Grałem na maksymalnych aż do mapy z drugim nieumarłym cyklopem pod koniec gry, tam mi spadły fpsy straszliwie i mimo gry nam inimalnych cięło się, ale po przejściu dalej płynnośc gry wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wejść do multiplayera bo jak klikam na ikonke na pulpicie "gra dla wielu graczy" to nic się niewłancza a jak chce włączyć w menu gry dla jednego gracza to się wyłancz, ściągnołem ten programik z stema włanczam go i pisze że jestem połączony a i tak niemoge grać !!!POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:26, krynius napisał:

No to teraz ja zadam pytanko: Kupiłem tę grę w Empiku, nie miałem czasu żeby pograć do dzisiaj.

[...]

Dnia 26.01.2007 o 17:26, krynius napisał:

Może mi to ktoś wyjaśnić?


a możesz grać przez internet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:04, Chełmik napisał:

Mam pytanie jak wejść do multiplayera bo jak klikam na ikonke na pulpicie "gra dla wielu graczy"
to nic się niewłancza a jak chce włączyć w menu gry dla jednego gracza to się wyłancz, ściągnołem
ten programik z stema włanczam go i pisze że jestem połączony a i tak niemoge grać !!!POMOCY!!!


musisz mieć konto steam i tam w zakładce "moje gry" musisz zarejestrować DM "aktywacja produktu steam" (czy jakoś tak) ale podajesz cd-key z tyłu instrukcji. potem grę przez internet uruchamiasz przez steama ale wpierw będziesz musiał uaktualnić DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:59, krynius napisał:

paluszek18: Może lepiej kup sobie Rayman Szalone Kórliki i tam spróbuj szczęścia....


no chyba sobie kupie...........:) ta gra jest fajna ale trudna dla mnie.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować